Skocz do zawartości

III Piknik SCA ;) !! - Luźna dyskusja


W który weekend lipca ma odbyć się piknik  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który weekend lipca ma odbyć się piknik

    • 1-3.07
      5
    • 8-10.07
      13
    • 15-17.07
      21
    • 22-24.07
      9
    • 29-31.07
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

K@mil bys sie moze tematem zainteresowal?

K@mil interesuje się tematem.

Jak zwykle wszystko na moją głowę :)

 

Nawet nie ma komu się zebrać i ustalić szczegółów ;)

 

 

Po zeszłym pikniku kasy starczyło na styk (nie liczę nagród, pucharów i dyplomów, które sponsorowałem ja, jedna firma + Vibe).

Brakło chyba 30-40 zł (parę osób nie zapłaciło na miejscu i do dziś nie otrzymałem kasy za to).

Na szczęście za WC nie płaciliśmy więc uratowaliśmy chyba 200 czy tam 250 zł... Jakby doszedł jeszcze kibel to w byśmy dołożyli 300 zł :)

 

 

Dlatego w tym roku proponuję zrobić składkę 30 zł przedpłata oraz 50 na miejscu (tak, taka wielka różnica, bo chcę Was zmobilizować do przedpłat, aby można było zaplanować ilość kubków, jedzenia, picia oraz innych elementów, które będą potrzebne).

Co o tym myślicie?

 

Chyba w zeszłym roku nikt nie narzekał na brak jedzenia??? :D

 

I teraz panowie konkrety!

 

1. Termin mamy ustalony?

2. Raadek jakąś gotówkę potrzebujecie na zorganizowanie? Coś potrzeba dodatkowego??

3. Jak wygląda sprawa z WC - w zeszłym roku widziałem, że dużo osób korzystało z "drzewka" lub "krzaczka" heh :P

Jest sens wynajmować WC za 200-250 zł? (Raadek wspominałeś, że niedaleko działki jest jakiś ośrodek więc WC + prysznice myślę, że można załatwić?

4. Drewno na ognisko? Duży grill?

5. Stoły, krzesełka, parasole, takie namioty ogrodowe? Kto ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Termin jest ustalony,jak zaczniemy kombinować to na grudzień nie zdążymy.Nie żebym się upierał akurat na ten week bo jak wyżej napisałem mi pasuje każdy z lipca.

2.Raczej nie.

3.WC jest niezbędne(M@riusz jak by zechciał to mógłby się dowiedzieć o koszty itp.) bo mi iglaki poschną jak będziecie lali pod drzewka :P .Poza tym w koło są działki(wakacje) i być może sporo ludzi(sąsiadów)i głupio by to wyglądało.Są 3 miejsca gdzie można wziąć prysznic,ogolić się czy złamać.Myślę że trzeba by się z jednym dogadać i zbiorczo zapłacić za korzystanie w tym terminie.Za tydzień będę na działce to tematem się zajmę.

4.Rzut beretem jest las,miejsce też się znajdzie.Grill pewnie do tego czasu kupie duży,jak nie to na tym co mam też da radę.

5.Na działce jest spora altanka ze stołem i ławkami.Jak ktoś coś ma to zabierać ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.WC jest niezbędne(M@riusz jak by zechciał to mógłby się dowiedzieć o koszty itp.)

Nie ma problemu tylko muszę wiedzieć czy jeden kibelek czy dwa i na ile dni...

 

Za tydzień będę na działce to tematem się zajmę.

To mam nadzieję że o mnie nie zapomnisz i zadzwonisz, sobotę powinienem mieć wolną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ok. 420 km, nie narzekam, bo mi pali 6 l gazu :D

U mnie jeszcze lepiej , bo moje auto jeździ na coś ala energia z kosmosu :P , jeszcze nigdy nie zapłaciłem nawet za kilometr przejechany tym autem :D.

 

ps.panowie przecież nie narzekam :) dam radę i na pewno też się zjawie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...