Skocz do zawartości

Głośniki do telewizora


olszakk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak do TV? Masz wyjście na wzmacniacz , czy na same kolumienki ? W sumie jeszcze takiego TV nie widziałem ... chyba że sam sobie odłączysz te "cudaki" w TV i przedłużysz kabelki do kolumienek z boku . Jeśli to ostatnie to zadbaj o to by były one ekranowane .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jbl-cs360-xcite-znakomite-glosniki-do-tv-z-subem-i1912049198.html

Takie coś mi wyskoczyło jak wpisałem w alledrogo "głośniki do tv", ale to chyba ciut drogo.

Poza tym to prawie każdy zestaw głośników kompowych z własnym wzmacniaczem :wink:

Kiedyś miałem okazję słuchać logitecha z5500. Fajnie nawet to gralo, a najważniejsze, że wiele miejsca nie zajmowało.

Daj jakieś konkrety, czy wystarczy stereo,czy 2.1, czy 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do telewizora czy nie, chodzi o głośniki z wbudowanym wzmacniaczem zapewne.

 

Nie kupuj badziewia czy to JBL czy Logitech czy Creative, które mają dwie satelitki + sub. Wystarczy posłuchać i sprawdzić jakim pasmem gra który głośnik. Z subwoofera ciągne do około 500-800Hz, niektóre nawet wiecej.

 

Jak juz chcesz podłączyć jakieś głośniki od kompa do TV to moze coś takiego:

 

http://allegro.pl/glosniki-2-0-microlab-solo6c-pilot-fv-gw24-24h-i1923505470.html

 

 

Chociaz i tak skłaniał bym sie poszukać jakiś niedrogi, uzywany wzmacniacz i kolumny i iść tym tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poleci mi ktoś fajne i nie drogie głośniki, które będę mógł podłączyć to do telewizora ?? Cena około 400zł.

 

jelsi chodzi o zestawy typu "komputerowki" creative i logitech sa w dobrej kasie i bardzo dobrze graja tam subiki (wiem z doswiadczenia) jednak zestawy kina domowego sa juz po 400zl LG chyba w avans albo w neonet, tez maja wbudowany wzmak i zagraja napewno lepiej jak koputerowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Interesyją mnie głośniki głośniki z wbudowanym wzmacniaczem. Nie chce systemów 5.1. W zupełności wystarczyą mi dwa glosniki + ewentualnie sub. Nie musi to być też jakoś super jakościowe. Ma być lepiej niz wbudowane glosniki w LCD bo to jest tragedia. Ma to stać w salonie więc musi ładnie wyglądać.

 

MICROLAB SOLO6C + SUBWOOFER VOICE KRAFT

 

Jak myślicie. Znacznie przekracza określony budżet ale suba można w przyszłości dokupić.

O tym VOICE KRAFT czytałem wiele pochlebnych opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie rozumiem podejścia autora tematu przecież za 400-450 zł można kupić zestaw kina domowego wiadomo nie jest to zestaw dla audiofila , przecież każdy program , film nagrany z dźwiękiem 5.1 o niebo lepiej sie ogląda nawet na słabszych głośnikach niż w stereo.Na allegro są kina LG ,Philipsa za ~400 zł. ale autor chyba chce żeby te głośniki dobrze się prezentowały niż spełniały swoją role ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...