Skocz do zawartości

2-way do 1k


marek717
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z cieciami też probowałem po prostu ten tweeter u mnie strasznie góre oszczy, teraz mam 3,2kHz na 6db

Zbocze ustawione na 6 dB, czy ja dobrze zrozumiałem ?

Spróbuj cięcie 3,2 kHz może nawet ciut niżej, zbocze na 12dB i ścisz np. o -3dB na "zwrotce" w radiu, posłuchaj trochę i potem myśl co dalej, lub spytaj się kolegi hehepack'a jak on miał u siebie ustawiony ten zestaw, bo z tego co pamiętam to na prawdę miło i przyjemnie grało jego A3 w Łodzi na pikniku, właśnie 2 way Tempo 6 aktywnie, z tym że przód zasilał DAP, a on do łagodnych z pewnością nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj tempo kasy do tej sumy dorzuć i FOCAL 165 KR2

tweeter duzo ostrzejszy

 

tempo to najtanszy zestaw ktory naprawde gra (przynajmniej wg mnie)

drozszy zestaw ze spokojniejszym tweeterem to np DLS z tweeterem UP1C

czyli np MS6A, UP6

 

w/w focal jest ciakwy - ale tweeter mi nie lezy :/

 

dls r6a

czy mi sie wydaje czy zapadla jakas moda na ten zestaw?

to dobry zestaw ale do efektownego grania!

to jest zupelnie inny styl niz tempo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie UP1C ciężko nazwać spokojnym... Mimo -2dB na fabrycznej zwrotce od UP36i daje po uszach niesamowicie :/ a szczegółów brak...

 

nie pamietam czym ty pedzisz te UP1C ale pod zapem moga sie pojawic ? droga sprawa to alpiny nieco ostrza , zmiana na jakiegos pionka czy klarka tez by mogla je zlagodzic i mogly by pojawic sie jakies detale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym sladem , wyrzucajac tw z tempo co koledze sie nie podoba i zastepujac go innym od morela +np Morel CDM 54 moze juz byc ciekawie :hyhy:

Wkleić tam gdzie sie zmieści , o zwrotki zapytać na forum , sklecić byle czym ( bo szkoda kasy na coś co nie każdy słyszy ) i dobrać telepatycznie piec co układa scenę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo i klasa wyższa ;)

:szok:

 

u mnie UP1C ciężko nazwać spokojnym...

nie jestem pewien na 100% czy to up1c ale pamietam ze te drozsze zestawy graly wlasnie bardzo spokojnie na gorze. tak spokojnie ze klienci twierdzili ze "to przeciez nie gra!" :/

 

Wkleić tam gdzie sie zmieści , o zwrotki zapytać na forum , sklecić byle czym ( bo szkoda kasy na coś co nie każdy słyszy ) i dobrać telepatycznie piec co układa scenę

piekne podsumowanie wiekszosci tematow z tego forum :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...