Skocz do zawartości

Jaki Subwoofer 10cali pod SQ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie problem jest tego typu, że chciałbym dobrać odpowiedni głośnik, pod zaplecze prądowe którym dysponuję. Generalnie, to skłaniałem się ku IT bo ma 2x4ohm i nie jest wymagający jeśli chodzi o pure moc, ale "NOVA" seria mnie nie przekonuje i wydaje mi się, że to już inny głośnik. Poprawcie mnie jeśli się mylę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wersja SI 1999zł

 

1499 zł ostatni cena distro :P 2 tysie to może była 12 któraś :P

 

nie n co ty wpadnie hellsin i powie że w tej kasie brax jest w zasięgu :D

 

aż takich promocji na 10.1 nie ma :P ale dało się kupić swego czasu za 800-1000 zł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124, co masz na myśli pisząc, że będzie za grubo? :hyhy:

A ten od pavliq'a to jest SI? Bo nigdzie nie widzę, aby był tak oznaczony...

Brax'a nie będę miał czym pogonić no i w niższą kategorię się nie zmieszczę :rotfl:

Rzućcie jeszcze jakąś propozycję... Przecież jest tyle przetworników... Chyba nie tylko Aliante "daje rade"? :cisza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124, co masz na myśli pisząc, że będzie za grubo? :hyhy:

 

yyy w funi jest już grubo ;)

 

A ten od pavliq'a to jest SI? Bo nigdzie nie widzę, aby był tak oznaczony...

 

niewielka różnica ;)

 

Rzućcie jeszcze jakąś propozycję... Przecież jest tyle przetworników... Chyba nie tylko Aliante "daje rade"? :cisza:

 

on "daje radę" ? nie wiedziałem :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, ach te lepkie rączki :wink::rotfl:

Nie no żeby mod podpuszczał :P

 

 

Był przecież ostatnio uwalony za 700 tylko trzeba było odesłać do passata i masz poniżej tysiaka Braxa :]

 

to wolałbym kiedyś dołożyć te 100 zł ... kiedy jeszcze ... no już pisałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję... Stoję przed wyborem 10" która uzupełni przód i "nadąży" za MP 5.16. Zależy mi na szybkości i naturalności. Zastanawiam się nad CV 104, HX10SQ i IT MDS, ale jeśli chodzi o tego trzeciego, to raczej ciężko go znaleźć, ale za to pojawiają się głośniki wychodzące już spod marki NOVA, wiecie może jak się mają do starych IT? Taki np NOVA Intertechnik MDS10DVC?

 

Jak byś chciał posłuchać połączenia 5.16 z IT10 to podjedź na warszawskiego spota lub na finał do Bydgoszczy, będziesz mógł u mnie przetestować to zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie jeszcze jakąś propozycję... Przecież jest tyle przetworników... Chyba nie tylko Aliante "daje rade"? :cisza:

 

Może JL Audio 10w3 w 2 ohmach?

Te 365W powinno dać mu radę.

 

Ja mam MP 5.16 i JL 10w3-4 i 260W z audisona LRx 4.5 i wg mnie JL w tym setupie nadąża za MP 5.16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...