Skocz do zawartości

SW.STX.8.2.300 2x2 - skrzynka BR


Sławek S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obiecany projekt

 

http://pawel.lutuje.se/skrzynka%20stx%2025%20litrow%20b-r.PDF

 

i pomiar strojenia

 

http://img17.imageshack.us/img17/7494/sub25litrowstx.jpg

 

zdjecia z budowy beda na diyaudio.pl - musze tylko zrobic kilka nowych zdjec gotowej obudowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skrzynka "gotowa". "Gotowa" w cudzysłowu, bo zostało tylko obicie/oklejenie jej.

 

Konstrukcja docelowo miała mieć 23L. Zrobiłem trochę większą, uwzględniając wzmocnienia, po odliczeniu których jest 23L

Port BR szczelinowy przysporzył mniej kłopotów, niż poprowadzenie normalnej, okrągłej rurki fi 7 ( było by to bardziej kłopotliwe poprzez zamontowane wzmocnienia ).

Poza tym nie mogłem dostać BR fi 7

Koszty wykonania są niewielkie, a u mnie były praktycznie zerowe. Płyty MDF miałem, klej do drewna, wkręty, materiał na wzmocnienie, podwójny terminal, przewody 3,5mm^2. To wszystko miałem. Jedynie w co muszę zainwestować gotówkę to jakieś 1,2m x 1m materiału na obicie.

Taki koszt dodatkowo zwiększa zadowolenie.

 

Głośniczek ten mile mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się po nim takiego grania, a obecnie zasilony jest tylko przez 130W ( z dwóch kanałów ).

Trzymając ten głośnik w rękach byłem sceptycznie nastawiony, ale po zmontowaniu i podłączeniu wszystkiego uśmiech zagościł na twarzy.

 

Także szczerze mogę już też polecić ten głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...