Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dopiero do domu dotarłem. Hmmm ze względu, że mam gumowe uszy i mało co w życiu słyszałem było to dla mnie na prawdę fajne doświadczeni. Generalnie wielkie dziękuję za możliwość posłuchania na prawdę fajnych zestawów i konfiguracji :) banan z gęby mi nie schodził do samego Eg :) Nie pamiętam wszystkich ale 2 way w kia bardzo mi się podobał jak gra. Miałem okazje w sumie posłuchać niemal identycznego zestawu jaki bym chciał złożyć tzn osobnik posiadający czarną Honde Civic i w sumie wiem co jak gra i brzmi. Tak jak ktoś wyżej napisał(sorki pamięć dobra ale krótka :P) po zmianie czasówki i paru ustawień w korektorze powiem że bardziej mi się podoba to co mam ale i tak dalej to kicha :D Hmmm dzięki wam w sumie dowiedziałem sie o dźwiękach w kilku moich ulubionych kawałkach o których nie miałem pojęcia heheheheh. Generalnie wiem mniej więcej co mam zmienić, co zamontowałem nie tak i co jest do poprawy. Fajnie było was poznać mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy.

 

Suzu misja z kaskiem spoko ale lepiej to Ty biegłeś do tego kibla na ciśnieniu heheheheh :Da i wiezienie suba na kolanach też było udane :D

Nie chce przekręcić nicku czy coś wiec dziękuje wielkie dla 2 osób które nie załamały się jak wsiadły do mojego leona i robiły co mogły :P

Ofc wszystkim dzięki za mega miłą atmosferę i możliwość posłuchania na prawdę fajnych sprzętów :D

 

Ja to jestem totalnie zielony w porównaniu do was ale spokojnie szybko się uczę tak że nie jest źle. Jak coś mi przyjdzie do głowy to napiszę później bo juz padnięty jestem i ciężko mi się myśli :P Pozdro

 

Truck oj tam zaraz pomogłem, staram się zawsze jak mogę. Tak chodzą mi komory po głowie i hmmm w sumie nie boje się wyzwań a jak to mówią "do odważnych świat należy"

 

Wzmak fajny tylko reszta trochę leży głównie to wina tego że zwrotki są nie takie. Może uda mi się jakąś jednostkę z zwrotnicą podpiąć to bym można sprawdzić czy te głośniki są w ogóle coś warte bo na chwile obecną jest hmm ciężko :P Spokojnie czas pokaże, myśleć jeszcze w miarę potrafię tak że będę kombinował i parł do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

suzi p300 robi furrore

Zdecydowanie.

 

Suzu misja z kaskiem spoko ale lepiej to Ty biegłeś do tego kibla na ciśnieniu heheheheh

Co zrobić. :wink:

 

A ja chciałbym podziękować kolegom za słowa pochwały mojej Hondy

Fajne granie, nie wiele jeszcze trzeba zrobić aby było jeszcze lepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...