Skocz do zawartości

Protest przeciwko wysokim cenom paliw


ruSki :D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No nie watpie...jak to polacy z londynu, wiedza wszystko nawet jesli ktos ma info uznane to oni wiedza lepiej;) Portal moja wyspa sie widze klania.

 

ja nie czytam takich rzeczy ale ty widze z nazwami portali za pan brat to teraz już wiem skąd masz takie wiadomosci skoro czytasz bzdury które tam piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, trzeba było poświęcic jeszcze kilka lat na nauke...choćby przyłożyć sie na jezyku polskim. Może gdyby nie przydało by Ci sie to w zyciu, to chociaż czytać by sie dało to co piszesz...

 

Ja Cie nie kumam zupełnie, chłopie żyj tam, bywaj tu rzadziej i baw sie dobrze, na wakacje możesz zawsze skoczyć gdzieś indziej, co tu zwiedzać?

 

Kuuuur, Ty chyba serio sie tam zasiedziałeś strasznie. To o czym piszesz po czesci miało miejsce, nawet takie akcje pamietam...ale to było kilka grubych lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozmowa przerodziła się w głupią dyskusję. Nawet gdybym zarabiał 100 tysięcy na miesiąc nie podobałaby mi się sytuacja wyrównywania cen, bez wyrównywania standardu. Niektórzy chyba są ślepi lub chcą takimi być, każde przyzwalanie na samowolne decydowanie o Naszym losie skutkuje upadkiem demokracji. Tylko patrzeć jak powstaną kolejne PIPy SOPy ACTy jak każdy boi się walczyć o swoje prawa i woli pochylić łba i zaczynać kolejny tydzień....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozmowa przerodziła się w głupią dyskusję. Nawet gdybym zarabiał 100 tysięcy na miesiąc nie podobałaby mi się sytuacja wyrównywania cen, bez wyrównywania standardu. Niektórzy chyba są ślepi lub chcą takimi być, każde przyzwalanie na samowolne decydowanie o Naszym losie skutkuje upadkiem demokracji. Tylko patrzeć jak powstaną kolejne PIPy SOPy ACTy jak każdy boi się walczyć o swoje prawa i woli pochylić łba i zaczynać kolejny tydzień....

 

W rzeczy samej i nic wiecej dodawac nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie hilti to dla mnie nie jest dobry sprzet. Uzywam u siebie jedynie Makita, De Walt i Millwaky.

O boże, już widzę jak używasz tego sprzętu przekręcając nazwy ...a na Hilti najzywczajniej Cię może nie być stać, ale na pewno nie można powiedzieć o tym sprzęcie żę jest słaby ;) Masz jakieś przykłady na to ??

 

Niestety w londynie jest masa Ciapatych i murzynów którzy potrafią ściągnąć człowiekowi buty z nogi ! Ostatnie zamieszki udowodniły na ile Londyn (UK) jest bezpieczna...

 

Bzdury mocium panie bzdury !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyton poszedl w gore wraz z alko i wyczaili ze wiecej niz 10zl za paczke nikt nie da i kazdy bedzie krecil wlasne.

 

Płacę ponad 12zł i.. płacę. Niestety- nałóg.

 

Bo gosc co ma tiry tankujac i kupujac zarcie drozej wozi drozej wiec nic mu sie nie zmienia.

 

Tu powiem Ci niestety brzydko, za co przepraszam - pierdo**sz. Może ktoś z ogromną flotą samochodów. Jeśli nie masz styczności z kimś, kto ma choć trzy auta ciężarowe, to nie wypowiadaj się o tym.

 

Hilti nie jest dobrą firmą? Makita lepsza?? A to dobre :) Do firmy biorę tylko Makity i Hilti - z Makitą ( wkrętarki, wiertarki, szlifierki, młoty ) ciągle trzeba biegać po serwisach, szczotki sypią się na potęgę a Hilti... ( podobne sprzęty ) haratane są w cięższych warunkach i przez parę lat nic tylko smarowanko :) Co do cen tu i na wyspach to też pierdo**sz - Pracowałem w firmie handlującej także podobnym sprzętem i ceny były porównywalne - chyba że trafiło się na promocję, co tam zdarzało się dość często i były duże upusty.

 

Co do reszty się nie wypowiem - mam podobne zdanie do kol. Kepke i innych... Chyba patrzymy inaczej na świat. W PL źle się dzieje, ale to, co Ty tu widzisz aż mnie przeraża ;)

 

NIe wiem czy juz sie pojawilo w temacie, ceny pali w odniesieniu do zarobkow. Zaczerpniete z internetu.

 

O tym właśnie mówiłem wcześniej :) Dzięki za link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur...a co za ludzie... W ugandzie nie ma wody a w afganistanie jest wojna, jak wypadacie na ich tle? Dalej jest o co plakać?

 

Mastah - doskonale rozumiem o co Ci chodzi. Stosunkowo źle nie mamy. Ale ciągłe przyjmowanie na klatę coraz większego obciążenia zdrowe nie jest.

Idąc Twoim tokiem myślenia ( wcześniejsze posty ), można by napisać że Ci Ugandyjczycy i Afgani powinni przestać biadolić i wziąć sprawy w swoje ręce, przenieść się za wodą do innej wioski itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże, już widzę jak używasz tego sprzętu przekręcając nazwy ...a na Hilti najzywczajniej Cię może nie być stać, ale na pewno nie można powiedzieć o tym sprzęcie żę jest słaby ;) Masz jakieś przykłady na to ??

 

Niestety w londynie jest masa Ciapatych i murzynów którzy potrafią ściągnąć człowiekowi buty z nogi ! Ostatnie zamieszki udowodniły na ile Londyn (UK) jest bezpieczna...

 

Bzdury mocium panie bzdury !

 

Kolego co mam ci zdjecia porobic czy jak bo nie kumam???

Hilti tak, uzywalem w warszawie przez 2 lata pracy tam. Mloto wiertarki hilti na zmiane wozilem na serwis w drodze na piaseczno.

 

Mozesz sobie mowic co chesz, ale z budowlanki to ja mam chleb i nie zamierzam dyskutowac na ten temat bo przezylem juz nie jedna wiertarke czy pile.

 

A co do londynu birmingham i manchester to prosze poczytaj dokladniej i powiec kto to byl i kto to zprowokowal a wtedy pogadamy bo jak narazie to ty bzdury opowiadasz nie znajac faktow. W tw powiedzieli ze to byli imigranci a byli to rodowici brytyjczycy aczkolwiek kolorowi i zeby bylo smieszniej mieli bardzo ciekawe miejsce zatrudnienia... policja.

 

Dlatego polecilem link do globalnej swiadomosci gdzie bylo opisane ze byla to prowokacja policji bo jedna z partii w tym czasie zlozyla wniosek o usuniecie inigrantow, ale wniosek zostal zniesiony.

 

 

 

Tu powiem Ci niestety brzydko, za co przepraszam - pierdo**sz. Może ktoś z ogromną flotą samochodów. Jeśli nie masz styczności z kimś, kto ma choć trzy auta ciężarowe, to nie wypowiadaj się o tym.

 

 

No wlasnie mam... kolega z ktorym w czasach szkoly sredniej mieszkalem w jednym pokoju w internacie teraz przejol firme od ojca 3 ciezarowki i powiedzial krotko. Jest popyt na jego chlodnie i z robota problemu nie ma. Jak oni ceny paliwa do gory to i on cene przejazdu jednorazowego w gore tak by jego pensja sie nie zmieniala. I jakos tak od ponad 5 lat funkcjonuje i nie zamierza sie oglaszac bankrutem. Kolega zbiera zamowienia na transport w rejonie mazowieckiego jesli to robi jakas roznice, ale watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do londynu birmingham i manchester to prosze poczytaj dokladniej i powiec kto to byl i kto to zprowokowal a wtedy pogadamy bo jak narazie to ty bzdury opowiadasz nie znajac faktow. W tw powiedzieli ze to byli imigranci a byli to rodowici brytyjczycy aczkolwiek kolorowi i zeby bylo smieszniej mieli bardzo ciekawe miejsce zatrudnienia... policja.

 

Co i tak niczego nie zmienia. Wszędzie jest przestępczość, wszędzie obcinają i obgadują - mieszkałem w spokojnym miasteczku Naas w Irl, ale i tam zdarzały się pobicia, kradzieże, włamania. A Dublin - heh... Henry Street, Clondalkin i inne .. oj, ciekawie tam się działo. Więc mam prośbę - nie demonizuj sytuacji w Polsce, bo aż tak źle nie jest.

 

I błagam - sprawdzaj pisownie, jeśli masz problemy z ortografią, bo czyta się to naprawdę źle.

 

 

Panowie - bez spinek. Każdemu z nas chodzi tak na prawdę o to samo. Tylko każdy ma inne podejście do tego. Powoli kończę dyskusję - moje zdanie znacie :) Dobry ton nakazuje jednak nie rozmawiać o polityce w towarzystwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1.5 roku załapałem się na przedst. zaczełem studia (AWF) zrobiłem mgr. i leciałem z koksem.

Jezu, jak można mieć tytuł magistra i nie wiedzieć, że skrót tego tytułu naukowego pisze się bez kropki? :cisza:

Wyraz zaczełem też w j.polskim nie istnieje, no chyba, że istnieje wyraz zaczeł.

 

Wracając do tematu: Polacy głosowali na rudego premiera więc się nie dziwcie, że mamy ciągłe podwyżki podatków, cen paliw i żywności, VAT, wydłużenie wieku emerytalnego itd. A'propos kto z Was wyobraża sobie tyrać na kasie w supermarkecie lub na budowie w wieku 67lat?

 

Ale jak mawia mój kolega PO spełnia wszystkie obietnice. Przed wyborami mówili - nie głosujcie na PIS po paliwo będzie za 4 złote. I mieli rację. Paliwo nie jest po 4 złote :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jak można mieć tytuł magistra i nie wiedzieć, że skrót tego tytułu naukowego pisze się bez kropki? :cisza:

Wyraz zaczełem też w j.polskim nie istnieje, no chyba, że istnieje wyraz zaczeł.

 

 

Ha ha ha :)

 

 

 

 

na kasie w supermarkecie lub na budowie w wieku 67lat?

 

Jak ktoś kończy swą edukację za szkole zawodowej (lub niżej) i nie raczy nic robić, by poprawić swoją sytuację, musi się liczyć z tym, iż będzie zapier*** jak beduin do usranej śmierci.

 

 

 

 

Ale jak mawia mój kolega PO spełnia wszystkie obietnice. Przed wyborami mówili - nie głosujcie na PIS po paliwo będzie za 4 złote. I mieli rację. Paliwo nie jest po 4 złote :rotfl:

 

Dla niektórych lepsze to, niż ciągłe słuchanie pier****a o smolesku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kończy swą edukację za szkole zawodowej (lub niżej) i nie raczy nic robić, by poprawić swoją sytuację, musi się liczyć z tym, iż będzie zapier*** jak beduin do usranej śmierci.

Świetny tok rozumowania, tym tropem nie byłoby budowy ani supermaketów? Bo po co by były jak nikt by tam nie pracował ... :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ogolnie to szkoda gadac.. Jedyne co wam powiem to to, ze nasz rynek nie jest taki zły.. Inni maja gorzej, ich spadki są wieksze polacy są przyzwyczajeni do biedy. A ci sie przyzwyczaili do duzych pieniedzy maja problem z zejsciem na kwoty jakie sie zarabia w prawdziwej polsce.

PO czy PIS - jeden ch..j, wiadomo ze kazdy chce sie dorwac do żłoba, ale niektorzy myśla troszke jak podziałac by sie nie rozpaść.. Kazdy czegos naobiecywał, teraz obietnic nie ma.. Tusk podwyższa paliwo a kto nie podwyzsza? Ziomek założył stacje benzynową, to ledwo zipie, i to w cale nie są kokosy. Kaczyński spusci cene paliwa nizej-a kto mu da taniej paliwo? Co, bedzie dokładał? Ze skarbca wyciagnie? Niczym Janosik..

Nasz przyszłość to produkować Polskie, kupować Polskie i eksportować Polskie.

A zapewne z 80% chodzi w adidasach, nike itd.. A mamy tyle dobrych polskich produktów.

W polsce można zrobic takie Jeansy ze będą kosztowały 60-70zł i są 3x lepsze od tego shitu co sprzedaje chinczyk czy murzyn na bazarze w tej samej cenie. Mój brat robi kosmetyki - tanie, dobre - i można je smiało sprzedawać zagranice-bo są lepsze od tych firmówek z chinskich fabryk.

Bo w Polsce jest siła :)

 

A te protesty-gucio nam dadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych lepsze to, niż ciągłe słuchanie pier****a o smolesku.

No na pewno. Zresztą im chodzi o to, żebyśmy gadali o smoleńsku i paleniu jointów, zamiast o sytuacji w kraju, dziurze budżetowej, fatalnym stanie dróg, drożyźnie, bezmyślnej i źle wprowadzanej reformie służby zdrowia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...