Skocz do zawartości

HX-D2 a brak zdejmowanego panelu...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie radia w innym miejscu,co do tych osłonek to nie wypali prędzej wejdą do takiej fury co jest ta osłonka bo pomyślą "tam jest coś lepszego niż u innych" niż bez osłonki.Ale najczęściej kradną jvc,sony xplod itp budżetówki,chyba że jakiś łepek zna się na audio to kradnie coś cenniejszego w co wątpię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli złodziej będzie wiedział czego szuka to żadne zabezpieczenie nie będzie wystarczające. Natomiast na przypadkowego małolata, który nie wie czy coś tam jest w ogóle (lub wartego wybijania szyby) ma szanse zadziałać. Zajrzy do następnego samochodu i może tam będzie coś na wierzchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złodziej będzie wiedział czego szuka to żadne zabezpieczenie nie będzie wystarczające.

 

dlatego najlepsze metody nie są konwencjonalne, dostępne dla wszystkich, oraz trzeba pokombinować, namęczyć się, co by to miało ręce i nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ludzie wyjmowali całe radia z samochodów na parkingu i cieszyli się, że mają ładnie grające radio;)

Wolly ...zainwestować "kupę" pieniędzorów w PROFI szufladę zagadaj do sprzętowych posiadaczy może mają jakies nienaprawialne rodzynki bo szufladę i styki ciężko zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślimy i zobaczymy, temat świeży, świeże pomysły jeszcze nie dopracowane. Obecnie jeszcze nie clarnet tylko alpina więc problemu obecnie nie ma. Wszystko musi być wg. mnie poukładane bo nie chcę zostać kiedyś z takim problemem jak niemożliwość zostawienia samochodu gdzieś na parkingu i strach. Logiczne że pewnych rzeczy się nie uniknie ale można zminimalizować ryzyko. Wstępnie taka osłonka odpada bo stawiając się na miejscu złodzieja nie dość że wiedziałbym że samochód posiada radio to w dodatku jest ono raczej dobre i od razu z panelem xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo... najskuteczniejszym i być może nawet nie najdroższym sposobem byłoby oddanie szyb bocznych do przyciemnienia piecowo z atestem. Może uda się uzyskać efekt lustra weneckiego, albo chociaż troszkę przyciemni, a wieczorem to już w ogóle nie będzie widać, co w środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bocznymi szybami jest dużo sporów w kwestii prawa. Chodzi oczywiście o piecowe a nie folie. Na razie głowa pracuje i kombinuję sobie trochę pomysłów. Zobaczymy co czas pokaże na razie specjalnie tym się nie muszę martwić ale za w czasu napisałem temat - ot tak na wszelki wypadek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecuchy czy inne foliowanie przednich szyb, z racji prawnych regulacji w naszym kraju pewnie odpadają.

Zaślepka jest dobra na amatora.

Rozdzielenie panela od doopy radia kosztowne, tudzież ingeruje w "dziewiczość" radia - lecz to jedyny pewny sposób.

 

Przejeździłem 2 lata z klarkiem 9255 w ori miejscu i nikt się do niego nie dobierał. Teraz, od kilku mięsiecy siedzi niepozorny (po wyłączeniu zapłonu) 7998r. Na wszelki wypadek w kabinie zamontowane są dwie syreny piezo (coś ponad 120dB), które potrafią łeb urwać, nim gość wsadzi wyjmaki do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złodziej będzie wiedział czego szuka to żadne zabezpieczenie nie będzie wystarczające. Natomiast na przypadkowego małolata, który nie wie czy coś tam jest w ogóle (lub wartego wybijania szyby) ma szanse zadziałać. Zajrzy do następnego samochodu i może tam będzie coś na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za posta... niestety problemy z audio w innym poście to spowodowały... butelka Jamesona dalej działa... :(:zly:

miałem napisać to:

 

Nie łudźmy się... złodzieje czytaja te same fora co my żeby znać cenę sprzedawanego skradzionego sprzętu...

.

Jezeli taki gość zauwazy zrobione słupki... a nie daj boże 3-way... to wie że musi to zasilać dobra jednostka.

trzeba to naprawde dobrze ukrzyć przed nieporządanym wzrokiem,... (aczkolwiek wydaje mi się ze czasy wyciągania radii z samochodu juz powoli zanikają....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejeździłem 2 lata z klarkiem 9255 w ori miejscu i nikt się do niego nie dobierał. Teraz, od kilku mięsiecy siedzi niepozorny (po wyłączeniu zapłonu) 7998r. Na wszelki wypadek w kabinie zamontowane są dwie syreny piezo (coś ponad 120dB), które potrafią łeb urwać, nim gość wsadzi wyjmaki do radia.

 

Moim zdaniem najlepszą obroną jest atak :P też planuję coś takiego zrobić u siebie, na pewno zwróci uwagę każdego, a i złodziej długo nie wysiedzi (gorzej jak Ci coś się w alarmie zepsuje). Co do inny zabezpieczeń to myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłaby kieszeń - zabierasz radio ze sobą i nie ma problemu.

 

P.S. Joke - kiedyś myśleliśmy z kolegą żeby zamontować w środku mikrofale i niech się smaży, ale to chyba narusza kwestie prawne :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dobrze kombinujecie, ale...

 

Kilka lat temu miałem opracowany układ uaktywniający gaz paraliżujący (pieprzówka zakupiona na targu u ruuskich) po uzbrojeniu alarmu. Niestety prawo POLSKIE (UNIJNE) chroni złodzieja, który w przypadku nieautoryzowanego wtargnięcia do pojazdu doznałby uszczerbku na zdrowiu, bez problemu wytacza nam proces, która ma 99% szans wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...