Skocz do zawartości

Czy to będzie grało? I jak


piotr3339
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dobralem sobie taki sprzęt, proszę mi powiedzieć czy to wogle bedze grało :P tzn czy wzmacniacz to wytrzyma:

 

Głosniki

hertz dsk 165

 

wzmacniacz

MAC AUDIO MPX 4500

 

bas do bagażnika

Lanzar Max12 lub INFINITY REF 1250W

 

i prosze o porade jakie wybrac bezawaryjne tansze radyjko, aby to zadziałało :P Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno zagra,

ale wzmacniacz mógłby byc mocniejszy, tzn zalezy czy jestes fanem mocniejszego walniecia, bo lanzarek moze wiecej dostawac mocy.

no i oczywiscie najwaznieza kwestja zamontowania tego....

postaraj sie zrobic pozadna skrzynke, i pomyslec o panelach na drzwi na forum jest opisane jak je robic (nic strasznego)

wygłuszyc drzwiczki i muzyka gra :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam lanzara max12 w skrzyni za 300zl jesli jestes zainteresowany tym zestawem.

 

mialem do sprzedania caly zestaw za około 1500zl teraz czesc rzeczy juz poszla ale dla mnie to gralo naprawde ok, teraz ide w sporo wyzsza polke, wiec pozbywam sie calosci

 

radio jvc 631 mp3 cd usb 300zł

carpower 1502 - sprzedany

audison srx2 - 200zł

lanzar max12 w skrzyni bass-reflex - 300zł

zestaw pb l6-c - sprzedany

kondensator dietz 1F chrom - 120 zł

kable monster zasil 25mm2 - 2x5,7 i 2x0,3m - 200zł

 

czyli dokupujesz wzmak do suba i glosniki na przod zestaw czy to PB czy helixy. i masz wszystko.

 

Ja cenie sobie to wszystko 1120zł, dajesz 1000 PLN + koszty wys i masz calkiem calkiem zestawik za niewielkie pieniadze, w 500zł znajdziesz jakiegos magnata, czy buszmena do zasilenia i zestawik pod przod np pb S6-C

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak kable pociagnij najlepiej od żyrandola, po co komu kable dobrej jakosci i dobry kon, oczywiscie sub infinity tez mega-wypas, sorry ale juz wole lanzara... zreszta moj sub tez jest nowy. a reszta ma 3m-ce, no wmak magnata nie wiem czy w pelni zasili suba, jednak jesli chodzi o SRX2 to za ta kase jakosc ma bdb i i wiele osob go uzytkuje. radio clarion - ok , ale to tez nie jest jakis wysoki model

 

no Twoj wybor, policz ile to kosztuje nowe srx2 -350, kond 170, lanzar - 380, jvc - 420, kable - nie ma bata zebys kupil taniej jak 300 zł, normalnie wiecej to 12metrow...

 

czyli wychodzi ponad 1600 zł - no fakt moja cena jest droga, ale powiem jedno. czesc sprzedalem na forum , reszte wystawiam na allegro, bo po co komus tlumaczyc ze mozesz miec lepiej na GW, troche uzywane, niz nowe.

 

pozdro dla mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, oczywiscie sub infinity tez mega-wypas, sorry ale juz wole lanzara...

 

wyczytałem w internecie i na każdym forum mówili że infinity jest lepszy w porównaniu z lanzarem. A po 2, skąd mam pewność że mnie nie oszukasz, po paru dniach coś sie spierdzieli. a ty powiesz że to moja wina.

 

no tak kable pociagnij najlepiej od żyrandola, po co komu kable dobrej jakosci i dobry kon

a ten tekst nie wiem z jakiego tematu zaczerpnąłeś, czy ja powiedziałem że chcę coś taniego niesprawdzonego? Radio które wybrałem jest bardzo dobre, każdy kto je ma, mi poleca, tak samo z subem, wyczytałem że jest o niebo lepszy od lanzara.

 

P.S

 

To powie mi ktoś wreście, jaki zestaw byłby najlepszy za kwote 1200-1500 ? włączając w to radio, głosniki przód, wzmacniacz i sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiedyialem bo sam takiego szukalem, to powiedz gdzie masz w swoich wyliczeniach np kable...

 

Ty kolego jaja sobie za przeproszeniem robisz, na alegro tez nie kupujesz bo ktos Cie oszuka ? zreszta ja sprzedaje sprzet przez allegro, najpierw jednak szukam chetnych na forum...z tym ze nie kazdy dorobil sie takiej reputacji jak ja...

 

aha nie masz sie co powtarzac, a i gdzie wyczytales ze jest lepszy, bo moze w tej cenie sa lepsze suby ale napewno nie infinity :P pokaz mi to kazde forum :P zreszta ja tam sluchalem i tego i tego i mam wlasne zdanie... zreszta druga sprawa jest CENA.

 

radio mowie ok napewno lepsze od JVC ale pokaz mi gdzie sie zmiescisz z kosztami w 1500z nie liczysz instalacji, w tych swoich wyliczeniach, myslisz ze komplet kabli za 50czy 80zł bedzie do zasilenia i dania sygnalu dobry ?

 

 

zreszta, mowie koniec tematu, aha i sprzet nieaktualny jak dla Ciebie i tak, bo z takim czlowiekiem ktoremu tlumaczy sie ze sprzet ma jeszcze 9 m-cy gwarancji ktora jest realizowana bez problemu, i nie wie na jakich zasadach sprzedaje, a on twierdzi ze go moge oszukac, no niestety ale interesow wole nie robic.

 

pozdro.

 

do moda: mozesz jutro wywalic moje posty zeby nie zasmiecac. :P

 

[ Dodano: 2008-09-02, 16:27 ]

aha zestaw Ci podalem bo sam szukalem i w tych pieniadzach ciezko jest znalesc cos lepiej grajacego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...