Skocz do zawartości

Audi A6 -> czyli Kwiat Polskiego Car Audio :) v2


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw co z tego wyjdzie - na pewno aspekty typu meskie wokale czy jazzik powinien nieźle brzmieć.

Revelator wbrew powszechnej opinii nie jest jakiś super prądozerny - u mnie z 75W pogrywał bardzo swobodnie - na pewno nie marudził na braki w mocy.

Dobry piec w 2 ohm ok 200W to będzie super sprawa dla takiego dueciku - byle wydajny prądowo - ciekawie wg mnie mogłby wypaść np AA 100HC :D:D:D.

 

Powodzenia życzę i mam nadzieję że coś sie z tego urodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W ostatni weekend udało się zrobić tapicerkę na drzwiach. Tym razem z efektu jestem zadowolony :) Wielkie podziękowania dla Vampirka za pomoc - co 2 pary rąk to nie jedna :D

 

w trakcie tapicerowania

post-3253-0-92266500-1401098828_thumb.jpg post-3253-0-69328400-1401098830_thumb.jpg 

 

i już na drzwiach

post-3253-0-01999000-1401098830_thumb.jpg post-3253-0-04934900-1401098831_thumb.jpg post-3253-0-35022500-1401098831_thumb.jpg post-3253-0-67643500-1401098831_thumb.jpg

 

Wyszło naprawdę zacnie. Jeszcze spawanie wszystkich elementów razem, oklejenie kieszonek i inne pierdoły. Najtrudniejsze już zrobione :)

Możliwe, że w przyszły weekend drzwi będą już łamały piszczele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancja, ale dlaczego bez głośników jeszcze?

:ok:

thx, a bez głośników bo późno było, a nauczony doświadczeniem - na spokojnie, nie spieszyć się :) poza tym rano do tyrki trzeba iść, już nie te czasy że do 4 rano można siedzieć popijając kawkę ;)

Chcę, żeby było zrobione dobrze, już nie koniecznie szybko.

 

Czy ja dobrze widzę, czy to jest skaj? :)

owszem, bardzo fajny jakościowo dobrze zgrywa się z innymi elementami wnętrza. Zresztą - seryjna tapicerka jest też pokryta czymś na kształt skaju na podkładzie piankowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, a bez głośników bo późno było, a nauczony doświadczeniem - na spokojnie, nie spieszyć się :) poza tym rano do tyrki trzeba iść, już nie te czasy że do 4 rano można siedzieć popijając kawkę ;)

Chcę, żeby było zrobione dobrze, już nie koniecznie szybko.

 

owszem, bardzo fajny jakościowo dobrze zgrywa się z innymi elementami wnętrza. Zresztą - seryjna tapicerka jest też pokryta czymś na kształt skaju na podkładzie piankowym.

W sumie racja. Spieszyć się i do tego w niedzielę, to tylko proszenie się o popsucie czegoś w audio. Przy samym tapicerowaniu i składaniu tapicerki raczej nie ma się czego obawiać, ale przy montowaniu głośników śrubokręt może się omsknąć...

 

Co chcesz osiągnąć takim zestawem i w jakiego typu muzyce (w miarę konkretnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz osiągnąć takim zestawem i w jakiego typu muzyce (w miarę konkretnie)?

 

Pewnie do dubstepów :)

 

Nie koniecznie. System ma być uniwersalny, nie koniecznie w każdym aspekcie poprawny. Dawać dużo frajdy ze słuchania. Z góry i średnicy od dawna jestem bardzo zadowolony, revelator świetnie się z nimi klei.

 

Od kiedy udało się ogarnąć zmieniarkę do flaców (tutaj szykuje się audiofilski upgrade) bardziej skupiam się na słuchaniu i odkrywaniu przeróżnej muzyki, a nie w koło oklepanych kawałków i szukaniu zmian. Ma być z jajem, uniwersalnie i przyjemnie :)

 

Dlatego TomoMadej konkretnie nie będzie - ostatnio jak system grał ćwiczyłem nowe Depeche Mode, De Vision, Emika, symfoniczny Dżem, różniaste składanki lounge, Electro Spectre, nową płytę Morcheeba, Blue October. A co będzie grało - zobaczymy. Systemu nie buduję pod konkretny gatunek czy płytę ;) ma grać w miarę możliwości wszystko. Z jakimi efektami - zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam bardzo podoba. A co do pośpiechu to niektórzy wiedzą czym to się u mnie skończyło... :) Było mi bardzo miło pomóc i włożyć swoje 5gr w ten projekt :) Czekam na odsłuchy :)

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może przy okazji wał od spodu też się przykręci :D

 

I kolejna waga dojdzie,, na końcu zabraknie już opcji większych turbinek aby zniwelować różnicę osiągów wzgl. wagi :)

 

Siergiej jak teraz wykleił A8 4,2Q to przyjechał do mnie żeby pod kompa podpiąć, bo auto mu się zamuiło :)    maty europaletą przywieźli, od podlogi po sam dach, łącznie z maską, i nadkolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, a bez głośników bo późno było, a nauczony doświadczeniem - na spokojnie, nie spieszyć się :) poza tym rano do tyrki trzeba iść, już nie te czasy że do 4 rano można siedzieć popijając kawkę ;)

Chcę, żeby było zrobione dobrze, już nie koniecznie szybko.

 

owszem, bardzo fajny jakościowo dobrze zgrywa się z innymi elementami wnętrza. Zresztą - seryjna tapicerka jest też pokryta czymś na kształt skaju na podkładzie piankowym.

Zatem 100% szacunek za tak profesjonalny naciąg tego skaju, który jak większość wie, nie jest tak rozciągliwy jak skóra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem 100% szacunek za tak profesjonalny naciąg tego skaju, który jak większość wie, nie jest tak rozciągliwy jak skóra :)

... dużo towaru poszło do śmieci, ale z każdym kolejnym podejściem wygląda coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o patrz - wystarczyło zapytać. W najbliższym czasie nie planuję, ale na przyszłość może się przydać.

Nie wiesz czy rozciąga się we wszystkich płaszczyznach? Zazwyczaj każda skaja rozciąga się mniej lub bardziej tylko w jednej płaszczyźnie, a wybrać właściwą... ciężko.

Akurat przy czarnym kolorze łatwiej, ale też jest kilka gatunków, różnych grubości, z różną wytrzymałością i ciągliwością.

Pracowałem z tym skajem od Maxtz - najlepszy z jakim do tej pory miałem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...