Skocz do zawartości

Podlaczenie Zapcola


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodzi o ten z 3xstudio500?

3 lub 4 , system był 3 way plus sub zatem mozliwe jest zarówno 3 jak tez i 4 .

Nie pamiętam tez czy używał ich jeden sezon , czy dwa , ale z całą pewnością samochód w tej formie istniał w 2002 roku , bo doskonale pamiętam jego zmagania z drugim bardzo dobrym samochodem Kacpra , podczas sezonu i finałów europejskich w Katowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak poradził sobie z zapotrzebowaniem na prąd.Piecyki wiadome,źródło Alpine'a a jakie były głośniki?

Czyli nie znasz tego samochodu .

Zasilania nie pamiętam , głośniki to kwartet Boston w drzwiach , na desce średniak U2,5 plus tweeter coś ze stajni SS z kopułka 28/29 mm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam jedynie z opowieści,nie jeździłem wtedy na zawody.Fajnie że ktoś wspomina dawne bardzo dobre systemy.Szkoda że te czasy już minęły.

Boston,z tego co wiem to i Stefan na tych głośnikach coś ugrał.Trochę mi opowiadał,miło powspominać.

Tu i Jurek powinien doskonale pamiętać te czasy i systemy.

Podobnie Xantana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie , ze istniał taki samochód, jak był zbudowany i jak grał ?

Myśle że jeszcze znajdą się tacy co pamiętaja jak w tym autku grało...a co do zasilania to w bagazniku byl dodatkowy aku stingera i kondensator 0,5f własnej roboty(konstrukcja podobna do kondensatora u-dimension 0,5f)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeszcze znajdą się tacy co pamiętaja jak w tym autku grało...a co do zasilania to w bagazniku byl dodatkowy aku stingera i kondensator 0,5f własnej roboty(konstrukcja podobna do kondensatora u-dimension 0,5f)

Wypada jedynie się cieszyć, do tego z dobrą pamięcią :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tamtych czasów to ja jeszcze złotego matiza pamiętam

sony, a3, infinity, dls na gorze i srodku jak sie nie myle

radio clarion z cyfrowym potkiem przerobionym na suwakowego alpsa

no i oczywiscie black box

Pamięci Zeba to raczej nie masz :)

Ale jest prawdą , że w tym samochodzie była użyta zewnętrzna regulacja poziomu , niezależna od jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi troszke łatwiej...w większosci tych aut mialem przyjemność spędzic chwile muzycznych unieśień

Ale to nie musi skutkować pamięcią ich budowy.

Chyba nie było takiej eliminacji gdzie nie posłuchaliśmy wzajemnie swoich pojazdów.

 

hehe...

suwak byl citroenie

 

Igrasz z ogniem :) , tez postawisz Maximo na szali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i w zielonej Audi to prototyp ale Czerwony Golf 2 ze słupkami wielkości ciężarnego pingwina (biała tapicerka i stąd skojarzenie) też taki patent posiadał (chyba Andrzej się nazywał właściciel...ehh pamięć już nie ta ale gdzieś fotkę mam , tylko gdzie? ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...