Skocz do zawartości

Alpine mrv-f900


wau
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) dzięki, za dobrze znam Tomka żeby coś od niego kupić ;)

 

To może rozwiń to dla potomnych, żeby nie było jak ostatnio, wieści rozpylane przez kolesia co żyje w Matrixie, i każdy ma o nim to samo wyrobione zdanie, tylko potrzebny był czas aby się opowiastki połączyły w całosć.

 

a co do 900 - sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jak masz jakiś problem, to do mnie zadzwoń, choć pewnie Ci odwagi nie starczy, nie mam czasu na flirty na forum.

 

Nie muszę kupować aut od Turków w niemczech, zegarków od Wietnamców na stadionie i piecy od Ciebie. Wolno rynkowa zasada. Wiec dziękuje za informacje, ale nawet jak by ten piec był, bym go nie kupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musiałbyś mieć odwagę odebrać, bo ostatnio jakoś nie mialeś, ale to już nie ma znaczenia, nie ma co tego roztrząsać.

 

 

hahaha przepraszam ale słyszę to po raz kolejny i widzę że coś w tym jest :)

co do zakupu ode mnie, fakt jestem ciężki partner do interesów, gdyż lubię otrzymać zapłatę za to co się ode mnie kupiło, a szczególnie wtedy gdy w grę wchodzi większa kwota, raczej nie odpuszczam.

Bo raczej wiem skąd masz te "informacje" na mój temat, i nie Ty jeden, wszystkie newsy do mnie podocierały, i to z róznych zakątków Polski.

OK, nie zaśmiecam wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offa. Tomek osobiście nic nie mam do Ciebie i sory jeśli zostało to źle odebrane :) . Pewnie sam kiedyś się przekonam bo masz sporo fajnych klocków i kiedyś pewnie się skuszę :) . To co napisał WAU niestety... krąży taka opinia .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja też miałem w18 1szej serii a sztuka kosztowała 189 euro, sprzedałem je za 1100zł za kpl. o ile pamiętam, w Polinku pojawiły się po 650zł ale już inne głośniki.

A moje 2 letnie używki tak na prawdę miały wtedy 4 miesiace, bo dwa lata to teraz mijają a od ponad roku miał je PiotrSaint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 za szt. - to te same glosniki - drobnie zmienione tylko wizualnie - to nie to samo co w przypadku subow, ktore dostaly przydomek V2 i inne parametry - tutaj parmetry sa absolutnie takie same.

 

Ja kupilem taniej bo trafilem hurtownie w Holandii, ktora "udlawila" sie ich iloscia i wyprzedawala nowki za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest magnes mniejszy? bo wydaje mi się że tak. dodatkowo "nowsza" wersja dostała gumowego kondona na niego. a jak zapłaciłeś 1500zł za kpl to 400zł drożej jak ja sprzedawałem swoje, chyba że oferował je jakiś "pośrednik " ze swoją marżą, ja pamiętam wywoławczo chciałem 1200 - fizycznie tyle mnie kosztowały. Jeszcze mi pozostały 12W w cenie 800zł za kpl. (od ponad roku w szafie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...