Skocz do zawartości

VW Golf III


A r t u r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 391
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapewne jeśli chodzi o pier...nięcie i niskie zejście to BR do clozet nie ma co porównywać, u mnie teraz jak podkręcę głośność, to buda takie dźwięki wydaje że aż boje się że szpachla na błotniku popęka :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W golfie to musi robić robotę.

 

Ujdzie, ujdzie :P

 

Z nowości, dziś dotarły kolejne elementy, po wielu namowach zostawiam swoje sygnałówki Klotzy Lagrange, a zmieniam tylko wtyki na

coś lepszego. Do tego wymienię już stare wysłużone klemy na nowe.

 

 

http://img833.imageshack.us/img833/1993/dsc05553k.jpg

 

 

Tutaj jeszcze 50 metrów plecionki na nowe przewody :hyhy:

 

 

http://img690.imageshack.us/img690/3006/dsc05556m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kolekcja

 

A dzięki :wink:

 

zeby jeszcze te "nowe wtyki" w czyms pomogly...

 

A no właśnie w czymś pomogą.

Jak wcześniej pisałem chciałem kupić nowe sygnałówki, ale nie dlatego że te klotzy jako sam przewód mi nie pasują.

Chodzi o te wtyki Neutrik`a. Są takie badziewne, że szkoda gadać. One są jak jednorazówki jak się podepnie to lepiej nie dotykać.

A i właśnie w tym one mi pomogą, a niby o czym myślałeś? :P

Doszedłem do wniosku że jak kupię dls`a, czy stingera czy aiv, to nic nie zmieni, a tylko wywalę siano. Wtyki były trochę tańsze. :)

 

Na pewno pomoga

 

No i ja myślę że tak :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wielu zabawach z wtykami stwierdzilem ze najlepsze z jakimi mialem do czynienia okazują sie .......... najtansze Nakamichi. Neutriki potwierdzam badziew (dlugie - przez to nieporeczne , niektore są tak zacisniete ze nie mozna ich wsadzić dobrze a jak juz to pozniej jest problem ze zdjeciem chyba ze z calym gniazdem :D ). Za to nakamichi sa krotkie, dobrze sie lutują i nie ma problemu z osadzeniem na gniezdzie ale.......... nie mają hajendowej ceny i pewnie odpowiedniej zawartosci zlota w zlocie wiec nie grają :wink::P (od jakiegos czasu mam MC60 i Ultimate DLS'a i do ich wtykow nie mam zadnych zastrzezen), natomiast w domu mam sygnałowki na nakamichi (wyje*alem Neutriki bo cisnienie mi podnosily) i są bardziej niz ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakamichi sa krotkie, dobrze sie lutują i nie ma problemu z osadzeniem na gniezdzie ale.......... nie mają hajendowej ceny i pewnie odpowiedniej zawartosci zlota w zlocie wiec nie grają

 

No akurat te moje to takie krótkie nie są :wink: . Nie są z najtańszych nakamichi, ale ceny hajendowej też nie mają, z resztą kto by dał za same wtyki np 600 zł :mur1:. Moje kosztowały tyle co nie jeden dobry przewód, myślę że będą ok, a na pewno lepsze jak poprzednie.

 

wyje*alem Neutriki bo cisnienie mi podnosily

 

Wiem coś o tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem ale powiedzialem nigdy wiecej dlugich wtykow (bo za duzo problemów- czasami z miejscem czasami za załamaniem kabla itd.), mistrzostwo swiata to wtyki ze Stingera Expert'a (małe kuleczki :D ) - badz co badz te tanie nakamichi tez sa wlasnie "kompaktowe" - tylko mozna trafić na "chinczyka" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badz co badz te tanie nakamichi tez sa wlasnie "kompaktowe" - tylko mozna trafić na "chinczyka" :D

Wszystkie z napisem naka...są chińskie a teraz zmieniły nazwę na mniej hajendową.Te droższe to lipa ale te tanie całkiem OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te wtyki Neutrik`a. Są takie badziewne, że szkoda gadać. One są jak jednorazówki jak się podepnie to lepiej nie dotykać.

Neutriki potwierdzam badziew

Kolejne forumowe bzdury :) Neutriki najtańsze po 5,5zł sztuka u mnie trzymają od początku instalacji, jedyna ich wada jest taka że przewód z oplotem ma więcej jak 6mm srednicy i ciężko to upchać. Jeżdżę z tymi kablami (cordial+neutrik i procab+neutrik w oplotach) od początku, często było tak że kable zostały sciśnięte, wtyki wpadły pod koło czy lewarek całkiem przypadkiem, z jednego zeszła farbka ale trzyma się kabla i prędzej kabel się urwie jak on rozleci. Trzeba dobrze zarabiać końcówki a nie narzekać że najtańsze to badziew.

 

P.S. Zacna instalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo za duzo problemów- czasami z miejscem czasami za załamaniem kabla itd.

 

Zgadza się, ale przy radiu i tak mam ciasno i żaden wtyk nie byłby na tyle dobry bym radio ładnie schował. Gdyby w alpine były wtyki po prawej stronie to byłaby bajka. A tak muszę kątowe reduktory stosować :/

 

Te droższe to lipa ale te tanie całkiem OK.

 

A moje to lipa czy całkiem OK? :]

Trzeba dobrze zarabiać końcówki a nie narzekać że najtańsze to badziew.

 

 

Akurat na początku jak brałem od Rogoz Audio, po rozkręceniu wtyku wyglądało to solidnie.

No ale pewnie masz racje :luka:

 

P.S. Zacna instalka

 

Dzięki, ale dopiero będzie, jeszcze dużo roboty mam co do samego montażu wszystkiego, od nowa drzwi chcę robić, zmieniać kable głośnikowe,

zabudowa bagażnika,... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie z napisem naka...są chińskie a teraz zmieniły nazwę na mniej hajendową.Te droższe to lipa ale te tanie całkiem OK.

 

Mowa o VITALCO?

 

Zastanawiam się właśnie nad kupnem wtyków, celowałem właśnie w VITALCO. Coś lepszego kupię w cenie do 10zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad kupnem wtyków, celowałem właśnie w VITALCO. Coś lepszego kupię w cenie do 10zł ?

 

 

Ja mam u siebie sygnaly na Vitalco po 6 pln/szt i sa okej jesli chodzi o wykonanie o "brzmieniu" :rotfl: sie nie wypowiem, bo jeszcze nie podlaczylem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre wtyki, to jest to samo co naka więc... Do tego kabel jakiś dobry, od siebie polecam cordiale CMK 422(jeżeli stereo) i CMK 222 jezeli mono (bo stereo ciężko z tego robić, bawić sie w rozbijanie itd. Ew jakieś Klotza kable :)

Ja mam CMK222 i procaba mc305 u siebie na wtykach neutrik rean (obecnie wtyki na alledrogo po 6zł, czarne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...