Skocz do zawartości

Jakie radio używane za nie wielkie pieniądze?


gruchol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hello,

Nie stety mój JVC odmówil posłuszeństwa i już się nie da wyciagnąć z niego płyty, ani nic, jedyn opcja to regulacja głośności:D

Z kasą krucho i szukam czegoś w ganicach 250zł, bo jak będę dalej słuchał tej płyty to oszaleje ;P

Myśle nad zakupem JVC KD-SH9101 lub 909R, ale może zaproponujecie coś lepszego jakościowo w podobnych pieniądzach...

Stawiam tutaj na jakość, więc nie jest konieczne mp3, itp bajerey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z większym budżetem w najbliższym czasie nie ma szans ;/, więc trzymamy się w tych granicach. Teraz jeszcze jak piszecie jakąś propozycje to prosiłbym czym radio się wyszczególnia i jaka jest różnica między JVC, które akurat znam,

 

zomer1980 - kenwood jak najbardziej może być tylko jak byś coś więcej o nim napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kasie jak szukasz bezkomproisowej jakosci to musialbys isc w kierunku duzo starszych radyjek niz te tu proponowane , polecam alpine seri CDM i starsze CDA bez mp3 bo te radia juz sa niezle wyposazone i daja wieksze szanse ze laser dlugo popracuje w porownaniu do radyjek jeszcze starszych ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem teraz net i jakiejś fajnej alpiny w tych pieniądzach nie zauważyłem. Zainteresował mnie kenwood tylko strasznie mało informacji o nim. Czy wie ktoś czy można w nim regulować siłę (moc) suba?? Chodzi mi o to że w JVC miałem regulacje i w każdej chwili mogłem go trochę wyciszyć tak by pasażerowie nie narzekali z tyłu ;p

 

Okazuje się, że znajomy ma do sprzedania kdc-w7531, czy on się różni od 7031?? Może uda mi się z nim coś potargować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...