Skocz do zawartości

Projekt kolumn H/A


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie znajdę kogoś kto zaprojektowałby kolumny ze zwrotkami :?:

 

Plan jest taki:

1.Mam głośniki niskośrednio i wysokie

2.Chciałbym aby ktoś wykonał mi projekt zwrotek i obudów (litraż, kształt, wszelkie niuanse etc). Oczywiście oparte na pomiarach.

 

Mógłby być sam projekt, lub nawet z wykonaniem, wszystko zależy od tego w jakich kwotach to oscyluje.

Fajnie gdyby był ktoś taki w Lublinie :)

 

Na razie interesują mnie same namiary, bo nie wiem ile to może kosztować i czy będę akurat dysponował gotówką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiomania nalezala do tego samego wlasciciela co DIYaudio.pl

tak wiec jak serwis upadl to WSZYSCY przeniesli sie na DIY ;)

no moze kilka osob zalozylo wlasne forum...

 

panowie, NIE POLECAM ELEKTRODY!

tam jest doslownie kilka osob znajacych sie na rzeczy... ale niestety wieksza sile przebicia maja dzieciaki ktore wypisuja brednie a inne dzieciaki im przytakuja...

tak wiec jak mozecie to radze unikac tamtego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po banie też czułbym rozżalenie

tak dla informacji - to juz chyba 4 czy 5 ban ;)

i zawsze za to ze nie uzywam polskich znakow :D

oj moze i nie - tym razem uzywalem :/

 

ps.Kolego Paweł S. te BMW z koszalina które startowało w Outlaw w bydgoszczy to ty ?

niestety nie jestem zmotoryzowany

BMW to zapewne almar z koszalina

 

http://www.almar.koszalin.pl/miniaturki/bmw-3-e46-nowy-democar-almar/144/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi powinny trzymać jakiś poziom.Na prywatnym forum gdzie nikt nie zagląda możecie sobie pisać jak chcecie ale na forum gdzie wchodzi masa ludzi wypadało by dbać o poprawną pisownię.Pomijając już dobro forum to wypowiedź również świadczy o danej osobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może aż tak bardzo nie chodzi mi o te WIELKIE litery na początku zdania, ale niepoprawna interpunkcja (lub jej brak) i ortografia bardzo mnie irytuje. Masz już swoje lata, już się wiele nie nauczysz (nt interpunkcji, ortografii, składni itp), ani wiele złych nawyków nie wejdzie Ci w krew, ale trzeba pamiętać, że fora internetowe czytają ludzie młodsi, którym to wchodzi w krew, a potem nie widzą w tym nic złego, że piszą, jak piszą... Ile procent dzisiejszej młodzieży czyta książki?

Tematyka naszego forum, czy też elki, nie jest rzeczą błahą, to nie jest, np. forum miłośników chomików dżungarskich (bez urazy dla nikogo), więc ludzie powinni reprezentować jakiś poziom. Coś na wzór przysłowia: "jak Cię widzą, tak Cię piszą".

Dla mnie jest niewiele mniej ważne to, co ktoś pisze, a nie, czy używa polskich znaków i WIELKICH liter, gdyż czytając forum nie problem znaleźć co jakiś czas sprzeczki powstałe przez złą interpretację wypowiedzi. Potem tłumaczenie się niepoprawnie piszącego autora (nie odnoszę się do nikogo), że miał co innego na myśli.

Reasumując, jestem zwolennikiem punktów regulaminu, które odnoszą się do sposobu zapisu wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...