Skocz do zawartości

Kolejna rozterka ws jednostki


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie urok to srac... Panowie jest z tym CA ...

Jako iż klocki pozbierane ... Pacjent zakupiony Astra H Kombi ...

Chciałem się powoli za robotę zabrać i .... dup grom z jasnego nieba kolejne rozdroże ;)

 

Mam jednostkę 06 i bardzo mi zależy aby z niej skorzystać ... ale no właśnie ... Jak wypierdkam radyjko seryjne CD70 utracę pal licho nawigację, telefony, sterowanie z kiery ... ale co mnie boli i tego nie chcę funkcję z kompa pokładowego ...

 

I teraz co ?? Wypierdykać to i być gołym i wesołym ? :zakrecony:

Wepchał bym to do schowka ale pilota to ten model nie posiada ;) ( za to ma możliwość opróżnienia schowka ;) )

 

Hmm... nawet by szło pokręcić gałą po otwarciu z siedzenia kierowcy ... ale czy robić taki cyrk ??

 

Jakieś inne rozwiązania oprócz zmiany auta ;) i wyciągania światłowodów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

na astra-h.ru jest opis instalki zrobionej przez francuzów - przenieśli oryginalny wyświetlacz, zostawili część radia odpowiedzialną za kompa.

 

Niestety ople tak mają, dlatego ja kupuję h700 do mojego nowego nabytku...

 

 

EDIT: twórczość francuzów:

 

http://www.astra-h.ru/columns_v4.html

 

Swoją drogą użyli baaaardzo dobrego wzmacniacza - Diamond Audio D7104 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doopa do schowka, panel na podsufitkę

Panel z 06 ?? :zdegustowany:

Może niekonwencjonalnie ...pod fotelem kierowcy ? Łatwo sięgnąć, niewidocznie, krótkie kable RCA ;)

Dużo łatwiej ze schowka ... bo jest spory ... i kontrola lepsza ... Piętą jeszcze tak dobrze nie umie władać ;) ...

na astra-h.ru jest opis instalki zrobionej przez francuzów - przenieśli oryginalny wyświetlacz, zostawili część radia odpowiedzialną za kompa.

Masz jakiś link ...

Niestety ople tak mają, dlatego ja kupuję h700 do mojego nowego nabytku...

no tak Ruxsy sruksy i światełkowody ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę idę się przespać bo łeb mnie już od tego rozbolała ... (albo od :zdrowko: )

czekam na sugestię

Morfi we wtorek się widzimy ?

 

Hm.... ale opcja tego badziewia (dc70) np do bagaja przenieść ... zobaczę jakimi kabelkami to jest ciągnięte ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon do mnie znasz, zobaczymy się, jak coś, to mam op-coma jeśli Cie to interesuje. We wtorek się widzimy.

 

Link do tematu na astra-h.ru masz powyżej.

 

CD70 jest ciągnięte przez ISO + dodatkowe kabelki ala wyświetlacz, sterowanie z kierownicy, CAN.http://multimedia.kolko.bg/image/200x200/pioneer-cd-cd-opel-svx002-stalk-adaptor-lead-en-138434.jpg?1265227224

 

 

EDIT:

 

gdybyś jednak chciał światełko, to koledzy z DE robią to w 2 dni:

moduł spdif

http://www.carhifi-store.net/spdifumr%C3%BCstung-opel-cd70navi-p-641.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...