Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No fajny sprzęcik tylko czy je zdążę usłyszeć? Wątpię w to bo musiały by doczekać do połowy lutego... :) Arczi a pug już chodzi?

Ostatnio tak szybko sprzęt wymieniasz, że nie nadążam nawet wszystkiego usłyszeć, np. Xeteca, DLS MS6, nawet nie przypominam sobie czy RE słyszałem :)

PS

massikk89, czyżbyśmy się znali...

ArcherPAF, zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ze nice :) zaraz zapodam link do tematu :)

Domki chyba 40zł za dobe ale wysoki standard

 

http://306team.pl/forum/viewtopic.php?t=10...sc&start=90

 

 

Moze jakis nowy sprzecik bede mial w aucie :)WACHCIA musze podkrecic na majowke :) i lukasza :P no gregu wsciekle zawojuja :) hehe :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko nie powiem całkiem całkiem...a powiedz mi jak brzmi, mógłbyś porównać np z jakimś znanym pioneerem czy Alpinem??

 

 

Jak zapne wszystko w komplecik to sie wypowiem ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii. no i przyjemne tylko w obsludze jak narazie ciezkie :) (za duzo tego wszystkiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko nie powiem całkiem całkiem...a powiedz mi jak brzmi, mógłbyś porównać np z jakimś znanym pioneerem czy Alpinem??

 

 

Jak zapne wszystko w komplecik to sie wypowiem ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii. no i przyjemne tylko w obsludze jak narazie ciezkie :) (za duzo tego wszystkiego)

 

A ile owych wyższych modeli słyszałeś :] jakie kakretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem ogólnie o wysokie alpinki i pioneery.. bo myślę ze słyszałem zacną większość a przynajmniej przedstawicieli typów.... (przygotowując sie do budowy swojego Audio słuchałem modeli najwyższych, choć niestety z racji ograniczeń cenowych pozostałem przy umiarkowanym typie :)

 

dlatego chciałbym usłyszeć porównanie... a wypisywanie tu wszystkich modeli byłoby niemożliwe z racji tego ze było ich dużo i nie wszystkie pamiętam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciezko powiedziec :) trzeba sluchac na identycznym piecu , identycznym systemie i w tym samym aucie :) zeby porownac :) dlatego nie chce pisac jakis farmazono :D

 

[ Dodano: 2009-01-28, 13:11 ]

Radyjko nie powiem całkiem całkiem...a powiedz mi jak brzmi, mógłbyś porównać np z jakimś znanym pioneerem czy Alpinem??

 

 

Jak zapne wszystko w komplecik to sie wypowiem ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii. no i przyjemne tylko w obsludze jak narazie ciezkie :D (za duzo tego wszystkiego)

 

A ile owych wyższych modeli słyszałeś :) jakie kakretnie.

 

 

A troche ich slyszalem. Wiesz spamietac kazdy model to tylko w Erze takie rzeczy :D Poprostu jak dla mnie te ,,nowe" alpiny troche za mocno ostrza gore i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ciezko powiedziec :) trzeba sluchac na identycznym piecu , identycznym systemie i w tym samym aucie :D zeby porownac :) dlatego nie chce pisac jakis farmazono :D

 

[ Dodano: 2009-01-28, 13:11 ]

Radyjko nie powiem całkiem całkiem...a powiedz mi jak brzmi, mógłbyś porównać np z jakimś znanym pioneerem czy Alpinem??

 

 

Jak zapne wszystko w komplecik to sie wypowiem ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii. no i przyjemne tylko w obsludze jak narazie ciezkie :D (za duzo tego wszystkiego)

 

A ile owych wyższych modeli słyszałeś :) jakie kakretnie.

 

 

A troche ich slyszalem. Wiesz spamietac kazdy model to tylko w Erze takie rzeczy :D Poprostu jak dla mnie te ,,nowe" alpiny troche za mocno ostrza gore i tyle :D

 

Ja tam jakoś pamiętam. Ciekawe jak graja nowe Clariony :) pewnie nie ostrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapne wszystko w komplecik to sie wypowiem ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii. no i przyjemne tylko w obsludze jak narazie ciezkie :P (za duzo tego wszystkiego)

 

A w porównaniu z obsługą DXZ788 to jak? Łatwiej, czy trudniej? Chociaż pewnie na świecie nie istnieje Clarek trudniejszy w obsłudze, niż 788 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, no to moze opiszesz jak Twoim zdaniem graly :) przeciez kazdy ma swoj gust :P

 

 

Po co przecież słyszałeś większość (wyższych) modeli to wiesz jak. Tylko jestem ciekaw, co to konkretnie za modele? I które według ciebie to wysokie serie? Wszystkie ostrza góre?? To nie gust to uczulenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, no to moze opiszesz jak Twoim zdaniem graly :) przeciez kazdy ma swoj gust :P

 

 

Po co przecież słyszałeś większość (wyższych) modeli to wiesz jak. Tylko jestem ciekaw, co to konkretnie za modele? I które według ciebie to wysokie serie? Wszystkie ostrza góre?? To nie gust to uczulenie.

 

 

9812 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, no to moze opiszesz jak Twoim zdaniem graly :) przeciez kazdy ma swoj gust :P

 

 

Po co przecież słyszałeś większość (wyższych) modeli to wiesz jak. Tylko jestem ciekaw, co to konkretnie za modele? I które według ciebie to wysokie serie? Wszystkie ostrza góre?? To nie gust to uczulenie.

 

 

9812 :)

 

Jak według ciebie to jest radio z wysokie seri to nie mamy o czym gadać. Pozdrawiam

 

P.S

 

Miałem 9812 i 9812 RB i jakoś góry nie ostrzyły. Chodź nie grają rewelacyjnie, ale to jest niska półka więc nima co sie za dużo spodziewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike21, nie pisalem ze jest z najwyzszej serii (tylko porownywalem z tym radiem :!: ) ale ma wbudowany procek i dlatego porownywalem. nigdzie nie napisalem ze ten model jest z wysokiej serii. Jak to jest niska polka to nie mamy o czym piac :) . Niska polka kosztuje do 500zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...