Skocz do zawartości

Skrzynia hertz es 300 problem


luk_20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w co w faq nazara pisze to juz wiedziałem...ale wiedza to pusta teoria...gdy bym robił tak jak teoria mówi to refleksu bym nie miał...bo wg parametrów closed miota hertzem...to zalezy jak dla kogo...prawdziwe brzmienie osiąga...na br...a gain mam na maksa albo prawie na maksa....bo chce miec zapas dla suba...jak jest muza o słabym basie wtedy....na radiu podkręcam i jest ok...a jak bym przycioł gaina...to na radiu juz sobie nie podkręce....i fakt nazar....dobrze opisał że lepiej miec mniej gaina na wzmaku a więcej na radiu...ale wtedy przy danym poziomie volume....bd mniej basu a więcej reszty pasma...a tego nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się czyta Twoje wypowiedzi. Używasz tych wielokropków ze względu na nieumiejętność sformułowania zdania? Jak czytam co piszesz i w jaki sposób to robisz to mam wrażenie, iż pisze to co najwyżej osoba na poziomie 1szej klasy gimnazjum. Nawet nie chce mi się cytować fragmentów tego Twojego "tekstu", ale piszesz po prostu bzdury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używasz tych wielokropków ze względu na nieumiejętność sformułowania zdania? .

 

to taka chwila zamyślenia, refleksji ... hmm... :rotfl: zawieszenie głosu mające podnieść poziom wypowiedzi. Najważniejsze, że miota i chłopak jest zadowolony :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale widzieliście na YT filmik "Miota nim jak szatan" ? :) Co do tych wielokropków, to niby zamyślenie, że nie na szybko, wszystko pod kontrolą (wypowiedzi) a tak naprawdę miota :rotfl: Wiesz, zdaje się, że po prostu nie wiesz co to Gain i za co odpowiedzialny (ja swoją wiedzę uzupełniłem o to zagadnienie i Tobie też radzę dla własnego dobra i Twoich klocków) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale widzieliście na YT filmik "Miota nim jak szatan"

Większość pewnie widziała.

 

Co do tych wielokropków, to niby zamyślenie,

No niby. Z tym, że ciężko być w stanie zadumy kilkanaście razy w tak krótkich wypowiedziach :D Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z takim przypadkiem heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki mam styl pisania...i jak nad czyms mysle albo w inny temat wbijam to sa wielokropki;-) ale ok postaram sie bez tego.

powiedzcie...mi na ile macie lpf u siebie...bo teraz mam pod 60hz i niewiem bo ja nie chce zeby walilo...to ma grac dla mnie a nie dla otoczenia...lpfa mam od 40-300hz i skad mam wiedziec..ze tyle to 80 hz itd....poza tym na radiu mam tez lpf 55 85 lub 120 ustawilem 55 narazie..a wy na ile macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to skończ pisać te kropki................................. bo to naprawde jest denerwujące.

Po drugie poczytaj wcześniejsze posty.

Po trzecie już kilka osób ci pisało o ustawieniach.

Po czwarte to pytało się kilka osób w jakiej to masz skrzyni? Co z tego że 30L i "wystrojona"? Podaj jakie to strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w co w faq nazara pisze to juz wiedziałem...ale wiedza to pusta teoria...gdy bym robił tak jak teoria mówi to refleksu bym nie miał...bo wg parametrów closed miota hertzem...to zalezy jak dla kogo...prawdziwe brzmienie osiąga...na br...a gain mam na maksa albo prawie na maksa....bo chce miec zapas dla suba...jak jest muza o słabym basie wtedy....na radiu podkręcam i jest ok...a jak bym przycioł gaina...to na radiu juz sobie nie podkręce....i fakt nazar....dobrze opisał że lepiej miec mniej gaina na wzmaku a więcej na radiu...ale wtedy przy danym poziomie volume....bd mniej basu a więcej reszty pasma...a tego nie chce...

 

Ale bzdury ....

 

..mi na ile macie lpf u siebie...bo teraz mam pod 60hz i niewiem bo ja nie chce zeby walilo...to ma grac dla mnie a nie dla otoczenia...lpfa mam od 40-300hz i skad mam wiedziec..ze tyle to 80 hz itd....poza tym na radiu mam tez lpf 55 85 lub 120 ustawilem 55 narazie..a wy na ile macie?

 

A to przechodzi już ludzkie pojęcie. Piszesz, że ma grać dla Ciebie, ale pytasz się nas jak ustawić. Piłeś coś? Nie? To wypij :) I przemyśl na spokojnie zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ustawuione, level na połowe a podbicie na 12db.Jednak tak ustawiłem, bo mam wtedy mieki bas najwyżej popkretla podbicia i levelu na 1/2 wezme a na radiu podkrece gain...

i tak jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...