Skocz do zawartości

MP3 jako MP3 czy AUDIO CD ?


zamo111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie może nie obsłużyć nic wyższego niż 320k z zewnętrznych nośników , oczywiście przetworzy strumień 1411k ale czytany bezpośrednio z płyty CD we własnym napędzie.

Hmmm... muszę sprawdzić czy u mnie z iSmroda pójdzie wave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli niechce mi sie wahlowac plytkami by posłuchać innego albumu ? Nie mam znieniarki, czytnika SD ani USB i tym podobnych. Jak ma sie do tego ten wzglad ekonomiczny dla zastosowania wave? Nie zawsze przejmuje sie dynamika, czystością, pełnia brzmienia itp i mam gdzieś ekonomiczne podstawy wyboru formatów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem zrobić z Wav plik MP3 320kbs na potrzeby samochodu?

Nakamichi chodziło o pobieranie flaców gdy wav zajmuje niewiele więcej miejsca i nie ma żadnego ekonomicznego uzasadnienia dla trzymania flaców na dysku jak można trzymać wavy. Nawet kwestie pobierania z internetu to nie problem, bo spokojnie można zassać album w formacie Wav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za problem zrobić z Wav plik MP3 320kbs na potrzeby samochodu?

Nakamichi chodziło o pobieranie flaców gdy wav zajmuje niewiele więcej miejsca i nie ma żadnego ekonomicznego uzasadnienia dla trzymania flaców na dysku jak można trzymać wavy. Nawet kwestie pobierania z internetu to nie problem, bo spokojnie można zassać album w formacie Wav.

 

Chodziło o tworzenie plików Wav :wink:

W swoich zbiorach nie posiadam plików innych niż obraz stworzony bezpośrednio z płyty.

 

Flac to format bezstratny. Mam kolekcje ok 86GB samych mp3 , do tego flac'i i sample wav - przy takiej ilości jest różnica czy Flac czy wave ;)

 

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...