Skocz do zawartości

Morel supermo + CDM-55 + Genesis B40


Gość groH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podepniesz sobie tweetery i średniaki do 4x25W (4x50W) Gienka, później podepniesz średniaki i tweetery pod dwa kanały. Ciekawe czy będziesz się upierał nad swoją teorią? A może to wina wzmaka? Siakiś stary :wink:

daj dwa monobloki, tak z 600 rms na tweeter - będziesz miał zaistą kontrolę, wedle Twojej teorii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nawet te głośniki, które mają znikomy skok membrany potrzebują kontroli. Znikoma moc = mała kontrola.

Ale tak, jak napisałem wyżej - moją teorie moge potwierdzić w moim samochodzie, na moim sprzęcie.

Sam napisałeś że to są twoje teorie. Albo Ja jestem ślepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj dwa monobloki, tak z 600 rms na tweeter - będziesz miał zaistą kontrolę, wedle Twojej teorii

 

Ty już sie lepiej nie odzywaj miszczu. Naucz sie czytać ze zrozumieniem to co cytujesz.

 

 

 

Sam napisałeś że to są twoje teorie. Albo Ja jestem ślepy ?

 

Taka Wasza siła perswazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ty już sie lepiej nie odzywaj miszczu. Naucz sie czytać ze zrozumieniem to co cytujesz.

 

 

tiaa moze lepiej ze 2 kw rms na tw i sredniaka - bedzie kontrola ze hej.

 

Kolego, najwidoczniej masz zle doswiadczenia bo swego czasu b40 pedzil z powodzeniem hsk. Ale co ja tam wiem, przeciez Ty masz doswiadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co tam wysluchales?

 

Systemu pasywnego, na dwukanalowym wzmacniaczu ( jak sie potem okazalo z uszkodzonym potencjometrem - dlatego lewa strona grala 2 db wiecej). To jak chcesz opozniac wszystko osobno? Brawo mistrzuniu :)

jakos w aucie Ci sie podobalo i nic nie mowiles a widziales ze auto nieskonczone. No ale co tam, dalej targaj szroty z allegro i sprzedawaj jako po przegladzie :D poza tym jak masz jakis problem do mnie to zapraszam na PW.

Tu nadal obalamy teorie ze nie trzeba tysiaca wacikow (z rossmana) aby kontrolowac tweeter czy mid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemu pasywnego, na dwukanalowym wzmacniaczu ( jak sie potem okazalo z uszkodzonym potencjometrem - dlatego lewa strona grala 2 db wiecej). To jak chcesz opozniac wszystko osobno? Brawo mistrzuniu

 

Ty to sam do siebie?

 

 

jakos w aucie Ci sie podobalo i nic nie mowiles

 

Nic nie mówiłem, bo mi sie nie podobało, a uśmiech nie był z zadowolenia.

 

 

poza tym jak masz jakis problem do mnie to zapraszam na PW.

 

Ty masz do mnie problem chyba? Udzieliłeś sie bezsensownie nic nie wnosząc do tematu. Najpierw 600, później 2kW. Tylko tyle masz do powiedzenia.

 

Skończyłem dyskusje z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze Twoje wypociny na temat ilosci watow na tweeter sa lekko na wyrost.

 

Tweeter i średniak. Nie czytasz.

 

 

Czy Twoja teoria jest poparta jakimikolwiek pomiarami?

 

Znów nie czytasz. Poparta odsłuchami. Bardzo chcesz screeny z Clio 10? Wiesz dobrze, że daleko nie mam. Kwestia chęci i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów nie czytasz. Poparta odsłuchami. Bardzo chcesz screeny z Clio 10? Wiesz dobrze, że daleko nie mam. Kwestia chęci i czasu.

no i co Ty tam SAM z tych pomiarow wyczytasz? Bo ja wiem ze Piotrek Ci podyktuje co masz napisac na forum :)

 

widze ze szkoda czasu na dyskusje z Toba. Szkoda ze podniecasz sie kolegami i ich wiedza samemu jej nie posiadajac.

 

pany na co bijecie pianę ? Morfi - od tego jest forum, co by napisać swoje zdanie, w końcu jak sama nazwa wskazuje jest od tego :P Nie zgadzasz się z nim - napisałeś, ale na co dalej ciągniesz tą dyskusję ?

no wlasnie skonczylem. Zwyczajnie ciekaw jestem skad takie wnioski, poniewaz wielokrotnie na forum bylo pisane ze nie moc dla tw/mid jest najwazniejsza. Skoro obalamy mity to od poczatku do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie zdaniem - ale Ja tu widzę teorię. Które trzeba szybko obalić. Bo są bez sensowne. Z nich wyraźnie wynika iż MOC=KONTROLA. Nawet jest tak napisane.

To Ja pytam co mają słabsze mocowo wzmaki ? jak mocy nie mają ? A kontrolują należycie przetworniki. Co więcej ile wacików trzeba by należycie rozruszać kopułki tweetera i średniaka ? Podaj moc wyjściową od której można zaczynać grać. (oczywiście nie na zawodach) bo jak sam pisałeś to inne granie (plumkanie).

Już chyba wystarczająca ilość użytkowników Tu napisała iż moc nie gra.

Może ankietę zrób na poparcie swojej teori.

Ja już też kończę i tyle. Bo i tak wyłuskasz jakiś cytat i będziesz się go trzymał.

 

Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie (to z pytajnikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz poraz trzeci. Pisałem o screenach. Ja sie potrafie przyznać, że czegoś nie wiem. Jednak nie moge traktować i rozmawiać powieżnie z człowiekiem, dla któego przegrywki grają lepiej niż oryginały. Jesteś lepszy od braci Grimm. No i fajne masz subaru :D

Kiedy inni pokazali swoją mądrość, Ty ujawniłeś głupote i bezmyślność. Byle walnąć posta i przytupnąć z tłumem. Nawet Piotrek nie pomoże ani mnie, ani Tobie, bo ma swoje ciekawsze sprawy. Chyba dobranoc.

 

 

To Ja pytam co mają słabsze mocowo wzmaki ?

 

Ja to nazywam duszą.

 

Ja wiem, że moc nie gra. Napisałem wyraźnie, że w moim przypadku przy podaniu wyższej mocy (25W na głośnik.....) grało to z życiem. Czepiliście sie tej teorii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkgustaw - zabierasz się jutro na Gliwicką z Tomkiem :> :D ?

 

poniewaz wielokrotnie na forum bylo pisane ze nie moc dla tw/mid jest najwazniejsza

 

nie mniej jednak moim zdaniem pędzenie B40 tw + mida to męczarnia ... chociaż taki LR435 by się przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell nie zgadzasz się z tym ?

 

nie tylko moc się liczy, choć czasem pomaga ona jak chcemy zrobić niemożliwe ;)

 

W weekend pracuje. Nie mam dnia dziecka...

 

 

no ja też nie :)

 

Męczarnia?

 

zależy jak cięte, ale jakiś demon to to nie jest ...

 

Nie wiem co Wy tam za B40 mieliście ale moje dwie sztuki zapitalały aż miło.

 

pędziłeś nimi tw + mid pasywnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciągnie, ale nie zagra. Nawet przy najlepszym strojeniu i delikatnym plumkaniu.

 

Grałem Q100x z Tempo6. Wiem, że nie moc sie liczy :)

 

Bo nawet te głośniki, które mają znikomy skok membrany potrzebują kontroli. Znikoma moc = mała kontrola.

 

Dalej mi się już nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...