Skocz do zawartości

Legnica 23-24.08.2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mysle o 2xt2 12 d2 +rockford t4000.1bd

Ale jest opcja wsadzenia 1x 15cali+1x12cali tylko jak to zapakowac? szkoda ze nie mam 2x15cali rockforda :)

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2008-08-20, 20:05 ]

Niech jeszcze tutaj zobaczę OT i spam to pozabijam :):kwasny:

Pozdrawiam Greg-si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napięcie o wolt a prąd o kilkadziesiąt amper (napięcie to tylko nośnik).

 

marconi będzie w legnicy ? loooool :kwasny:

 

jestem po imprezce caraudio'wej ... było cool. Pozdrowienia dla miłej pani barmanki ze Spiża :)

 

Pozdro!

marcin

 

[ Dodano: 2008-08-24, 19:22 ]

no faktycznie Marconi sie pojawił gipsiarz jeden :>

 

już po imprezie. 1 miejsce w ESPL 1 (140.3 - 136.4). Wszystko byłoby ok gdyby nie ten ... deszcz ... duuuzo deszczu. fotek nie robilem bo jakos nie bylo warunkow. bleeee. ale moze sie pojawia na www.soundoff.pl (mooooze ... tam maja straszne opoznienia w publikacji fotek).

Moje Yakuzy pojechaly na zawody :> 148.1 dB w SS3+.

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunius,

a ty byłes na legnicy?? kurcze nie było okazji sie poznac a chyba nawet gadalismy ze soba...

ja niestety lipa z prądem i na 33Hz walłem 144,9db

 

Nowością dla mnie było na tych zawodach DO PUSZCZENIE DOPONOWNEGO POMIARU PANÓW Z BORDOWEGO CLIO którzy po 30 sek. nic nie walneli, po czym sedziowie powiedzieli ze jeszcze raz :kwasny:

co mnie zdziwiło w dogrywce z mondeem zielonym (helon 12" + 2500d) (obaj mieli wczesniej po 146,4), sytuacja sie obruciła i pan z mondeo nic nie pierdnoł i sedziowie nie byli juz tak uczynni.... poza tym nie wiem jak panowie z clio dostali sie do street 1-2, skoro nie umieli udowodnic ze sa w stanie załozyc półke w bagazniku (jednymi słowy WAŁEK - oczywiscie panowie z clio wygrali...dla mnie jest to jednoznaczne.

3 miejsce mulat 145,7 (chyba)

4 miejsce ja

reszty nie pamietam

ogólnie gdyby nie deszcz to imprezka udana.

Aha bym zapomniał ktos wspominał na forum ze RED TOP z optimy to kaszanka, chłopaczek który startował na helonie 12" + 2500d (wycisnoł 146,4db) maiła 1 szt red topa, podczas pomiaru ANI RAZU nie zabrakło mu prądu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunius,

a ty byłes na legnicy?? kurcze nie było okazji sie poznac a chyba nawet gadalismy ze soba...

ja niestety lipa z prądem i na 33Hz walłem 144,9db

 

Nowością dla mnie było na tych zawodach DO PUSZCZENIE DOPONOWNEGO POMIARU PANÓW Z BORDOWEGO CLIO którzy po 30 sek. nic nie walneli, po czym sedziowie powiedzieli ze jeszcze raz :kwasny:

co mnie zdziwiło w dogrywce z mondeem zielonym (helon 12" + 2500d) (obaj mieli wczesniej po 146,4), sytuacja sie obruciła i pan z mondeo nic nie pierdnoł i sedziowie nie byli juz tak uczynni.... poza tym nie wiem jak panowie z clio dostali sie do street 1-2, skoro nie umieli udowodnic ze sa w stanie załozyc półke w bagazniku (jednymi słowy WAŁEK - oczywiscie panowie z clio wygrali...dla mnie jest to jednoznaczne.

3 miejsce mulat 145,7 (chyba)

4 miejsce ja

reszty nie pamietam

ogólnie gdyby nie deszcz to imprezka udana.

Aha bym zapomniał ktos wspominał na forum ze RED TOP z optimy to kaszanka, chłopaczek który startował na helonie 12" + 2500d (wycisnoł 146,4db) maiła 1 szt red topa, podczas pomiaru ANI RAZU nie zabrakło mu prądu.....

 

tia, bylem bylem :>

heh. panowie z clio przed pomiarem od razu mieli problem z pilotem, co tez zglosili sedziom. bo pilot jak zauwazyles byl przewodowy (przerobiony z bezprzewodowego :>). polke zalatwili (dorwali pana na parkingu i zapozyczyli heh. po czym pokazali sedziemu ze wsio pasi.) i sie znalezli w street 1-2. a pan z niebieskiego mondeo nawet nie sprawdzil pilota przed pomiarem. fakt ze byl bardzo zdenerwowany startem, ale slowem sie nie odezwal.

Akurat znam obu panow. wsio sie odbylo tak jak trzeba.

 

Pozdro!

marcin

 

[ Dodano: 2008-08-25, 07:53 ]

A jaki wynik mial kolega Zomer1980 bo ostatnio w kazdym dziale tylko o tych zawodach pisal i sprzecie?

 

a jakie autko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z Panda nie dojechalismy, za rawa mazowiecką pekło zawieszenie (chyba sprezyna), pogoda super na opalanie(deszczowa) a laweciarze to naprawde bogaci ludzie za holowanie placi sie jak za złoto ( dosłownie)

 

Mulat, Wyniki mielismy bardzo rozbieżne, zeby chociaz była roznica 0,5 db.. A tu nie..

Strzelamy pomiar -147,7

Nastepny po 10sek-145,8

(mysle sobie napiecie spadlo.. Strzelam znow po 10sek- 148,2

Bład pomiarowy?Dostalismy profesjonalny miernik z bydgoszczy(podobno za kupe kasy).

A jesli chodzi o bordowe clio.. Coz doszly mnie pewne sluchy..

No co koledze nie pomogą?? :kwasny:

Juz w marcu wiedzielismy ze nie ma po co startowac w espl czy sound off, bo na bydgoszcz są juz zarezerwowane 3 główne miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Bład pomiarowy?Dostalismy profesjonalny miernik z bydgoszczy(podobno za kupe kasy).

A jesli chodzi o bordowe clio.. Coz doszly mnie pewne sluchy..

No co koledze nie pomogą?? :kwasny:

Juz w marcu wiedzielismy ze nie ma po co startowac w espl czy sound off, bo na bydgoszcz są juz zarezerwowane 3 główne miejsca..

 

- coz to za profesjonalny miernik ? :>

- co za sluchy Cie doszly?

- ja jestem tym kolega ktory im pomagal ... miedzy innymi.

- a kto zajmie pierwsze trzy miejsca w espl ?

 

pozdro!

marcin

 

p.s. chora atmosfera "na gorze" chyba sie udziela zawodnikom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z clio przed pomiarem od razu mieli problem z pilotem, co tez zglosili sedziom

to moze kazdy tak "profilaktycznie" by sobie zgłaszał ze ma problem z pilotem i na pomiar kazdy dostanie 1 MINUTE..... tak ot gratisik

Panowie mnie nie interesuja problemy innych, albo gramy fair albo wogóle, jezeli mam problem ze sprzetem to nie startuje - proste.

Mieli odpalic muze ze srodka na 30 sek i finito, i zakatowac głosnik :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie z clio przed pomiarem od razu mieli problem z pilotem, co tez zglosili sedziom

to moze kazdy tak "profilaktycznie" by sobie zgłaszał ze ma problem z pilotem i na pomiar kazdy dostanie 1 MINUTE..... tak ot gratisik

Panowie mnie nie interesuja problemy innych, albo gramy fair albo wogóle, jezeli mam problem ze sprzetem to nie startuje - proste.

Mieli odpalic muze ze srodka na 30 sek i finito, i zakatowac głosnik :kwasny:

 

przecie kolega z mondziaka mogl zglosic protest. hmmm ... pamietasz final MP w zeszlym roku? otwarcie drzwi przed zakonczeniem czasu ? no ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytłumaczy sie to ze w klasie street nie mogło sie załozyc tylnej półki? Regulamin na to zezwala?

Mysle ze ten z mondeo nie musiał ponownie puszczac sygnału, wystarczyło aby ten z clio poprostu pruknał i było by ok.. Ten z mondeo mogl sobie rozładowac troszke akumulator, osłabic głosnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ... nie moglo sie zalozyc telnej polki? polke moze sobie zakladac, tylko jaki to bedzie mialo sens.

 

regulamin mowi ze w klasie street cala zabudowa glosnikow niskotonowym ma znalezc sie w przedziale bagazowym. przedzial bagazowy zamykany jest polka. zeby udowodnic ze caly zestaw glosnikowy miesci sie w bagazniku potrzebna byla fabryczna polka, gdyz tylko ona prawde powie czy wszystko sie miesci. moim zdaniem akurat to nie bylo potrzebne, bo mozna bylo przelozyc zasady testu sznurka na sprawdzenie wysokosci zabudowy.

 

ten z mondeo uwierz mi byl dobrze przygotowany. zazwyczaj gra na 148, tu nie byly za specjalne warunki. nie wiem tylko dlaczego pilot mu nie zadzialal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mondek gra 148 na hajfonie goljacie :kwasny:, w legnicy walił na 2500d, ostatnio mówił ze jak sie mierzył to walnoł 148,6 (rekord polski to 148,4) ale 148 w tychach zrobił w SS bo na 2 aku jechał

 

otwarcie drzwi przed czasem to inna gadka bo sediowie widzieli ze miernik po otwarciu drzwi nie pokazał wiecej takze to idzie wybaczyc (choc do tego tez by szło sie przyczepic) najsmieszniejsze z tego jest to ze nie puszczenie sygnału przez 30 sek oraz otwarcie drzwi podczas tegoz czasu jest ewidentnym złamaniem regulaminu, ale drugi akumlator (dla mnie) juz nie, bo przeciez JASNO I WYRAZNIE nigdzie nie pisze ze nie mozna go miec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z aku to fakt. przewalilem n razy aktualny regulamin i nie znalazlem jakiejkolwiek wzmianki ze drugi aku eliminuje z zabawy w Street i przewala do Super Streeta. hmm... trza w Bydgoszczy pomeczyc sedziow, skad oni wiedza ze takie cus wystepuje. kiedys mowili ze w angielskiej nie przetlumaczonej wersji regulaminu cos takiego jest. ale ... w angielskiej wersji nie ma takiego podzialu na klasy. db drag racing zupelnie inaczej sie kategoryzuje. to po pierwsze.a po drugi, nie znalazlem nigdzie tej angielskiej wersji z tymze zapisem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...