Skocz do zawartości

Panel JVC SH 1000


Ache
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Kupilem SH 1000 w fajnych pieniadzach (oczywiscie Alledrogo i 10000% sprawne), ale jak sie okazuje panel nie chce "zaskoczyc".. Jak sie uda, to nie zrobie larma kolejny raz i wymienie sobie czesc panelu, jesli ktos posiada :) Poszukuje dokladnie plytki tylnej z panela (czarny plastik). Moze pasuje od innego modelu, nie mam pojecia..

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, ze kupilem 2 dni temu na Alle to radio za 500 pln co wydawalo mi sie okazja, tymbardziej ze koles pisal ze igla itd..

 

http://allegro.pl/jvc-sh1000-klasyk-igla-100-sprawne-caly-zzestaw-i1599675621.html

 

Wczoraj przyszlo i probuje zalozyc panel i lipa.. Przyjrzalem sie i tam gdzie jest zatrzask widac, ze jest nadlamane.. Koles sie na razie nie odzywa.. Dam Mu pare dni, jak sie nie odezwie to psy i tyle.. W kazdym razie rozwaze kupno tego plastiku, jak mi kolo przeleje koszta zwiazane z zakupem, jak nie to oddam Mu je i tyle.

 

też miałem te radyjko i panel latał jak szmata....:P

 

Wzialbym to pod uwage, gdybym wczesniej wiedzial..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio za 500 pln co wydawalo mi sie okazja

 

Jakbyś się kopnął o Bierunia(rysiuCT) , to Piotrek ma takie w komplecie za niewiele więcej i nie byłoby problemu , ba zamontowałbyś sobie je u niego na placu i posłuchał .

 

W sumie dalej nie rozumie dlaczego kroczysz w tył w swej drodze CA :hyhy: no i pochwaliłbyś się co tam za autko kupiłeś , bo ŚP madzia już chyba nie wyjedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RysiuCT jak ostatnio widzialem, to wolal chyba z 700 pln jakis miech temu, wiec to juz roznica :P BTW ceny aktywek na forum/Alledrogo tak wystrzelily w gore, ze gowa boli :/

 

W sumie dalej nie rozumie dlaczego kroczysz w tył w swej drodze CA :hyhy:

 

Chcialem sobie z ciekawosci kupic, zeby posluchac na swoim sprzecie innego radia :P Najpewniej wroce do Alpinek lub poszukam jakiegos Clarneta :)

 

no i pochwaliłbyś się co tam za autko kupiłeś , bo ŚP madzia już chyba nie wyjedzie ?

 

Najprawdopodobniej bedzie to czarny Galant Sport Edition kombi 2.5 v6 manual, ale o tym zaloze osobny temat jak go kupie (po weekendzie najprawdopodobniej) :D A Magda za nie dlugo na Allegro bydzie jako niebito igielka :krzeslem::lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RysiuCT jak ostatnio widzialem, to wolal chyba z 700 pln jakis miech temu, wiec to juz roznica

 

Hmm a 7 maja promo zrobił

 

Napisano 07 maj 2011 - 13:59

JVC KD-SH1000 ma wszystko na pokładzie czego oczekujesz i gra bardzo poprawnie.

 

580zł z kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...