Skocz do zawartości

volvo v40 zabudowa bagażnika JBL


BESUCHE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chce pokazać co udało mi sie zrobić jeśli chodzi o zabudowe bagażnika .

 

sprzet :

 

-2x250 RMS JBL cs1214

-kondensator ground zero 1F

-wzmacniacz czeka na wymiane teraz jest jakis chiński ale jak wpadnie wiecej gotówki to bedzie zmieniony na -lepszy

-chce wymienić też wszytkie standardowe głosniki na nowe lepsze jeszcze nie wiem jakie

-Radio DVD 4x60

 

 

tu można zobaczyć film jak powstałą

 

http://w528.wrzuta.pl/film/a0I4qeLTaRx/zabudowa_car_audio_volvo_v40_jbl_2x250_

post-6222-0-91400300-1302502945_thumb.jpg

post-6222-0-65156800-1302502973_thumb.jpg

post-6222-0-95779200-1302502996_thumb.jpg

post-6222-0-23783100-1302503057_thumb.jpg

post-6222-0-18750900-1302503072_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

przód bedzie przygotowywany a wzmacniacz też bedzie kupiony żeby dobrze to grało przecież napisałem że narazie nie mam funduszy nie stać mnie żeby zrobić taki zakup sprzętu w jeden dzień w wakacje bede kupować wzmacniacz i wszystkie głosniki standardowe bedą wymieniane plus wygłuszenie drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrzyni to było lepiej zrobić prostą ale z MDF nie wiem po co ta żywica t te kształty kondensator ok ale za daleko od wzmacniacza , zmień radio, wzmaka na mocne 4 kanały i przednie głośniki na 16 system i będzie ok na początek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj,ogladaj ,pytaj i dzialaj! Zdolnosci manualne jakies tam masz ale robota idzie na marne.....Wiadc ze nie glupi z Ciebie chlop ale oczami to Ty muzyki nie posluchasz :wink2: Tak jak radza koledzy ,zacznij od przodu i na koncu dzialaj z tylem :D Ale przed wczesniejszymi pracami zacznij od punktu pierwszego! Czytaj i pytaj :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś model wzmacniacza koknretnie możecie podać jakiś odpowiedni model??? kształty po to by po prostu ładny wygląd i może coś niepowtarzalnego.

 

to co radzicie mi teraz wymienić ?

 

-myśle nad wygłuszeniem dzrzwi

-tak jak kolega napisał 16 głośniki wstawił za te standardy i tweetery ale to też pod oddzielny --wzmacniacz ? czy poprostu pod radio i jakiej mocy te 16-stki ?

-radio też by sie zdało zmienić ale nie wiem czy wchodzić w dvd czy klasyczne mp3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie ma co myśleć nad wygłuszeniem trzeba działać

- Zestaw odseparowany w odpowiednio przygotowane drzwi i miejsca na tweetery

- Dawno mnie nic tak nie rozśmieszyło jak stwierdzenie ze MP3 JEST KLASYCZNE hahaha

(jeszcze nie dawno miałem clariona kaseciaka ze zmienarką dobrze, ze sprzedałem bo nie wiem to chyba było według Ciebie z epoki kamienia łupanego :zabanowany: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P:P sorki za określenie ale żadko mam doczynenia z kaseciakami.

http://allegro.pl/alpine-cde-120rr-gratis-sklep-auto-hi-fi-w-wa-i1536306249.html

ALPINE CDE-120RR

co myślicie o tym ???

 

i co że volvo to mój samochód i mój gust

 

nie wiem skąd przekonanie u osób które mają volvo że wszytko oryginalne i nic nie wolno zmieniać itd. szmieszy mnie takie coś

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...