Skocz do zawartości

volvo v40 zabudowa bagażnika JBL


BESUCHE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba CDA... Czy to był jakiś sarkazm czy coś??? Z mojej strony mogę Ci tylko doradzić to żebyś szukał Alpine, ale serii CDA. Na przód szukaj czegoś dobrego w używce nie koniecznie te oklepane HSK, które nie są tak naprawdę HSK (to moje zdanie). Coś pokroju rainbowa SAX. Po za tym ktoś polecił 6020 do HSK... trochę za słaby 10020 już prędzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się wdawać w jakąś bez sensowną dyskusję czy nie daj Boże kłótnię, ale HSK są tutaj co temat polecane. Mam naoczne porównanie z HSK produkowanych 3 lata temu od tych teraźniejszych i wiem co piszę. Pomijając to wszystko za kilka miesięcy wchodząc do auta na zlocie w co drugim będą HSK...

 

No chyba masz rację, że koledze będą się podobały "mocne grajki" :zabawa: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecałem żadnego XM`a, więc co się ich tak uczepiłeś :kijemgo:

Pomijam też fakt, że każdy nowy użytkownik tego forum szuka czegoś co narobi zadymy bo od pewnego czasu tylko chyba takie osoby się tutaj pojawiają (mowa o nowych użytkownikach).

Dobra koniec tematu o HSK (prosto z fabryki zabawek dla dzieci), czcijmy je ponad wszystko :padam:

 

Bizon25 kolego tak się składa, że mam u siebie połączenie HT25 (te prawdziwe) z XM6020 co prawda ciągle pracuje nad zgraniem tego, ale wiem co pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uczepiłem się XM ani hsk .Po prostu pisze że ten zestawik jest według mnie warty tych pieniędzy w tym przedziale cenowym.Wiem że jest dużo innych dobrych i jakościowych wzmaków na przód np.kenwooda.A zresztą ja tak mam i tak mi się podoba :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT25 (te prawdziwe)

 

Kolego czy ty przypadkiem nie masz nic wspólnego z aukcją na której koleś pisze o prawdziwej mocy nie tej oszukanej rms :) ?? Uwielbiam jak ludziki wszędzie wietrzą spisek bo kupili za krocie to samo chwilę wcześniej :D .

 

Z mojej strony powiem tak , HSK ( te za 300 zł) to naprawdę najlepszy zestaw w tej kwocie ! I zarazem jeśli chodzi o SQ jak i spl po prostu to naprawdę porządne głośniki i odwdzięczą się porządnym detalem i mięsistym kickiem w zestawie z XM bądź VR-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu mam HT25, z zestawu sprzedawanego 3 lata temu za 800zł i mam porównanie z nowym. Nie pisz mi, że nie ma różnicy. Po za tym nie rób ze mnie :...: Po za tym zacytuj mnie gdzie napisałem, że HSK ( te za 300zł) są złe i się nie nadają do niczego. Zgadzam się, że są najlepsze w tej cenie, ale dlaczego nikt nie poleci Temo6, a można kupić je za 399zł

 

Są dobre radyjka w takiej cenie, ale musisz szukać dobrych modeli. Nie ważne jakiej firmy (wiadomo że sangjonga nie bierzemy pod uwagę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu mam HT25, z zestawu sprzedawanego 3 lata temu za 800zł i mam porównanie z nowym. Nie pisz mi, że nie ma różnicy. Po za tym nie rób ze mnie :...:

 

Są dobre radyjka w takiej cenie, ale musisz szukać dobrych modeli. Nie ważne jakiej firmy (wiadomo że sangjonga nie bierzemy pod uwagę).

 

Piszę Ci że nie ma różnicy ... na potwierdzenie moich słów mogę przytoczyć wypowiedzi kilkunastu osób z tego forum które także nie stwierdziły różnicy w wyglądzie i grze tego zestawu .

 

ps wiedziałem że kupiłeś te po starej cenie i teraz Cię to boli , ale nie rób koledze zamętu w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecałem żadnego XM`a, więc co się ich tak uczepiłeś :kijemgo:

Pomijam też fakt, że każdy nowy użytkownik tego forum szuka czegoś co narobi zadymy bo od pewnego czasu tylko chyba takie osoby się tutaj pojawiają (mowa o nowych użytkownikach).

Dobra koniec tematu o HSK (prosto z fabryki zabawek dla dzieci), czcijmy je ponad wszystko :padam:

 

Bizon25 kolego tak się składa, że mam u siebie połączenie HT25 (te prawdziwe) z XM6020 co prawda ciągle pracuje nad zgraniem tego, ale wiem co pisze.

 

 

czy to takie złe, że szuka się zadymy? chyba lepiej mieć trochę mocy w zapasie, jak któryś z użytkowników forum kiedyś napisał "ściszyć zawsze można" :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTC OS 130.2

http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-13cm-bass-sklep-gorzow-wlkp-i1549009626.html

 

a coś takiego ????

 

MAGNAT ULTRA 213

http://allegro.pl/magnat-ultra-213-zestaw-odseparowany-wyprzedaz-i1549313634.html

 

 

lub takiego ?

 

Złamanie regulaminu forum, punkt szósty, WARN.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...