Skocz do zawartości

Mega teksty "fachowców" dziedziny CA


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

może nie tekst, ale podwieszony temat z pewnego forum.

 

robota jak widać profi :ok:

 

http://www.a3-club.n...5425#post995425

 

 

"wiec szlifujemy, ja robiłem to dremlem, pyłu, że nic nie widać(OCHRONA OCZU I UST!!!) , ale dobra precyzja i szybkość:"

 

post-4530-0-79682900-1358436600_thumb.jpg

 

 

 Ale apacz!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:  profi ochrona dróg oddechowych rodem z 3M. :wink:

 

"(samego rozrabiania nie robiłem fot, nie ma na to czasu- szpachla schnie 5 minut!) i nie robimy tego w garażu/ pomieszczeniu tylko na dworze bo nas smród zabije:"

 

Co Ty synu wiesz o smrodzie, szpachlówka mu śmierdzi... :D

 

 

"DODATKOWO, co jest jak się okazało dosyć istotne, trzeba na rączki ponaklejać kawałki wygłuszki- tam gdzie sama góra raczki dotyka ''parapetu'' tapicerki, bo przy bardzo głębokim basie coś mi brzęczało:"

 

Hehepack, już dawno nie miałem tak poprawionego humoru na "dzień dobry" po robocie. :)  "wygłuszka"... Hahaahah a co to kur... jest ta wygłuszka? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


może to wina zbliżających się swiąt i tematem przewodnim było: drzwi - wydmuszka

 

"nie ma sensu zmieniać kabli do drzwi, jeśli nie planujemy wzmacniać zestawu - instalować wzmacniacza- a kable, które już są, maja piękne wtyczki http://www.a3-club.net/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif
przyklejamy duetem butapren + pistoletowy wygłuszkę, która była oryginalnie, w to samo miejsce."

 

:wink:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I to Jelenia Góra :(

 

Eeetam, nie ma co się smucić, aparat wszędzie się trafi.

Ale co się ubawić można, tyle Nasze. ;)

Jedyne co martwi to , to, że ludziska z forum audi to czytają i potraktują jako świętość taki "wesoły" tutorial, napisany ze sporym rozmachem. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"cieszymy się zestawem, który będzie założony do auta:"

 

Słucham się guru od tutorialu i pozostałem na tym etapie... :rotfl:

 


A po robocie:
"a my włączamy radio, dodajemy basu i cieszymy się jak prosiaki błotem"

 

A ja debil szukałem Tweeterów, średniaków, a tu wychodzi ,że dobry sub i po zabiegu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...