Skocz do zawartości

Corsa by MAXTZ


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękuję wszystkim za pochwały i ciepłe słowa ale z oklaskami wstrzymajcie się aż wszystko doprowadzę do końca i Corsa wreszcie zagra (mam nadzieję że poprawnie) :) Na chwilę obecną idę po woli do przodu w kierunku, który sobie obrałem ale lekko nie jest (wiadomo fundusze) :/

Na chwilę obecną brakuje mi jeszcze subwooferów i porządnej jednostki centralnej ale jestem dobrej myśli że po woli wszystko zagości na swoim miejscu

Poniżej fotki z placu boju dnia dzisiejszego:

post-1-1245695751.jpg

post-1-1245695752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maxtz, gratuluję tempa w jakim to wszystko się u Ciebie odbywa!

Dzięki ale mi się wydaje że to wszystko jakoś ślamazarnie idzie :)

A tak w zasadzie to jakie suby trafia ostatecnie?

Jedyne co pewne to że 4 x 8" jakie konkretnie to się jeszcze okaże :D komory są dość spore tak więc raczej coś dopasuję

Człowiek nawet nie wiedział ze takie cuda powstają w jego mieście

No widzisz a powstają i mam nadzieję że będzie coraz więcej podobnych projektów http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Ps.

marcin_plock, :D witam na forum nowego usera z Płocka mam nadzieję że na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nawet nie wiedział ze takie cuda powstają w jego mieście

No widzisz a powstają i mam nadzieję że będzie coraz więcej podobnych projektów :)

Ps.

marcin_plock, :D witam na forum nowego usera z Płocka mam nadzieję że na stałe :)

 

No no - Grono Zapaleńców z Płocka i okolic się powiększa

 

Tomku - co do projektu - według mnie lepiej w takim tempie (za to dokładnie, wsio dopracowane) niż za szybko, zbyt spontanicznie i nie do końca przemyślane http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Moje zdanie na temat autka i sprzętu znasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa szlifowanie... ja sie wycwaniłem i zgubsza robie papierem na wkretarce dopiero potem ręcznie i oczywiście to zalezy jaki materiał naciągam.. przyczym jeszcze nie malowałem żadnej rzeźby wiec idealnie nie musiałem szlifować. a Ty bedziesz oklejał w koncu czy malował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem szlifowanie ponieważ postanowiłem spróbować okleić alcantarą :?: jak bym miał to dać pod lakier to jeszcze parę godzin by trzeba poświęcić na dopieszczenie tego

 

[ Dodano: 2009-06-25, 21:16 ]

maxtz, hmmm jak rozwiążesz mocowanie tej całej "góry, przykrywki, wieczka czy jak to tam nazwać" z samochodem??

Mam patent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze aku żelowe... U siebie mam ori akku 71AH, wrzucilem zelówke 20Ah, jezdze i badam efekty... narazie dosc przecietnie bo zdecydowanie za slaby mam altek do obu. Od 11 prostownik działa, chce naladowac je na maxa i wtedy sprawdzic realne spadki. Juz teraz sa wyraznie nizsze nizeli na 1F Braxa ale wciaz jednak sa duze. Sprobuje na próbe zapiac kwasa o tej samej pojemnosci zaraz i porównac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja caly czas tez waham sie w temacie kupna zelu (niefirmowego - czyli wykluczamy optimy itp) bo tak naprawde nikt nie opisal w pelni jak jest z uzytkowaniem tego, z poborami pradu, i chwilowymi i stalymi, z ladowanie.

 

tak naprawde to boje sie czy sa w stanie oddac duzo p[radu w krotkim czasie... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem nowe żelówki i na cacy już spiołem DLS-a

Jutro mam nadzieję obkleić całą zabudowę i jak czas pozwoli to zamontować ją na miejscu :hyhy:

Dalej to już tylko montaż RM-a, zarobienie sygnałówek, montaż bezpieczników pod maską i będzie się można zabrać za tweetery http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

[ Dodano: 2009-06-26, 18:06 ]

Rzeźnik, miałem kiedyś w aucie zamontowaną taką żelówkę tylko że 62Ah jako zasilanie tylko i wyłącznie sprzętu CA ładowana była oddzielnym alternatorem i spisywała się znakomicie, auto raz grało bez odpalania prawie całą noc

post-1-1246032130.jpg

post-1-1246032131.jpg

post-1-1246032132.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za material jest uzyty? Moim zdaniem srednio wyglada przez te wzorki na tym szarym, dotknie ktos palcem i slad zostaje. Ale takto wszystko wykonane pierwsza klasa TYlko no jeszcze tego DLSa malo widac ale to kwestia gustu, ja wole jak widac caly wzmak z wtykami itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za material jest uzyty?

Alcantara

 

Moim zdaniem srednio wyglada przez te wzorki na tym szarym, dotknie ktos palcem i slad zostaje

Taki jej urok, jednym się podoba innym nie

 

 

TYlko no jeszcze tego DLSa malo widac ale to kwestia gustu, ja wole jak widac caly wzmak z wtykami itp

Raz że to kwestia gustu a drugie to stan sprzętu w moim przypadku DLS w idealnym stanie nie jest a przez to okienko widać tylko jedną małą ryskę http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mowie kwestia gustu Projekcik genialny sam w sobie, ale wiadomo, kazdy moze miec inne zdanie na temat wykonczenia chociaz z pewnoscia o wiele lepiej to wyglada na zywo niz na fotach http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxtz, naprawdę super projekcik i wykonanie, gratuluję zdolności :padam: Ja niestety chęci mam ale gorzej zawsze z wykonaniem, za szybko się zniechęcam

A co do widoczności sprzętu to jeśli ma być democar to dobrze by było gdyby było widać jak najwięcej bo w prywatnym wozie to najlepiej gdy widać jak najmniej w dzisiejszych czasach niestety :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kozacko to by w lakierze wyglądało
Też myślałem ze będzie lakierek

Po prostu mi lakier w bagażniku średnio się podoba, alcantara wydaje mi się bardziej "ekskluzywna" a poza tym na lakier musiał bym poświęcić dużo więcej czasu i pieniędzy :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...