Skocz do zawartości

Jaki Subwoofer 10cali pod SQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki bonless, ale w najbliższym czasie nie wybieram się do Warszawy ani tym bardziej do Bydgoszczy. Nie mniej jednak będę pamiętał o tej propozycji :)

 

Miałem kiedyś JL'a w wersji 12", model chyba 12W0 i niestety do szybkich nie należał... Baa, były 2 sztuki z CL :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, nie jestem do końca pewien, czy te 265W od RA30 będzie go mocno za gębę trzymać. Z jednej strony ma wysoką skuteczność (o ile nie jest naciągana), a z drugiej wydaje się mieć dość ciężkie zawieszenie?

 

Zawieszenie wygląda dosyć solidnie.to prawda.Ale wydaje mi się ,że wcale "nie taki diabeł straszny...". Próbowałem go rozruszać o wiele słabszymi piecami niż Twój DLS i dawał radę. Myślę,że zbytnio nie odczujesz tych brakujących 35W z manuala DLSa, względem 300W z manuala ASa:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu jeszcze jl-a nie słyszałem grającego w punkt a już na pewno nie z 5.16

 

Co prawda zmieniłem wzmaka a nie suba,... ale bas stał się szybszy... zaczynam łapać o co tu biega :)

 

Zmieniłem LRx 4.5 na Helixa P400 i JL 10W3 zaczął grać dźwięki, których nie był w stanie zagrać pod audisonem.

Ten P400 tak nim trzepie, że aż strach pomyśleć, co będzie jak wsadzę szybszego suba... :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nordica 10- dopiero co zainstalowałem za tydzień coś więcej napisze, na początek jest super. karmiony raptem a7 a wymiata nieziemsko

 

Rainbow Amboss 10" , to głośnik raczej do hh i czarnych rytmów do demonów szybkości nie należy ...

Ultimo hmmm raz słyszałem i raczej nic ciekawego nie usłyszałem chociaż to mogła być wina wielu czynników

 

DLS RW10i, to głośn ik raczej SLPowy a przynajmniej wytrzymujący duże moce i głośności zrobiony GŁÓWNIE pod BR ! port w komplecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...