Skocz do zawartości

Auto 5 osobowe zarejestrowane jako 7 osobowe


MB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym hakiem to fajnie mam wypinany ale dresik dłużej postał i siakoś nie daje się go wypiąć.

 

A co do 7 siedzeń mam 2 galaxy i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi co do ilości foteli a

 

miałem kontrole jak były tylko 2 siodła.

 

Skoro mogę je wypiąć to chyba oczywiste że jeżeli zajdzie potrzeba to wyjmę je.

 

I co dadzą mi mandat wtedy :zdegustowany:

 

Ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dwa tyg temu jechalem autem brata z przyczepionym hakiem i sciagneli mnie misiaki na kontrole, chcieli za ten hak 200pln mi wlepicjak nie sciagne. Sciagnalem przy nich dla swietego spokoju i wrzucilem do bagaznika.

 

 

 

podobnie z siedzeniami,NIE MUSISZ wizic wszystkich caly czas, niektorzy z was tutaj drodzy forumowicze zyja chyba w innym swiecie, a przynajmniej kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście ja mam hak na stałe. W razie lekkiej stłuczki, zatrzyma się chłodnicą na haku i może mój zderzak nie ucierpi :zawstydzony:

A z tymi siedzeniami, to jakaś kpina. Mógłbyś mieć zarejestrowany na 7 osób i mógłbyś mieć tylko 2 przednie. Jak sama nazwa mówi, samochód zarejestrowany na 7 osób, a nie foteli. Możesz nim przewieźć max 7 osób, przy założonych wszystkich fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prawa nie możesz wymontować siedzeń jeżeli auto jest zarejestrowane na 7 osób to wtedy musisz mieć te 7 siedzeń podczas kontroli bo jak nie wtedy masz mandat siedzenia możesz złożyć ale nie wyciągać/demontować

 

 

Bardzo cię proszę podaj mi podstawę prawną dla tego stwierdzenia :)

 

Ja jakoś nigdzie nie znalazłem precyzyjnej definicji. (ale może ja nie umiem szukać :zdrowko: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...