Skocz do zawartości

volvo v40 zabudowa bagażnika JBL


BESUCHE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie straszcie tak kolegi , to prawda że pasuje wymienic wiekszość rzeczy które ma żeby to zagrało przyzwoicie. Ale przeciez widać przecież że ma dobre chęci, trzeba mu pomoc. Najpierw bym proponował radio. W cenie do 400zł to coś już idzie wychaczyć. Z pioneera to polecam Deh-P9100R albo Deh-p9300R w tej kasie jesli o to chodzi.

Głosniki 13cm to np raibow slx 13cm niedawno były na allegro z tego co pamietam - sam szukałem dobrych 13cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zrob przod i radio. Wtedy pomyślimy co dalej. Pewnie jakiś wzmak na przód zadowalającej jakości , choćby wspomniane Sony xm 6020 czy xm 10020 .

Samo zrobienie drzwi juz zajmie Ci troche czasu , to nie takie hop siup jak to się wydaje... No i jeszcze pytanie czy zostajesz przy 13cm dla wygody montażu czy robisz 16,5cm. Co jest trudnym krokiem i może przeróść niektórych zawodników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd przekonanie u osób które mają volvo że wszytko oryginalne i nic nie wolno zmieniać itd. szmieszy mnie takie coś

Ja też nie wiem, zwłaszcza że sam mam Volvo i poza kształtem zewnętrznym (bo spoilery jakoś mnie nie przekonują) ciężko w nim znaleźć choć trochę nie zmieniony element. I jak napisał Bizon25, chodziło mi o estetykę tego co się robi - Ty wrzuciłeś na skrzynię wiaderko szpachli, przyszlifowałeś chyba tylko po to, żeby nie miało ostrych krawędzi i pomalowałeś jak leciało zostawiając te wszystkie nierówności co wygląda tak jak wygląda...

Ale jeżeli tak ma być to już się nie czepiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naoczne porównanie z HSK produkowanych 3 lata temu od tych teraźniejszych i wiem co piszę.

 

 

Fotki rożnic ? Tylko daruj sobie naklejki , bo te akurat w różnych latach produkcji się zmieniają . Słuchałem obu wersji ,ba miałem obie ...są identiko! Powielasz mity i siejesz jakieś teorie spiskowe , no ale skąd masz niby wiedzieć kto nie odebrał od producenta jakieś tam dostawy Hertza HSK i gdzie ona się sprzedała żeby potem trafić na allegro ...

 

Pisząc że 6020 nie zagra z HSK powielasz mity że wzmacniacz MUSI mieć tyle mocy co zestaw odseparowany . Ten 6020 gra lepiej niż 10020 pomimo iż jest słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalla fotek nie mam bo nie bardzo lubię się bawić w takie rzeczy, ale na przykład mogę dać obudowy tweeterów. Te nowe są gorzej wykonane od tych starych. Może w grze rzeczywiście nie słychać znaczących różnic, ale w wykonaniu na pewno. Tyle na ten temat. Oczywiście, że zgadzam się z tym ,że cena HSK jest w tej chwili śmieszna bo są lepsze od ESK, a te drugie są droższe od tych pierwszych. Co do tego, że 6020 i HSK to dobre zestawienie mogę się zgodzić, ale czy gra to jakoś dobrze nie bardzo. Zadowalająco mogę powiedzieć, że tak. Dużo można by pisać o tym. Nie będę podważał czyiś opinii bo ile ludzi tyle opinii. Ten temat jest po to żeby pomóc koledze z Volvo wejść na dobrą drogę.

 

BESUCHE weź poczytaj trochę to forum. Tematy z radiami były kilka razy już powielane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich pieniądzach to polecam Pioneera DEH - P9100R , DEH-P9300R

np tutaj DEH-P9300R http://allegro.pl/pioneer-deh-p9300r-dsp-i-oel-3d-warto-gwarancja-i1546404770.html z tym że tutaj brakuje do niego ramki która jest bardzo droga.

ew gorszy stan ale duzo taniej DEH-P9300R http://allegro.pl/pioneer-deh-9300r-delfinki-formulki-i1544988367.html

Jeszcze możesz rozglądnać sie za P9100R taki jak tu http://allegro.pl/pionner-deh-p9100r-i1550260780.html z tym że te radia maja taki mankament że gumka ta po prawej sie wyciera no i nie wygląda to dobrze.

Natomiast pod wzgledem jakosci dzwięku i dostepnych opcji masz wszystko całe DSP - opoznienia czasów , zwrotnice aktywne itp.

Jeszcze możesz popatrzeć za DEH-P8600MP czasem sie trafia w takich pieniążkach jak piszesz z tym że trzeba szukać. Plusem jest to że to radio jest nowsze, czyli przeważnie mniej zniszczone od tych wcześniejszych co napisałem. Obsługuje też MP3, P9100R i P9300R nie obsługuje dla jasności sprawy.

 

Możesz szukać również Eclipse 8445 , bardzo pożądne radyjko, bez zbednego podbarwiania dzwieku.

Z Alpine też by się coś znalazło tylko trzeba liczyć sie z charakterystycznym graniem Alpinów - najlepiej posłuchać czy Ci pasuje lekkie podbarwianie góry. CDA 9813 9815 - za takimi możesz sie rozglądać w takim budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...