Skocz do zawartości

Po spocie na kujawach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ze względów osobistych nie mogę być w ostatnim dniu zlotu więc napiszę parę słów o nim już dziś.

Po pierwsze i najważniejsze chciałem gorąco podziękować za przybycie i super zabawę (kolejność przypadkowa): Mukade, Greg-si, Golas306team, Lukaszzz17 z Sylwią oraz oczywiście Arcziflo. Bardzo mi przykro, że nie dojechało więcej osób ze strefy. Dzielnie nas jednak wsparli koledzy i koleżanki z 306team w składzie: Lidka, Mario_MM i cała 8 osobowa ekipa Dukato (Peugeot Partner :D ), Jaca, Tater, Maloniak z kolegą. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem a jeśli tak to gorąco za to przepraszam.

Wiele szumu na forum było, że zloty to super sprawa ale jak widać po frekwencji strefowiczów tylko "na papierku". Nie chce jednak się rozwodzić kolejny raz na temat dlaczego itd. Po prostu utwierdziłem się w przekonaniu, że organizować zlot tylko dla strefy mija się z celem.

Imprezkę jednak myślę, że z powodzeniem można nazwać udaną.

Zdjęcia zamieszczę po niedzieli jak będę znów w domu.

 

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI!!!

:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIach Niach :D niech zyja wsciekle :P:D ale znowu czulem niedosyt :P i musialem isc spac bno nie chcieli juz pic :hyhy: Pozdrowienia dla ekipy bylo extra no ale noga mnie jeszcze boli :D szkoda ze wiecej nas nie bylo :P naprawde impreza 1 klasa :D no ale liczy sie jakosc :D hehe POZDROWIENIA :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, a czy to moja wina, że ze strefy byłem ja Golas, Arcziflo, Mukade (niestety bez sprzętu), Greg-si (nie życzy sobie zdjęć jego sprzętu w necie po ostatnich przygodach bartassa) i na chwilkę Lukaszzz17. Zdjęć mojego, Arcziego i Golasa sprzętu jest chyba pod dostatkiem w tematach o nim

 

NIE MOJA KURWA WINA, ŻE WIĘKSZOŚĆ NAS OLAŁA A TERAZ JESZCZE SIĘ WYŚMIEWA!!!

 

karolo986, priorytetem była dobra zabawa a na zamku niestety olali nas tak jak i Wy ale to już zupełnie inna bajka.

 

a poprzedni temat to najwiekszy off top na tym forum :D:D:cool::/:/

Przez takich jak TY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, a czy to moja wina, że ze strefy byłem ja Golas, Arcziflo, Mukade (niestety bez sprzętu), Greg-si (nie życzy sobie zdjęć jego sprzętu w necie po ostatnich przygodach bartassa) i na chwilkę Lukaszzz17. Zdjęć mojego, Arcziego i Golasa sprzętu jest chyba pod dostatkiem w tematach o nim

 

NIE MOJA KURWA WINA, ŻE WIĘKSZOŚĆ NAS OLAŁA A TERAZ JESZCZE SIĘ WYŚMIEWA!!!

 

karolo986, priorytetem była dobra zabawa a na zamku niestety olali nas tak jak i Wy ale to już zupełnie inna bajka.

 

a poprzedni temat to najwiekszy off top na tym forum :D:cool::/:/:D

Przez takich jak TY!

 

:/ zapytalem tylko chłopie gdzie sa zdjecia sprzetu skoro to spot car-audio wiięc wyluzuj. Bylo trzeba napisać zdjecia z wycieczki a nie zdjecia ze spotu car-audio :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, odpowiedziałem rzeczowo gdzie są zdjęcia. Po prostu na zlocie jedyną nową instalacją jaką widziałem i słyszałem była instalka Grega. Ponieważ nie życzył sobie zdjęć więc ich nie ma. Dla mnie bez sensu było fotografowanie swojej czy Arcziego bo słyszę i widzę je na codzień. W dodatku mają już niezłą sesję zdjęciową.

 

Wyluzowany jestem ale podejście forumowiczów do spotów mnie wkurwia i tyle.

Może w Tychach zobaczę i usłyszę więcej niż u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl SPOT car-audio? :oczami: to gdzie to audio? To chyba jakas szkola wycieczka? :P

heaheahe :]

 

nie to zebym teraz sie chcial klucic ale gdzie te wodotryski yyy audio, mase ludzi ktorzy maja sprzet z tamtych okolic...

oprocz drewnianego kola i kosza z wikliny nie ma nic :D

Jak bym opierdolil 200 kilosow zeby oblukac trzynastowieczny kask i kosz z wikliny to bez kitu puscilbym z dymem te domki razem z molo :hyhy:

Cieniutko chlopaki, odwoluje sie do tego co bylo w postach o spocie w sulejowie...

 

wachcio troche kultury :D wyszla wam turystyczna wycieczka zamiast spotu audio no ale mowi sie trudno nie musisz wulgarnie pisac niach niach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, nie brak mi kultury zapewniam Cię tylko wkurza mnie to, że człowiek się męczy coś organizuje a wiara tego nie doceni i nie przyjedzie. Dlatego już nigdy nie będę się brał za organizację tego typu imprez.

Skończ już z tym naśmiewaniem i zorganizuj coś sam to pogadamy jak przyjedzie kilka osób. Wyszedł nam spot car audio tyle tylko, że taki który robimy co kilka dni bez zbędnych przygotowań. Chyba to nie o nas źle świadczy co? Mukade nie miał samochodu a jednak przyjechał z Poznania pociągiem bo chłopak się tym interesuje i jest gotowy na poświęcenia dla swojego hobby. Podobnie Greg-si też nie miał blisko a zagościł u nas. I dla nich wielkie dzięki.

Jadę do Tych i choć zrobię w jedną stronę 400 km to wiem chociaż, że posłucham sprzętu i coś ciekawego zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie myslales ze mase osob przejedzie szmat drogi zeby ogladac wikline, pozatym zjechaliscie po calosci pomysl z sulejowem ktory tak naprawde nie byl najgorszym i ja np; nie bylem zainteresowany wasza wycieczka bo byliscie przekonani ze bez paru osob z forum i tak bedzie gites no to teraz widzisz jest foch ze ktos cos olał.

jak tylko bedzie okazja to sobie cos zorganizujemy ale nie pod katem big wodotryskow i wypisywaniem ze to audio show roku :D

 

ten kto byl to widzial :D a Ci co nie bylo niech zaluja albo i nie bo chyba nie maja czego :hyhy::D to moje zdanie :P pozdrawiam :]

wow

sam arczi daje do zrozumienia ze troszke lipa wyszla i nie ma czego zalowac :oczami: :oczami:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebring, nie każdy ma do nas szmat drogi. Nie mieszkamy na jakimś zadupiu z kąd wszędzie daleko. Nie zjechałem pomysłu zlotu w Sulejowie a wręcz przeciwnie byłem za tylko żeby ktoś to zorganizował. Pisałem przecież, że chętnie przyjadę na każdy zlot pod warunkiem, że chociaż jakiś nocleg będzie. Ja nie twierdziłem, że będzie gites jak ludzie z forum nie przyjadą. Miał to być zlot strefy ale, że zainteresowanie było niskie zaprosiliśmy paru chłopaków z 306team. Okazji do organizacji czegoś jest wiele tym bardziej w lato a poza nami nikt nie starał się organizować zlotu tylko padały bezowocne pomysły gdzie byłoby najlepiej itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlujcie :hyhy: był zlot , myslę że Ci co byli są zadowoleni i tak niech zostanie. Teraz nie ma co mówić co by było gdyby i inne bzdety.

 

Osobiscie żałuje że nie mam czasu nawet na posiedzenie na forum a co dopiero jak zlot mija kolo nosa :P zloty to bardzo fajna inicjatywa byłem na zlotach z innych for i naprawdę było super ( za czasów liceum gdzie było dużo czasu;) ) i załuje że nie mogę z wami się spotkać pogadac, pośmiac, napić, posłuchać sprzętriu.

 

Nie ma co się krtykować. Nie tędy droga.......

 

pozdr

 

Lepiej można było by podyskutowac na spokojnie bez emocji co zrobić żeby zloty były jeszcze lepsze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kto byl to widzial :P a Ci co nie bylo niech zaluja albo i nie bo chyba nie maja czego :hyhy::D to moje zdanie :D pozdrawiam :]

wow

sam arczi daje do zrozumienia ze troszke lipa wyszla i nie ma czego zalowac :oczami: :oczami:

 

 

Ci co byli to wiedza czy mi sie podobalo czy nie :D Na moje bylo zajebiscie :D ale niektorym moglo sie nie podobac bo byly imprezy hardcore :D nie da sie tego opisac :D Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, Twoja pierwsza wypowiedź jest tak ironiczna i nie tylko wachcio myśli że się w jakiś sposób naśmiewasz.

 

Co do samych zdjęć. Każdy samochód który tam był został opisany na tym forum więc po co robić zdjęcia tego co już jest udostępnione publicznie?

 

karolo986, Sebring chłopy czego Wy u diabła chcecie? Nikt nikogo do zwiedzania nie zmuszał i te osoby które nie chciały wchodzić i zwiedzać mogły nie wchodzić. Robicie z tego zamku 'kozła ofiarnego' gdzie spędziliśmy razem z dojazdem góra 3h. Nie rozumiem Was w ogóle.

Cały czas sobie myślę jak według Was powinien wyglądać spot o tematyce CA? Siedzisz cały czas w samochodzie i słuchasz nie muzyki tylko tego jak gra auto (mowa o ciśnieniowcach) i zachwycasz się 'O kurwa ale daje...' albo besztasz 'Jak na wioche to dobrze...'.

Strasznie dziwi mnie Wasze podejście. Większość mówi że spot to fajna sprawa a gdy już jest okazja to zawsze jest jakieś ale...

Już gdzieś kiedyś napisałem że tutaj CA jest na drugim miejscu. Najważniejsze jest spotkanie się z ludźmi z którymi się pisze przez ekran poznanie ich i cała otoczka która ma na celu poznanie ludzi o podobnym hobby jak nasze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, Twoja pierwsza wypowiedź jest tak ironiczna i nie tylko wachcio myśli że się w jakiś sposób naśmiewasz.

 

Co do samych zdjęć. Każdy samochód który tam był został opisany na tym forum więc po co robić zdjęcia tego co już jest udostępnione publicznie?

 

karolo986, Sebring chłopy czego Wy u diabła chcecie? Nikt nikogo do zwiedzania nie zmuszał i te osoby które nie chciały wchodzić i zwiedzać mogły nie wchodzić. Robicie z tego zamku 'kozła ofiarnego' gdzie spędziliśmy razem z dojazdem góra 3h. Nie rozumiem Was w ogóle.

Cały czas sobie myślę jak według Was powinien wyglądać spot o tematyce CA? Siedzisz cały czas w samochodzie i słuchasz nie muzyki tylko tego jak gra auto (mowa o ciśnieniowcach) i zachwycasz się 'O kurwa ale daje...' albo besztasz 'Jak na wioche to dobrze...'.

Strasznie dziwi mnie Wasze podejście. Większość mówi że spot to fajna sprawa a gdy już jest okazja to zawsze jest jakieś ale...

Już gdzieś kiedyś napisałem że tutaj CA jest na drugim miejscu. Najważniejsze jest spotkanie się z ludźmi z którymi się pisze przez ekran poznanie ich i cała otoczka która ma na celu poznanie ludzi o podobnym hobby jak nasze.

Pozdrawiam

 

hehe tak bo to jest śmieszne. Zapytałem normalnie gdzie sa zdjecia audio skoro to spot car-audio coś w tym nie tak?? Wiec odbij bo sie teraz czepiasz. Po tym co widziałem to nie pojechal bym na taki spot nawet jak bym miał 2km do niego. Takie wycieczki a nawet lepsze mam co 2 dzień :hyhy: rowerowe :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, ale po co te zdjęcia skoro możesz wejść i zobaczyć albo moją instalację albo arcziego czy też wachcia. Co to za różnica?

Jak masz takie wycieczki co drugi dzień to gratuluję że masz na to czas. Nie każdy ma tak dobrze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, ale po co te zdjęcia skoro możesz wejść i zobaczyć albo moją instalację albo arcziego czy też wachcia. Co to za różnica?

Jak masz takie wycieczki co drugi dzień to gratuluję że masz na to czas. Nie każdy ma tak dobrze.

Pozdrawiam

 

 

Ale ja tam widziałem więcej zdjęć innych osób dlatego pytałem.

 

 

Oj juz nie rób z siebie tak zapracowanego czlowieka. Troche ambicji i chęci i sie znajdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolo986, Sebring chłopy czego Wy u diabła chcecie?

 

poprostu odbilem pilke, mialy byc wodotryski i nie bylo to napisalem...

 

greg-si, w kopalni robisz ze nie masz chwili wytchnienia ?? mase ludzi robi wielkie haloo z tego ze wogole pracuje, a tym czasem godzinki spedzone na forum mowia cos calkiem odmiennego...

 

co do siedzenia w aucie non stop to nie mam nic przeciwko heahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co dla Ciebie oznacza słowo wodotryski.

 

mike21, Sebring, nie robię halo z tego że pracuję i nie narzekam na to jednak codziennie 10h(doliczyć trzeba jeszcze dojazdy) pracy robi swoje. Mam czas na to co dla mnie najważniejsze i to mnie cieszy jednak na rower nie wsiadłem już od miesiąca właśnie z braku czasu co mnie martwi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...