Skocz do zawartości

III Piknik SCA ;) !! - Luźna dyskusja


W który weekend lipca ma odbyć się piknik  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który weekend lipca ma odbyć się piknik

    • 1-3.07
      5
    • 8-10.07
      13
    • 15-17.07
      21
    • 22-24.07
      9
    • 29-31.07
      6


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak te cyferki to właśnie te propozycje.

 

Rozumiem że się pojawisz?

 

Jeżeli nie to czemu bijesz pianę?

 

Odpowiadam zrobimy jak uważamy ;)

 

A co do 18 vs. 15

 

To i tak wynik jest jeden chociaż jak widać avatar niczego cie nie nauczył :kijemgo:

 

Chcesz jesteś na spocie nie chcesz to nie zabierasz głosu w tej dyskusji.

 

Tak trudno przemówić do ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego może najlepszym terminem byłby 1-3

 

wlasnie nie bo sesja wtedy sie konczy wiekszosci

 

 

i ciekawa tendencja, jak tak to wszyscy psiocza jakie to zawody sa zle i niedobre a jak przychodzi co do czego to niby maja zamiar tlumy na te zawody jechac, ludzie konsekwencji troche. Mnie od 2 weekendu lipca pasuje kazdy weekend, sie dostosuje i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma co bić piany.

Zarówno Giloty@ jest zadowolony, że będzie mógł napić się w miłym towarzystwie jak i Hellsin, że z braku konkurencji wygra zawody :hyhy: .

Także, jak mówi stare przysłowie "i wilk syty i owca cała" .

 

PS

Zastanawia mnie tylko gdzie będzie "zdredek" Daniela czy na zawodach czy z właścicielem na pikniku :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin pomyślmy ... na "zawodach" masz 3 -4 auta otwarte i chętne na odsłuchy , bo reszta albo "zwiedza" albo "przed" , "po" , "słaby aku" lub po prostu parkuje kompletnie z daleka , tak że ich obecność zauważysz dopiero potem na liście z wynikami ;)

Z drugiej strony masz KONIECZNOŚĆ odsłuchu kilkunastu autek , a dlaczego konieczność? No bo każdy aż zaprasza do oceny swojego auta przez biesiadników pickniku ... no i jak? Co wybierasz? Ja już wybrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na "zawodach" masz 3 -4 auta otwarte i chętne na odsłuchy , bo reszta albo "zwiedza" albo "przed" , "po" , "słaby aku" lub po prostu parkuje kompletnie z daleka , tak że ich obecność zauważysz dopiero potem na liście z wynikami ;)

jest jeszcze miszcz no.1 "nie bo piasku na dywanik naniesiesz" :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielu miało się okazje przekonać, nasze piknikowe zawody są kilka kategorii wyżej od tych komercyjnych, chociażby z powodu sędziów, jest ich tylu ile aut, i to mi się najbardziej podoba. Każdy ma inny gust i może ocenić Twój system poprzez pryzmat swojego odczucia, a nie nauczonego z instrukcji "poprawnego" brzmienia kilku wyselekcjonowanych kawałków.

Ja podobnie jak Jarek już dawno wybrałem :)

Do tego jak Łukasz wspomniał, piwko w doborowym towarzystwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"słaby aku" lub po prostu parkuje kompletnie z daleka , tak że ich obecność zauważysz dopiero potem na liście z wynikami ;)

 

zabiorę ładowarkę :)

 

Z drugiej strony masz KONIECZNOŚĆ odsłuchu kilkunastu autek , a dlaczego konieczność? No bo każdy aż zaprasza do oceny swojego auta przez biesiadników pickniku ... no i jak? Co wybierasz? Ja już wybrałem ;)

 

nadal wybieram Izbicko w terminie 16 lipca, nie ukrywam, głosowałem za późniejszym terminem. Nie ten zlot to następny, trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...