Skocz do zawartości

Przyciemnianie szybek


LEju_THC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już myślałem że masz naprawdę jakiś atest ...to co pokazałeś możesz sobie pokazywać . To nie jest atest na szybę lecz ... to jak rachunek za usługę od danej firmy ;) Spytaj na stacji diagnostycznej i radzę zawczasu , bo jak będziesz miał "nietypową sytuację drogową ...stłuczka" i klient nawet winny się uprze , to już wiem jaką Ci jazdę zrobi kumaty papuga gościa . Jechałeś samochodem które nie może się bezpiecznie poruszać po drogach ..to tak jak z HIDami . Do puki jest wszystko OK to masz szczęście ale jak się posypie to Cię uwalą i tyle.

 

Oczywiście to tylko moje zdanie poparte jednak wieloletnim doświadczeniem życiowym i ...znajomościami w Policji i Dekrze ;)

jeżdze tym autem kilka lat mnustwo kontroli miałem i to nie tylko w powiecie i nikt sie nie przyczepił do tego po okazaniu jak to nazwałeś "rachunku" :P wiec wytłumaczcie mi skoro nie wolno tego robic to dla czego firmy to zakładaja???Ja mówie tak jesli nawet sie doczepi nich szuka sobie tej firmy co to robiła. Skoro sie tym zajmują to widocznie mozna mieć takie cos moze uda mie sie jutro fote zrobic bocznej szyby i zobzczysz ze jest folia.Badania techniczne robiłem i w Poznaiu i unas i powiem tak w Poznaniu chcieli ten swistek od szyb a jak robiłem juz u siebie to nie chciał wiec zapytałem czy pokazac atest a on mówi ze nie skoro raz badania przeszło to dla czego tu miało by być inaczej.Rozmowa rozwineła sie dalej ale za dużo pisania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a dlaczego sprzedają spreye do lamp, HIDy , zwykłe żarówki H4 100w , nieatestowane Ledy , antyradary i wiele , wiele innych dupereli , które są niezgodne z obowiązującym u nas prawem (poniekąd skopanym ale jednak prawem)? Jak nie wiadomo o co chodzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nigdzie przepisu zakazujacego tego robić, więc skoro ktoś na tym moze zarobić, to dlaczego ma tego nie robić? Jak to mowia, klient nasz pan.. ;) Poki beda chetni na oklejanie przednich szyb, tak długo beda oklejac je w zakładach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec szyby dostaly cetrtyfikat fabryczny bo tak zostaly zrobione w fabryce a nie Pan Kaziu folia z allegro przyciemnial , nie masz sie co sprzeczac jak bedziesz mial wypadek i ktos bedzie chcial to cie do ostatniej kropli wycisnie bo nie masz racji i to jak masz zrobione jest nie legalne, a ze ludzie robiacy przeglad sa nie kompetetni to niestety takie polskie realia ze ludzia sie nie chce nic robic dobrze i dlatego jestesmy tam ghdzie jestesmy....trzeci swiat....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i choć wszystko jest na dobrej drodze :D

 

 

do trzeciego :rotfl:

 

 

Codziennie widze piekny przyklad tego jak mozna cos spier.... za duza kase tylko dlatego ze ... temu sie nie chcialo... ten dal podpis a chyba nawet nie wiedzial pod czym... inny sie nie znal i tak powstal stadion na euro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kłuce się.Moze macie racje.Puki co szyby mam ciemne i jestem zadowolony jak bede miał stłuczke to bede sie martwił. :P

a ze ludzie robiacy przeglad sa nie kompetetni to niestety takie polskie realia

no wiesz rozumiał bym jednego jak by na to ze tak powiem przymkną oko ale kazdy???z drugiej strony mająć stacje diagnostyczna bedziesz na siebie bat kręcił i podbijał dowód???No ale moze juz tak jest w tym naszym kraju do puki nic sie nie stanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymekzapraszam na przegląd do Jeleniaj Góry :) gwarantuje, że nie przejdziesz żadnego...

 

Ja już dwa lata jeżdżę bez foli z przodu bo niestety przegląd... ciągle na tej samej stacji 3 lata było ok a tu zonk. Policja się nie czepiała bo to była najjaśniejsza folia i zawsze było pytanie czy to ori jest.

 

Jak sobie zdzierałem folię to odbyłem pogawędkę z diagnostą i stwierdził jedno gdyby nie klej to wszystko było by ok :) i jak na zdartej foli został zmyty klej to rzeczywiście było w normie...

 

Też obstawiam rozwiązanie na przyciemnianie piecowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...