Skocz do zawartości

Glosniki do bmw e46 coupe.....


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie i prosze o jakas rade odnosnie wymiany glosniczkow w drzwiach w moim autku....osobiscie najbardziej zainteresowaly mnie 5 modeli....

 

1 - JBL P550c

2 - Alpine SPR 13s

3 - DB Audio T-Rex 5.1

4 - IN Phase XT5C badz Juice JS5C

5 - Lanzar NEO 5.1

 

czy slyszal ktos moze ktorys z wyzej wymienionych glosniczkow.....co o nich sadzicie, ktore sa godne polecenia....?????z gory dziekuje za info.....pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na ile masz kasy na to. Co to ma odtwarzac tzn jaki rodzaj nuty. Czy wchodzi w grę przeróbka drzwi pod 16cm woofery? Czy to ma grać pod standardowym radiem? jak nie to jakie posiadasz ? Przewidujesz pod nie wzmaka?

 

Im więcej info nam podasz tym lepiej i precyzyjniej będzie mogli Ci coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn....radyjko jakie mam to alpine IVA d106r.....potrzebuje glosniczki tak powiedzmy do 900 zl....ale 13...mysle o wygluszeniu drzwi no i oczywiscie wymianie kabli.....co do muzyki to przewaznie rnb i pochodne....od czasu do czasu house....nad wzmacniaczem prawde powiedziawszy nie zastanawialem sie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie chcesz przerabiać boczkó pod głośniki 165mm, bo wówczas byłoby więcej do napisania. Jeśli chodzi o niezły zestaw 130mm to może PolkAudio DB5251? Tyle tylko, że akurat pod ten zestaw przydałby się wzmacniacz, bo mocy ma sporo i pod samym radiem nie będzie miał tego "efektu" co pod piecem.

Drugą propozycją mogą być PB 3XL-5C, ale tu też wzmacniacz będzie niezbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci krotko, pieprzenia z tym co niemiara :kwasny:

 

dzisiaj zaczolem przerabiac swoje drzwi... MASAKRA !

 

flex, wiertarka, pilnik - podstawowe narzedzia ..

 

[ Dodano: 2008-08-05, 00:36 ]

ale mam nadzieje ze bedzie warto...

 

aha wczesniej mialem przerobione maskownice z 13 na 16,5 ale efekt byl taki sobie, wejdz w temat z moja bmka, tam zobaczysz o co mi chodzi slupki - super sprawa, jednak z wooferami przesrana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...