Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chodzi o to że przerobienie takie jak u Stanca jest dość kłopotliwe ze względu na szyne od podnoszenia szyby , wymagało by to wycinanie dużych płatów blachy co z moimi zdolnościami zakończył by sie kupnem nowych drzwi bo te by sie rozleciały

 

A rzeczywiście narazie to nie jest jakoś stabilnie zrobione po przykręceniu głośnika poprostu lata przy zamykaniu drzwi

 

i dlatego wszelkie pytania i podpowiedzi chciałem właśnie rozważyć na spocie w wiekszym gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jutro wymysle w zależności od pogody:) jak coś to 667578934 ;) napisze tu miejsce wstępne a jak coś to dzwonić:)

dobra mam kilka opcji;) ale nie będą to opcje byśmy się łatwo znaleźli, więc spotkamy się przy Tesco na wylocie na Szczecin, lub na shelu na wylocie na Gdańsk.. gdzie chcecie??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie kminie chopy większość z was z okolic ZG a do kobyłowa gonicie jak na derby ze Stalą. Chyba wybiorę jutro Demona - zdecydowanie bliżej a i oko nacieszę

Chcesz to jedziesz jak nie to nie

Może ktoś ze Szczecina wpadnie

A co do miejsca to może tam gdzie ostatnio koło media a godzine to może 16:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolic ZG a do kobyłowa gonicie jak na derby ze Stalą

 

heheheh... Mimo ,że od urodzenia mieszkam w Lubuskiem nigdy nie kleiłem tego spięcia gaci między Falubazem a Stalą.... Może to przez to ,że mieszkam dokładnie po środku między GW a ZG i ... wali mnie głęboko żużel? Kibice tak się nienawidzący, to debile... Dlaczego? Zamiast się cieszyć ,że mają u siebie dwa pierwszoligowe kluby wszczynają wiecznie wojenki podjazdowe. :rotfl: Już nie wspomnę ,że jak są derby to strach przejechać przez Zg czy Gorzów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to jedziesz jak nie to nie

Może ktoś ze Szczecina wpadnie

A co do miejsca to może tam gdzie ostatnio koło media a godzine to może 16:00 ?

przepraszam...media to tam gdzie tesco więc miejsce to samo.godzina...każdy jak może to będzie:) my nie uciekniemy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

Jeżeli dobrze wyczytałem i spot jest dzisiaj o 15.30 w Gorzowie,to niestety,ale prawdopodobnie znów odpadam:(.  Kobitę mam w szpitalu i pierworodnego na stanie,więc  (f.ck!) znów nie dotrę.Jak nie urok to ...

No,chyba że będę miał z kim małego zostawić,to bym może zdążył...

 

 

 


I jak tam Panowie będzie ten spot bo nie wiem czy mam szykować na wycieczkę ?

 

Siemasz byku!Liczyłem na to że dotrzesz i się zobaczymy,a tu prawdopodobnie ja nie dam rady i nici z gadulca.Mam nadzieję,że niedługo jak nie na spocie,to "u nas" uda się spiknąć.Pozdrawiam

 

 

 

 


heheheh... Mimo ,że od urodzenia mieszkam w Lubuskiem nigdy nie kleiłem tego spięcia gaci między Falubazem a Stalą....

 

To w bardzo dużej mierze wynika właśnie z tego:

 

 

 


Może to przez to ,że mieszkam dokładnie po środku między GW a ZG i ... wali mnie głęboko żużel?

 

 

 


Kibice tak się nienawidzący, to debile... Dlaczego? Zamiast się cieszyć ,że mają u siebie dwa pierwszoligowe kluby wszczynają wiecznie wojenki podjazdowe. :rotfl: Już nie wspomnę ,że jak są derby to strach przejechać przez Zg czy Gorzów. :D

 

Heh...Już widzę jak kibice z różnych części Warszawy "radują się" wspólnie bo w ekstralidze grają 2 kluby-i Legię i Polonię.Albo w Krakowie czy w Łodzi,kibice w kopanej umiłowani wspólnie świętują mecze Wisły i Cracovii,albo Widzewa i ŁKS-u:).

 

Te konflikty,wojny, niesnaski czy "kosy" są ciężkie do zrozumienia dla kogoś kto traktuje sport czy dany klub tylko  jako okazję do obejrzenia widowiska,spędzenia jakoś wolnego czasu.  Tym bardziej będzie obce dla kogoś kto się w ogóle nie interesuje sportem,nie zna historii,tradycji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli, ja rozumiem co to jest kibicowanie czy wierność drużynie/teamowi, sam od kilkunastu lat pasjonuję się F1, tak więc także motorsport jak żużel, ale tam możesz jechać z niemowlakiem (o ile nie ogłuchnie :D ) i włosek mu z głowy nie spadnie. Szanuję każdy sport, ale nie takie, na które ojciec boi się zabrać dzieciaka aby rodzinnie spędzić czas na fajnej imprezie. Pseudokibice niszczą to co najfajniejsze, bo czynią te widowiska takimi dla "wybranych" czytaj z grubym karkiem i twardą głową jak dostaniesz butelką. Naturalnie na stadionie jeszcze pal licho bo jest kordon policji, ale po takim derby możesz nie dojść do auta już po imprezie bo akurat... Trafisz na tych z Falubazu a na szybie masz szalik ze Stalą, lub na odwrót. Chore.. :/

Na F1 wystarczy włączyć transmisję fanatyk Ferrari siedzi obok tego z Redbulla, z transparentem ba... Obok siebie siedzi np Italiano i Niemiec, czy Brytol i prędzej się wieczorem razem zbaniaczą między treningiem a GP niż przyjdą im do głowy niesnaski. Nie wiem może to wynika z faktu ,że taki wyjazd swoje kosztuje i każdemu szkoda go sobie spaprać głupotą. Niemniej inny świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Panowie, że musiałem tak szybko uciekać... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Arek dzięki za zatrucie mnie dokładnością skupienia :rotfl: :rotfl:

drugi raz z rzędu siedzę u Ciebie w aucie jakiś czas a od pół roku nie mam chwili dla siebie :wsciekly: , ale Twoja dokładność o szczegół (który gdzieś uciekał) mnie dopada i jak znajdę czas to siądę do siebie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję bardzo za miłe (jak zawsze ;P) spotkanie, cieszę się że moim budżet-endem zrobiłem pozytywne wrażenie i to nie słuchaniem "sprzętu" ale muzyki. Trochę szkoda że nie zdążyły dojść do mnie zwrotki bo parę rzeczy jeszcze da się poprawić.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym podziękować za spotkanie w tak szerokim gronie :) podziękowania dla Rex"a za pokazanie paru szczegółów dot. TW, dla Pawlo_zg za uwagi dot. TW (chciałbym przy następnym spotkaniu już posłuchać Twojego systemu, i trzymam kciuki za szybkie uporanie się z instalką), po odsłuchaniu Mamusowozu dotarło do mnie ile jeszcze mi brakuje do dobrego grania, gratki Kamil za brzmienie jako całości i życzyłbym sobie takiego zgrania, szczególne podziękowania dla organizatora spotkania (Twoje szczęście że dostałeś tel. bo siedzielibyśmy jeszcze z 2 godz. :wink:) następnym razem musisz wziąć przepustkę na dłużej :) Adaś kręcenia jeszcze masz do cholery i ciut ciut , po pikniku się dopiero zacznie, dobrze dla Ciebie jak skończy się tylko na TW :P. Spot dla mnie był silnie za krótki, brakło mi tak chociaż 3 godz. :rotfl: szkoda że doba nie trwa 36 godz. jeszcze raz dzięki Panowie i do następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


po odsłuchaniu Mamusowozu dotarło do mnie ile jeszcze mi brakuje do dobrego grania, gratki Kamil za brzmienie jako całości i życzyłbym sobie takiego zgrania

 

Miło słyszeć że mimo mocno budżetowej ligi spodobało się moje granie i strojenie ;P A po dzisiejszym montażu docelowych zwrotek kolejny progres dość znaczny... jak poustawiam wszystko na tip-top powinno być już te 99% ile można z tego budżetu wycisnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, czy są chętni w lubuskim za odsłuchy.

Propozycja miejsca: Łochowice koło Krosna Odrzańskiego. Miejsce ładne i ustronne nad jeziorem około 35 km od Zielonej Góry :-)

Termin: którś z wiosennych weekendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są chętni w lubuskim za odsłuchy.

Propozycja miejsca: Łochowice koło Krosna Odrzańskiego. Miejsce ładne i ustronne nad jeziorem około 35 km od Zielonej Góry :-)

Termin: którś z wiosennych weekendów.

Hej. Czasem odnoszę wrażenie, że spoty tutaj są traktowane jak pokaz swoich możliwości i póki nie ma się auta grającego na poziomie to cisza. Zaczynając spotkania w gronie fanów wierzyłem w to, że takie spotkania służą poprawieniu więzi, relacji, wymiany wiedzy, lub poglądów. Lecz zawsze przy próbie spotkania było - po co jechać, skoro mi nie gra. Ok... każdy ma prawo do korzystania z czasu wolnego tak jak chce - nic mi do tego. Mam poprostu inne zdanie. U mnie nie gra od stycznia, ale przy zainteresowaniu odłożyłbym swój czas kosztem Was - forumowiczów, co wielokrotnie robiłem ( jadąc raz 100 km zamiast czekać na wzmak od kolegi, jadąc prawie 200 na cały dzień zabawy u dobrego gościa, mimo, że mu nie grało. Ba tamtem rok w czsie całego urlopu objechałem pół Polski i skorzystałem ze spotkan - piknik, Reda, Tczew, i spotkanie nad jeziorkiem u Dawidka, zdarzyło mi się nawet być przypadkiem w stolicy i do 4 rano grzebać z chłopakami w aucie nawet nie wiem kogo). Podsumowując - nie jest to wycieczka do nikogo, już przywykłem do tego obrazu. W razie jakiegoś zainteresowania można na mnie liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...