Skocz do zawartości

Granie Chevrolet EPIKA KABAN


KabanPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Którego ?

 

carrozzeria X RS-D7XIII, carrozzeria X RS-P90X oraz carrozzeria X RD-7X. Pęknę rzeczy - marzenie!!! Mozę uda się coś takiego trafi w dobrych pieniądzach.

 

 

To ciężka choroba , a lekarstwa nie maja zniżki na ubezpieczenie :)

 

Bardzo fajna zabawa dla dużych chłopców :wink: Właśnie fajne jest to, ze po małym kroczku robi się coś fajnego na twoim i tylko twoim terenie (samochodzie). Jest to kosztowne, ale cóż :P, pokaz mnie tanie hobby?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo fajna zabawa dla dużych chłopców :wink: Właśnie fajne jest to, ze po małym kroczku robi się coś fajnego na twoim i tylko twoim terenie (samochodzie). Jest to kosztowne, ale cóż :P, pokaz mnie tanie hobby?

Pozdrawiam.

 

Gdybyś nabrał ochoty na ODRa kpl ze wzmacniaczami zintegrowanymi z cyfrowym przetwarzaniem sygnału , to daj znać :wink: , ale to już zabawa w stylu o jakim piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nabrał ochoty na ODRa kpl ze wzmacniaczami zintegrowanymi z cyfrowym przetwarzaniem sygnału , to daj znać :wink: , ale to już zabawa w stylu o jakim piszesz :)

Mozę napisz do mnie na PW o szczegółach, no i podaj namiary na siebie pogadamy.

 

Mam od razu pytanie - dla czego tak drogo :przestraszony: ??? :D :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

:zakrecony: :zakrecony:

Też miałem kupić A4, ale kolejna osoba mi odradziła no i nie kupiłem, miałem kupić A7 też mi odradzili,chociażA4 słyszałem na Morel Supremo i DLS i było ok. Powodzenia w dalszych konfiguracjach sprzętu :hyhy:

 

DLSy serii Ultimate jednak należą do dobrych wzmacniaczy i z tego, co wiem gościli jakiś czas praktycznie w każdym poważnie rozwijającym sie aucie, ale z czasem rozwój i doświadczenie wymagają głębszego poznania i również szukania czegoś lepszego ( w moim przypadku jest to w pewnym sensie pospieszna decyzja dot. zmiany, poniewasz pewnie nie jest to do końca wykorzystany materiał, ale jestem pewny tego, co robie, mam dobrych i doświadczonych doradców). W moim systemie nadal pozostaje DLS A6 (monoblok) gdyś do końca jeszcze nie padła decyzja o konieczności jego zamiany. Jeszcze jestem "za zielony" żeby samemu do końca zrozumieć wszelkie wady i zalety tego, bądź innego wzmacniacza - po prostu słucham i widzę zmiany w systemie, (co prawda nie do końca rozumiem skąd te zmiany pochodzą :zakrecony: ), no i cieszy mnie to, ze idę ku lepszemu. Jak ktoś kiedyś mnie poprosi o rade dot. DLSa, to na pewno złego słowa o tej markę nie powiem, poniewasz dzięki w tym przypadku DLS doświadczam czegoś nowego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie ponownie!

Nadszedł czas zaprezentować kilka małych zmian w moim "kabanie" :)

Od zawodów w Sosnowcu auto przeżyło niemal ze całkowitą przebudowę ( w pewnym momencie ze starych rzeczy został tylko procesor, wkładaliśmy na probe nowe radio, ale zostaliśmy przy starym)

A wiec przes 3 miesiące zmieniliśmy:

-DLS A4 na ARC AUDIO SE2075 (2 szt.tweetery i sriedniaki);

-DLS A3 na ARC AUDIO SE2150 (1 szt. woofery);

-DLS A6 na ARC AUDIO SE2300 (1 szt.subwoofer);

-TWEETERY:Scan Speak Illuminator R2004-602000 na Brax Graphic Pro HT1;

-SRIEDNIOTONOWE:Dynaudio MD142 na Accuton C²44-8;

-WOOFERY:Brax Matrix 6.1PP na Brax Graphic Pro TT1;

-SUBWOOFERY: TEC TSW1000(2szt)na Brax Matrix 10.1 (1 szt);

-Kable głośnikowe - w całości;

-Kable sygnałowe - w całości;

-Kable zasilające - w całości;

-Całkowita zmiana konstrukcji drzwi, w tym pierścienie;

-Nowe słupki;

-Nowa koncepcja zasilania systemu ( zamieszkał w "kabanie" Power Station Helix XXL);

 

Chce osobiście podziękować;

- mojemu Partnerowi T.Załęskiemu za cierpliwość i wytrwałość, co do moich pomysłów i za pełny profesjonalizm wykonania koncepcji budowy systemu;

- nowym kolegom: T.Brek i M.Myka za długie,owocne dyskusje i pomoc w zakupie niektórych elementów (są to bardzo mile ludzi);

- Chłopakom z sąsiednich teamów(Team Car Audio & Security) - za mila atmosferę pod czas imprez i pomoc doradcza;

- JD za fajna organizacje imprez w których miałem przyjemność brać udział;

 

Wynikiem wszystkiego jest 4te miejsce na ME!!! z tym, ze dźwiękowo jesteśmy wyżej.

Poniżej kilka fotek:

post-7170-0-56481900-1318673820_thumb.jpg

post-7170-0-36811900-1318673828_thumb.jpg

post-7170-0-25232500-1318673832_thumb.jpg

post-7170-0-35907600-1318673847_thumb.jpg

post-7170-0-72500900-1318673855_thumb.jpg

post-7170-0-89367900-1318673865_thumb.jpg

post-7170-0-21326500-1318673880_thumb.jpg

post-7170-0-54369800-1318673888_thumb.jpg

post-7170-0-87977100-1318673901_thumb.jpg

post-7170-0-90627200-1318673912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojemu Partnerowi T.Załęskiemu

No nie spodziewałem się :zakochany:

 

Swoją drogą Szanowny panie Siergieju ( pamiętasz ? :) ) gratuluje pięknej instalki , bagażnik i sekcja zasilania wiesz dobrze że jest moim zdaniem Wybitna ! Autko rewelacyjne ( już zmałpowałem kilka pomyslów do siebie ) i podobnież rewelacyjnie grające :D... Chociaż ta pół lewa :P . Tak na poważnie gratulacje i powodzenia w nowym sezonie !

 

ps. Jedno pytanie , nie boisz się że ktoś tknie twoje accutony i będzie :krzeslem: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bardzo ciekawe średniaki. Można się dowiedzieć czym się charakteryzują, że taki akurat wybór? Coś wybitnego (może innego) w ich graniu?

No i jak są mniej więcej cięte?

Pozdrawiam i gratulacje za wynik i pedantyzm w prowadzeniu instalacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się :zakochany:

 

Swoją drogą Szanowny panie Siergieju ( pamiętasz ? :) ) gratuluje pięknej instalki , bagażnik i sekcja zasilania wiesz dobrze że jest moim zdaniem Wybitna ! Autko rewelacyjne ( już zmałpowałem kilka pomyslów do siebie ) i podobnież rewelacyjnie grające :D... Chociaż ta pół lewa :P . Tak na poważnie gratulacje i powodzenia w nowym sezonie !

 

ps. Jedno pytanie , nie boisz się że ktoś tknie twoje accutony i będzie :krzeslem: ?

No dobra, zapomniałem o Tobie "malutki gamoniu (rozmiar tego człowieka podaje w metrach-2x2 i 2 w pamięci)" :wink: ale tez należysz do bandy Siwego wiec ....

A co do accutonkow to już od wczoraj zabezpieczone w siateczki "przeciwtumanowe" :rotfl: Ale dziękuje ze o nich martwisz się :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bardzo ciekawe średniaki. Można się dowiedzieć czym się charakteryzują, że taki akurat wybór? Coś wybitnego (może innego) w ich graniu?

No i jak są mniej więcej cięte?

Pozdrawiam i gratulacje za wynik i pedantyzm w prowadzeniu instalacji:)

 

Pośród zalet tych sriedniakow nazwałbym trzy :

-Plastyczność;

-Szczegółowość;

-Kompatybilnosc z takimi trudnymi sąsiadami na dole i na gorze.

 

Stare fotki wkleiłeś :) a gdzie siatexy na głośniki i 10.1 oraz XXL??

Obiecałeś do mnie wpaść? To może zrobisz parę fotek :rolleyes: ja jeszcze nic nie robiłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

mam nadzieje ze to nie było dotknięcie paluchem membrany

Haha no no Adam masz racje, kiedyś na AYA Sergiej mówi do mnie że ten dotyk kosztuje 1,5k PLN więc przyjemność za 1,5k po przez dotyk to chyba larytas :D

To co się zmieniło to można było już na zawodach w Bydzi zobaczyć chyba prawda ?? :) Niestety nie było mi dane posłuchać, może kiedyś będzie okazja i Kaban wpuści mnie do swojego autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie ponownie! Z poczuciem winy przeczytałem ostatnie posty kolegów. Słuszna krytyka, ale .... :padam: cóż, chyba nadszedł czas skromnie napisać o małych zmianach w "kabanie" przez kilka ostatnich miesięcy.

 

Od początku:

 

-Radio i procesor (Pioneer P9r i DEQ P9) odeszli w niepamięć :rozpacz: , wówczas zameldowali sie ODR RS-D7 oraz Carrozeria P70 xII;(zawody lublin)

 

- ARC AUDIO SE2075, ARC AUDIO SE2075, ARC AUDIO SE2150, ARC AUDIO SE2300 zostali namiętnie "przedlubane" (totalny tuning) :idiota: ;(Zawody Sosnowiec)

 

-Kable głośnikowe - wymiana na VIABLUE;(Zawody Berlin AYA)

 

-Kable sygnałowe - wymiana na VIABLUE;(Zawody Olsztyn)

 

-Zainstalowano monitoring napiec oraz temperatury;(Zawody Sosnowiec)

 

-Cale wnętrze zostało obszyte włoską alcantara, w tym podsufitka;(Zawody Izbicko)

 

- W zakresie wysoko-sriedniotonowym awangardowa zamiana . Z wielka duma weszli do autka „Accutony CELL D n/s” , zrobione miedzy innymi, specjalnie dla takiej okazji jak "kaban"!!! (rzecz jasna ze zostali również przerobione słupki);(Finały Polski);

 

- teraz w stanie oczekiwania na wyrok siedzą w aucie Pioneer ODR rs-d7rII + rs-p90(myślę ze raczej zostaną) :ok::dobani:

 

Teraz "kabanczyk" szykuje sie na EUROPE. Co z tego wyjdzie zobaczymy :przestraszony: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz "kabanczyk" szykuje sie na EUROPE. Co z tego wyjdzie zobaczymy :przestraszony: .

 

"Ot pastowanego kabana nie widzieli..." ? :wink2:

 

Zmiany znam na bieżąco, więc tylko oficjalnie pogratuluję ciągłego progresu i w końcu pierwszych "oczek"... oby i na Europie... :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...