Skocz do zawartości

Oszustwko, prośba o pomoc


onliest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku chciałem się ze wszystkimi przywitać i odrazu prosić o pomoc użytkowników.

A więc sprawa wygląda tak: W Poniedziałek przeglądając to forum natknąłem się na ogłoszenie nijakiego użytkownika "SklepOlimp24" który ogłaszał że likwiduje sklep Car Audio i ma różne rzeczy na wyprzedaży a więc z ciekawości napisałem do niego z zapytaniem co ma na stanie po jakimś czasie dogadałem się z nim i kupiłem głośnik powerbass ps-12 w skrzyni bassreflex wszystko było ok dostałem nr tell do tego sklepu i we wtorek mialem wpłacić pieniadze i głośnik miałbyc wysłany kurierem. Wpłaciłem we wtorek rano pieniadzę i od tamtej pory tell jest wyłączony e-mail skasowany a na gg cisza. Zna może ktoś tego Pana ? Podaje jego dane: Paweł Trepczyk ul.Wiosenna 132/2 Płock 09-400 może ktoś zna tego Pana i mógłby mi podać jego nr. telefonu komurkowego bądz jakiś inny kontakt bardzo bym prosił o pomoc forumowiczów.

 

Tu jest link do ogłoszenia : http://www.strefacaraudio.pl/topic/16332-likwidacja-sklepu-car-audio-tanioo/

 

 

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

śmierdzi wajchą kolego ale jak masz jego pełne dane a koleś zniknął to jedyne co ci pozostaje to odwiedzić najbliższą komendę policji i zgłosić to oszustwo (ja osobiście wybieram inne sposoby nie lubię policji :))

 

p.s. jesli jeszcze kogoś zrobił w pręta to zaraz się posypią posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam takiego Pana a co gorsza nawet nie kojarzę żeby w Płocku był taki sklep (chyba że sprzedawał przez nata) confused.gif

Jak co to mogę się przejechać w weekend z kimś pod ten adres i obadać sprawę, albo podając się za Ciebie spróbować odebrać głośnik, o ile on w ogóle istnieje splash.gif

Ten PB miał być nowy :?: bo z tego co mi wiadomo to w Płocku tylko ja biorę sprzęt z ESSY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede bardzo bardzo wdzieczny ;) no z tego co mi pisał to tak nowy + skrzynia do tego że ładnie w kartonie itp :D nawet dał mi jakis nr "09/22/00" którym był ten sprzet oznaczony i że niby wszsytko do kompa wpisane było. Kurcze koleś naprawde był wiarygodny a tu taka lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem śmierdzi wajchą na kilometr.. raz że po wpisaniu sklepolimp24 Płock w wyszukiwarkę nic nie zwraca, to ta cała ulica Wiosenna jest na osiedlu domków jednorodzinnych... Długość tej ulicy to może 400-500m - a numer 132/2 ?? Chyba, że numerowali co 10 numerów.

 

PS. Emil , a nie mówiłem Ci że to jakaś lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jak likwidował sklep to nic na allegro nie wystawił , tylko proponował na priv R6A za 150zł.

 

Ops, przepraszam.. ja dostałem taką ofertę :

 

"

Wzmak DLS X-D30 - 3 kanaly za 500zl

 

RS6 / RS6A linii Reference 16,5-centymetrowe, systemy 2-drozne firmy DLS

 

199zl.

 

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to kurde wpłacać kolesiowi całkiem obcemu i nieznajomemu jakąś kase,który na forum napisał jednego posta,nie ma o nim wcale info w sieci i robi jakieś mega promocje...

Ja jeśli wpłacam komuś na konto kasę to musi być ktoś zaufany z forum lub w jakiś sposób pewny sprzedawca albo szukam o nim jakiś opinii... kasę wysyłać w ciemno to tak nie za bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej brać wysyłkę z pobraniem ( otwierasz paczke przy odbiorze 5 zl to ksoztuje) ewentualnie aukcja z allegro ... w dobie internetowych cwaniaczków chcących zarobic jest duzo .....

 

co nie zmienia faktu ze kolega kupił od kogos kto ma 1 posta oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra na poczatku tez mi sie to dziwne wydawało ale kurde potem pomyslalem sobie że sklep dał mi niby całe swoje dane z miejscem zamieszkania no to wplacilem ;/ nastepnym razem juz bede brał tylko przez allegro lub za pobraniem. Nauczke mam. I niech bedzie to przestroga dla innych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek google mówi nam o czymś takim http://www.favore.pl/user/SklepOlimp24.html#stats

 

Jak też można znaleźć SklepOlimp24 Paweł Trepczyk. Adres: Wiosenna 123/2 82-222 Płock

 

A co za tym idzie... Wałek jak nic. Tylko niebiescy rycerze mogą tu pomóc, bo tylko oni dostaną dane konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Emil , a nie mówiłem Ci że to jakaś lipa.

 

Dzięki Marcin, Gdy by nie ty był bym kase w plecy R6A Za 150 zł... Tylko mi coś odrazu śmierdziało więc napisałem do Marcina czy by nie podjechał. Napisałem meila do tego olimpu że jestem z Warszawy i czy gdzieś tu można odebrać dostałem wiadomość że w Płocku i Olsztynie napisałem że w Płocku może odebrać kolega dostałem odpowiedz

 

"Witam panie Emilu. Niestety nie mozna odebrac sprzętu już nigdzie. Nie

Ode mnie to zalezy. Prosze powiedziec czy jest pan zainteresowny

poniewaz mam pelno emiali co do pana sprzetu ;) pozdrawiam Paweł Trepczyk"

 

Ok napisałem czy można przy odbiorze zapłacić dostałem odpowiedz

 

"Niestety ja nie decyduje o formie płatności.

 

Wpłata tylko na konto i dopiero wtedy wysyłka DHL ( mozemy dołączyć

fakture, lub paragon )"

 

To tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale ludzie ogarnijcie sie... Widzialem to ogloszenie o tych radiach alpine za 300zl gdzie takie same sa na allegro za 550zl wiec juz smierdzi , wiec sprawdzalem go w google wyszla jedna wielka pustka a co to za firma co przez neta sprzedaje a google go nie widzi ? Juz bylem przekonany ze to walek ceny za niskie i zadnych sladow po takiej firmie i niestety okazuje sie ze naiwniakow jednak nie trzeba szukac zbyt daleko i tak cwaniaczek sobie na nich zarobi i beda kolejni nasladowcy puki spoleczenstwo bedzie tak naiwne by nie uzyc mocniejszego slowa.... Ciekawy jestem za ile kupiles tego powera... zapewne bardzo okazjonalnie co tez moglo dac do myslenia...

 

 

Jedyne info w necie dwa spreparowane pozytywy na jakims portalu zrobione tylko po to zeby w amatorski sposob uwiarygodnic zlodziejstwo

 

http://www.favore.pl/user/SklepOlimp24.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niebieskimi tez moze byc problem.. Moja byla kiedys kupila telefon na Allegro.. Mielismy imie, nazwisko, adres, nr konta i IP.. I co ?? Psy se nie poradzily i sprawa umorzona po 3 miesiacach.. Konto na slupa, adres imie i nazwisko lewe, a IP z kafejki bylo i po sprawie.. Szczerze watpie, zeby udalo sie wyciagnac jakis hajs :zalamany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam przypomnę "wiarygodna" ofertę Carmanii i pana Jakuba F. zanim coś kupisz popytać w tych czasach trzeba bo kupisz albo bubel albo nic nie dostaniesz. Zapewniam ze wystarczy napisać słowo aby reszta odpowiedziała czy ten xxx jest wiarygodny i czy warto z nim rozmawiać. Tu ludzie są dosyć życzliwi i pomagają sam obecnie się przekonałem i pozdrawiam wasylwka ogromnie za chęć pomocy. Szczerze polecam pomagajcie sobie, zawsze lepiej dać komuś na paliwo i aby sprawdził nizeli uwalic kasę w błoto. Pogadam z Kamilem aby utworzyć dodatkowe zasady oraz wątek pomocy w zakupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...