Skocz do zawartości

Phase Aliante 12 ltd


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Myślę, że największym "problemem" Aliante w ogóle jest ich neutralność, brak własnego charakteru - cecha dla wielu osób nie do zaakceptowania.
Jestem podobnego zdania. Wielu tu i nie tylko powiedziało, że nie lubi tego bezjajecznego grania. Żeby ten przetwornik zagrał z jajem trzeba mu odpowiedniej dopały. Ale to będę męczył jak już zrobię skrzynkę i przyjdzie subwoofer. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nie piszę o mocy a o brzmieniu własnie, dopała to odpowiedni piec który zrobi z tego suba to czego oczekujemy. Każdy z nas ma inny gust. 

 

Skoro poruszyłeś wymagania mocowe, może ktoś jeszcze się wypowie na temat zapotrzebowania na prąd ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dziwie się niektórym parcia na hejendowe klocki skoro z tym im jakoś nie po drodze.
Są takie osobniki, jak ja których ewolucja trwa i stety albo niestety zmienia się. Kiedyś aliante nie był dla mnie, teraz się to zmienia. Ale do tego chyba się dorasta albo "po prostu coś się dzieje z głową" :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja zmniejszyłem z 24l bez głośnika do 22l i przestał się gubić nawet na jednych z najbardziej wymagających płyt

 

Znaczy sie ze masz 22 l bez glosnika co daje netto 20 litrow? Bo bez glosnika poleca sie tu 26 o ile dobrze rozumiem by po wlozeniu glosnika wychodzilo netto 24...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skrzynka liczona była bez głośnika i o ile na rodku było tylko dudnienie i buczenie to na m3 punktualność pomimo wszechobecnego basu zaskoczyło niejednego :wink2:

Szczególnie sub spodobał się włoskiemu sędziemu i po zawodach wskoczył ze swoją płytą - niestety niemiec stwierdził że za mało suba :wink2: Szkoda że ten sędzia rozłożył całe zdrowe współzawodnictwo :zalamany: i to na tak ważnej imprezie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury mówił o 26l jak jest sama skrzynia bez głośnika. Co po jego włożeniu powinno dać jakoś 24l. W przypadku Buliego tak jak piszesz zmniejszył z 24 na 22 bez głośnika. Czyli 20l. 

Znalazłem bardzo stary post Mehowa gdzie napisał o tym że LTD w 18l gra poprawnie. Było to na innym forum a post z 2004 roku. Ciekaw jestem co teraz miałby do powiedzenia, bo całe życie się uczymy i nabieramy doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanie z trochę innej beczki. Jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Aliante 10SI. Głośnik kupiłem jako używkę, bo inaczej się już nie da. Muzycznie jest ok, wizualnie jak to głośnik, który już trochę gra. 

Bardzo mi się podoba jego śpiewanie i wybiegając trochę w przyszłość, pewnie kiedyś się skończy. Czy jest jakiś godny następca, czy to 10 czy 12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba czarodziejowi chodziło o to że za parę lat 90% aliante na rynku bedzie w stanie "przechodzonym" i zastanawia sie nad alternatywa w przyszłosci.

Dokładnie, tyle, że już teraz kupno Aliante w dobrym stanie graniczy z cudem. Tak z ciekawości przeglądam od czasu do czasu oferty w necie i widzę po zdjęciach, że głośniki mocno zajechane, a czas leci. 

No ale skoro off-topic, to nie wnikam. Póki co mój gra i chwała mu za to, będę się martwił za kilka lat jak padnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pisał tu a mod potem wyznaczy nowy temat i przeniesie dyskusję. Przed kupnem LTD myślałem o sb12a i gladenie. Nie słuchałem ich ale mam możliwość. Następca który zagra jak ali to chyba nie jest możliwe. Niby sa mac audio ale ich też nie jest dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


teraz kupno Aliante w dobrym stanie graniczy z cudem.
Bez przesady. Niedawno kupiłem nówkę, Mam 2szty. swoich i super stanie.

Na szukaniu po aukcjach świat CA się nie kończy. Te lepsze(stan) sztuki nie pojawią się raczej nigdy na portalach a rozejdą się między znajomymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...