Skocz do zawartości

WOOFERY DLS IRIDIUM


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wisior'a widzę dzisiaj energia roznosi :krzeslem:

 

BTW: chętnie przygarnę używane MP 5.16 w dobrej kondycji. Pytanie, czy choć odrobinę będzie potrafił "telepnąć" tak jak R6? :rotfl: Obecnie leciwe 150W targa R6 aż miło. Tylko ta średnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealnie pasują do cyków JBLa

 

chłopie co to za pytanie

 

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po prostu się nie udzielaj

a tak przy okazji wyjaśnij mi co to są te cyki bo widzę ze operujesz fachowa terminologia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz Wisior , nie udzielasz sie i nikt Cie nie zna ;)

 

Wracajac do tematu to jednoznacznej odpowiedzi nie oczekuj, bo kazde woferki w kazdym aucie graja inaczej , ze o guscie juz nawet nie wspominam. Pozostaje tylko droga prob na wlasnym organizmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur spokojnie :zawstydzony: ,

Lepiej od R6A grają z Magnesium MS6A (nie MS6) i R6 (czyli poprzednik R6A). I (w końcu to wiem) schodzą niżej.

RM 6.2 też powinien być lepszy gdyż to ciągle ta sama linia i konstrukcja co R6 i MS6A .

Warto też posłuchać QS 2.16 (woofer Cantona).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur spokojnie :zawstydzony: ,

 

Artur szuka prostej odpowiedzi , problem w tym , ze taka nie istnieje .

Sprawa leży w proporcjach . Jeden powie , ze jest ubogi w średnicy , inny powie , ze ma dużo kicka. Gdyby miał mniej kicka , to wtedy padnie zdanie , ze jest tonalnie zrównoważony :).

Tyle o R6A , teraz pora na Iridium.

Chyba zbyt mało osób miało do czynienia z tym głośnikiem , czy raczej głośnikami tej konstrukcji.

Z tego co pamiętam Iridium musisz trafić w akustykę pojazdu , bo nie zawsze będziesz zadowolony z proporcji i po części dynamiki systemu , pomimo obiektywnie wysokiej klasy przetwornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to po prostu się nie udzielaj

a tak przy okazji wyjaśnij mi co to są te cyki bo widzę ze operujesz fachowa terminologia :wink:

 

myślę, że mam sporo do powiedzenia - cały sezon grałem na iridium 6.2 i nieco wiem na ich temat - chociaż w sumie całą wiedze tajemną w jednym poście streścił nakamichi

 

ode mnie tylko rozwinięcie - konstrukcja wyjątkowa bo bardzo duże cewka i magnes neodymowy ma to zalety i wady - wszystko zależne od aplikacji

 

No i widzisz Wisior , nie udzielasz sie i nikt Cie nie zna ;)

 

 

nie potrzebuję rozgłosu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...