Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Marcyś aż takie korki się robią przy zjeździe z obwodnicy? nawet w taką cudowną pogodę jak teraz?

 

Mehow, będziesz "pracował" jutro aby się popytać o kilka rzeczy i dogadać conieco??

 

aaa i pomożecie mi jakoś poustawiać sprzęt aby zaczął grać po ludzku?? znowu mam z tym problem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś aż takie korki się robią przy zjeździe z obwodnicy? nawet w taką cudowną pogodę jak teraz?

 

Jak jutro będzie to nie wiem (wiadomo). Dziś była masakra przed długim weekendem... ostatnio jednak mimo pory później i w środku tygodnia to postałem kilka minut.  Ciężko powiedzieć jak to jutro będzie ale chyba trzeba będzie się przemęczyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź przez Łężyce - na karwinach odpadasz z obwodnicy przez Dąbrowę, Łężyce i wypadasz w Rumii przy galerii i potem już tylko myk pod wiaduktem na ulicę m. in. Leśną i Reda City gotowa. Jutro mogą słoiki i inni zjeżdżać do nas więc koreczek może za estakadą być - ,,długi weekend''.

 

Mnie pasuje jakoś w okolicach 18 właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, potem lasem fajna asfalcina - jak pozwoli ruch to mozna fajnie zakrety pykac na predkosci, mijasz biedronke i lecisz caly czas prosto az do krzyzowki w lesie - prawo gdynia, lewo Łężyce i na ekodoline w lewo lecisz. Pozniej to juz chyba prosto az wyjedziesz w Rumii. Może o czymś zapomniałem, ale dróżka przyjemna a szczególnie jak obwodnica i morska stoi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam dostęp do ludzkiego łącza, tak że 'dziękować' za audiomanufakturowy spocik, było bardzo sympatycznie. Szkoda że miałem taką krótką przepustkę od lubej, bo z chęcią bym wtedy jeszcze posiedział. Żal że nie bywam w pl częściej.

Duże dzięki dla Mehow'a za odsłuch jego audio wozu, jak i za luźne rady odnośnie mojego 'upośledzonego' systemu. :zdrowko:  :zdrowko:  :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...