Skocz do zawartości

Sound of Tuning Lublin 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak z noclegiem ? Zna ktos jakies mile miejsce do przenocowania tam w Lublinie bedzie nas 3-4 osoby. Poda mi ktos jakas miejscowke ?

 

Ja proponuje akademiki na miasteczku akademickim(w pobliżu ul. Langiewicza). Jak studiowałem i nie chciało mi się wracać do domu to czasem w akademcach zostawałem. 2 lata temu płaciłem tak od 10-30zl(zależy jaka pani siedziała na portierni).

 

Na chwilę obecną pokój 3-osobowy kosztuje 75zl/ za dobę (jakby pogadać z paniami z portierni to może taniej)

 

http://www.akademiki.up.lublin.pl/index.php?go=oplaty_niestudenci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie którą podałem w poprzednim poście masz po lewej stronie adresy akademców i telefon. Proponuję przedzwonić i zapytać się jeszcze dokładnie co i jak, może trzeba coś rezerwować? Polecam akademiki na ul. Langiewicza jest ich 3, jakieś 3-5min samochodem od hali targowej. Na Felin(tj. ulica dobrzańskiego) nie ma co się pchać, trochę gorsza dziurawa droga i budynki stoją w szczerym polu. W pobliżu nie ma żadnego baru czy jakoś sensownie zaopatrzonego sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5te miejsce w Profi. Pokarało mnie za lenistwo.. soundowo 3 plac i ogółem też byłby 3 ale nie chciało mi się pokazać bezpiecznika i dostałem -10pkt i inne czysto stylistyczne. Ale ogólnie zadowolenie. 1 start, decyzja o starcie podjęta 3 min przed końcem zapisów i 5 minutowe strojenie :P Gratuluję wszystkim zajętych miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością prezentujemy gorącą foto relacje z Sound of Tuning w Lublinie !

 

http://www.portalcaraudio.pl/nowosci-branza-eventy/bass-tuning-show-2011.html

 

Gratulujemy zwycięzcą ! To dopiero zalążek pełnej relacji, która pojawi się na PCA jeszcze w tym tygodniu.

 

Dzień SQ zakończony :)

 

Pozdrawiamy

Redakcja Portalu Car Audio

www.PortalCarAudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i ja Michałowi którego miałem dzisiaj okazje poznać,tym bardziej, że to był 1 z 3 samochodów, które miałem okazje posłuchać( 2 to był Roberta który w tej klasie zajął 2 miejsce,a 3 to Adasia z czwartym miejscem)

Mam nadzieję, że będę miał przyjemność spotkać się z wami, na którymś z Warszawskich spotów lub ewentualnie w Siedlcach na następnych zawodach SQL.

Przy okazji mam do Was ogólne pytanie, czy na zawodach w Lublinie był ktoś kto ma system passive a nie active, gdzie w/g mojego skromnego zdania muzyka jest za sterylna, a scena jest ściśnięta jak stringi między pośladkami?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...