Skocz do zawartości

Legnica 23-24.08.2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zip, a czy ja cos mówie, jezeli chodzi o mnie mozesz byc i samym Mc Donalds-em we własnej osobie. Napisałem wyraznie ze sedziowe sa od SEDZIOWANIA!!! W innym przypadku byłaby wolna amerykanka - jak było to przedstawione na Legnicy... i nie ukrywam ze to do nich mam pretensje o to, a ze nie jestem stroną w tym temacie to moge jedynie wypowiedziec swoja opinie na ten temat na forum, co tez uczyniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boli cie ze nowicujsz wygral?

to nie sa finaly

jak by konradowi nie pozwolili 2 razy i by mial zero tez bys sie wstawil ? ze mu nie dali zagrac po tylu przygotowaniach?

pamietaj ze to tylko zabawa

nie boli mnie ze nowicjusz wygrał (równie dobrze mógłby to myc kolega z hifonics team) zasady sa zasadami, przeczytaj moje posty wczesniej w tym temacie jeszcze raz i zrozumiesz ze nic w tej sprawie mnie nie boli.... po prostu opisałem sytuacje która dla mnie i kilku innych zawodników z legnicy była CONAJMNIEJ chora.

 

pozdr.

 

[ Dodano: 2008-08-25, 22:07 ]

ma ktos moze jakieś zdjecia z imprezy? był hifonics team? jesli tak to jak im poszlo?

mało ludzi robiło foty bo padało cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko w kwestii informacyjnej ...

 

wzgledem zawodow w legnicy (i nie tylko) polecam watek o zawodach w legnicy na forum strony www.soundoff.pl (dzial imprezy).

 

odbywa sie tam spor na temat punktowania (akurat chodzi o soundoff) i wladz PASCA, ale mysle ze i zawodnikow startujacych w ESPL tez to zainteresuje. a moze ktos z Was bedzie chcial zasiadac w zarzadzie PASCA? :]

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja nie chce (nie moge) nawet isc na konkurs sedzdiów jezeli nawet takowy by sie odbył, ze względu na zamiłowanie w car audio nie bede mógł startowac, i wole lac bene do autka przemierzac setki kilometrów na zawody, zeby startowac ale zeby odbywało sie to na zasadach fair.

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz byc i sedzia i zawodnikiem. nikt Tobie nie broni. dziki - kiedys zadownik dzis i sedzia i zawodnik ... mkk - michal - zawodnik i sedzia ... a ktualnie tylko sedzia, jacek kwiatkowski - sedzia i zawodnik, grzesiek skrobot - sedzia (byly zawodnik), tomek załęski - zawodnik i sedzia. duzo wymieniac.

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale dla mnie to nie jest dziwny układ, nie wiem moze jestem zbyt honorowym człowiekiem, ale powinno byc tak ze sedziowie i organizatorzy nie powinni brac udziału w zawodach a skoro tak jest, to tak widocznie usi byc, jak to kos mi kiedys powiedział:

"pewnych rzeczy nie przeskoczymy i musimy sie dostosowac"

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie ... jak pojdzie co po niektorych mysli ... w przyszlym sezonie mamy "inna" PASCE

 

może przynajmniej z łaski swojej odpisywaliby na maile....z zapytaniem o akumlatrry w street (wiecej nie powiem)

 

Oj zle sie dzieje tam na "gorze".

ja wiem czy źle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...