Skocz do zawartości

Prośba w doborze radia;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9835 gra zdecydowanie lepiej od 9855 bo to całkiem inna konstrukcja urządzenia - bez zagłębiania się w szczegóły zobacz na sekcje wzmacniacza ...

 

chodziło o różnicę między 9835r i 33r

 

Szkoda że masz tak daleko na Śląsk ale jeśli chcesz przetestować , to mam oba na stanie i chętnie Ci udowodnię że 35 i 33 to nie tylko wyświetlacz ;) Dodam że słowo "udowodnię" zabrzmiało groźnie ale chodzi mi o wpięcie jednego po drugim w jedną instalkę ...ślepy test też oczywiście możliwy ;)

 

miałem oba na stanie jakiś czas i niestety nie słyszałem jakiś różnic , mało tego w obu przyglądałem się bebechom i nie widziałe różnicy prócz sekcji odpowiedzialnej za zasilanie i sygnał na wyświetlacz ... A zaproszenie na śląsk ( tak to zrozumiałem :) ) na pewno nie długo Ci przypomnę , chętnie osłucham twoją instalkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na ile różnią się brzmieniowo tego nie powiem , bo nie miałem 9855 w teraźniejszej instalacji i nie mam porównania .

Oj sporo je dzieli :)

 

Wraz z Ache zrobiliśmy małe porównanie obu grajków.

Gdy tylko do mnie dotarło 9835R, zawitałem do niego na garaż i zrobiliśmy test, dodam tylko że test był wykonany na tych samych klockach, w tym samym aucie, z tą samą muzyką.

9835R pobiło (moim zdaniem) na łeb na szyję swojego starszego brata.

 

Ot, takie moje własne subiektywne przemyślenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

9835 gra zdecydowanie lepiej od 9855 bo to całkiem inna konstrukcja urządzenia - bez zagłębiania się w szczegóły zobacz na sekcje wzmacniacza ...

 

To chyba mało istotny aspekt , raczej nie rozmawiamy tu o zaletach wewnętrznej końcówki mocy. Chyba ze Ci co innego chodziło po głowie , to wystarczy jedynie swoje myśli przełożyć na zrozumiały tekst :wink:

 

Gdy tylko do mnie dotarło 9835R, zawitałem do niego na garaż i zrobiliśmy test, dodam tylko że test był wykonany na tych samych klockach, w tym samym aucie, z tą samą muzyką.

9835R pobiło (moim zdaniem) na łeb na szyję swojego starszego brata.

 

Ot, takie moje własne subiektywne przemyślenia :)

 

A który to ten starszy brat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Wiem, że natręt ze mnie i zadaję kolejne pytanie o podobnej kwestii, ale chcę kupić dobrze!;) Po zbieraniu danych i analizach przyszło mi zdecydować między kilkoma modelami i proszę o poszeregowanie ich w jakości dźwięku od najlepszego do najgorszego i napisaniu które ma wyjście usb i aux i z przodu czy z tyłu.;) Z góry dziękuję i przepraszam:P

Alpine 9835R

Alpine 9855R

JVC KD-SH1000

Clarion DXZ778

Clarion DXZ958RMC

Pioneer Deh-P88RS

 

Z tego co mi wiadomo to wszystkie radia mają i procesor i czasówki i zaawansowaną obsługę każdego z pasm. Jeżeli nie to proszę mnie poprawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...