Skocz do zawartości

Wzmacniacz na Tweetery.


Plazma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, kupię wzmacniacz dla Tweeterów.

Z wymagań, to ma być raczej spokojny na górze ( Tweeter to HT25 ) ale nie zamulać.

Sony xm już przerobiłem, więc nie wchodzą w grę.

Może ma ktoś coś ciekawego do 300zł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takie małe OT ... nie lepiej puścić dalej te Hertze i wtedy kupić za te powiedzmy 350zł lepsze tweetery?

Ale ja je lubię :D

Nie no chciałbym najpierw wykorzystać możliwości głośnika a dopiero potem myśleć nad jego wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBL'a da 3504 kup do ht25, co prawda szkoda marnowac dwóch kanałów ale za te cene naprawde służy hertzom i to nawet przy stockowej zwrocie...

Oglądałem je na alledrogo i to że 2 kanały by się marnowały to by obleciało, ale wzmacniacz jest za duży. Zwrotki nie ma, jest aktywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo jest fajny audison vr203, na góre jest idealny.Do ht25 jest miodzio, ale jego cena jest wieksza niż masz w opisie.

link audison vr203

Wiem, gadałem już z gościem ponad tydzień temu i cena nie jest do negocjacji, a mój budżet raczej sztywny.

Ogólnie cena chyba wysoka? Na archiwum allegro ceny wahają się od 230 do max 350 zł.

 

Mam takie pytanie, jakbym zwiększył budżet to co jest bardziej godne polecenia B40 czy VR203 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gadałem już z gościem ponad tydzień temu i cena nie jest do negocjacji, a mój budżet raczej sztywny.

Ogólnie cena chyba wysoka? Na archiwum allegro ceny wahają się od 230 do max 350 zł.

ja teoretycznie dalem wiecej jak 350zl...lepiej pożycz te 80zl...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teoretycznie dalem wiecej jak 350zl...lepiej pożycz te 80zl...

To nie chodzi o to że bym musiał pożyczać, tylko o to że założyłem sobie budżet którego nie chce przekroczyć :)

Jeśli w najbliższych dniach nie pojawia się ciekawe oferty do 300zł, to pomyślę nad jego minimalnym zwiększeniem.

 

Na razie póki co czekam na oferty do 3 stówek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, gadałem już z gościem ponad tydzień temu i cena nie jest do negocjacji, a mój budżet raczej sztywny.

Ogólnie cena chyba wysoka? Na archiwum allegro ceny wahają się od 230 do max 350 zł.

 

Mam takie pytanie, jakbym zwiększył budżet to co jest bardziej godne polecenia B40 czy VR203 ?

Wybrałbym vr203 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A B40 oczywiscie sluchales ze bys własnie tak wybrał? Ja vr209 byłem zawiedziony, jakos nie odniosłem wrazenia ze cokolwiek złagodniało w połaczeniu z ht25 i dla mnie mit tego ze vr209 złagodzi ht25 upadł w 20 min... Nie wiem o ile innym piecem jest 203 w stosunku do 209, ale pod ht25 drugi raz bym w VR'y nie wdepnał chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...