Skocz do zawartości

Poszukujemy redaktorów


MasterTM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Redakcja portalu AutoTuner.pl poszukuje redaktorów, którzy zajmą się pisaniem o sprzęcie Car Audio. Portal cały czas się rozwija, dział Car Audio planujemy otworzyć na dniach. Dotychczas zajmowaliśmy się ogólną prezentacją ciekawych aut na naszych łamach. Zainteresowanych proszę o kontakt na email: maksDK@interia.pl bądź też na gg: 188762.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że temat spotkał się z Waszym zainteresowaniem :) Odpowiem w takim razie na Wasze pytania :)

 

a ile mozna zarobic? Ja mam sporo czasu

 

W tej chwili niestety nic, jednak kiedy portal się porządnie rozwinie, na co liczymy, wtedy będzie można mówić o jakichkolwiek, nawet symbolicznych zarobkach :)

 

Jakie są kryteria ?

 

Niewielkie ;) Tak jak kolega niżej napisał: Lekkość pióra oraz chęci, bo bez tego nic nie można zdziałać. Jeśli czytacie magazyn "GT", to sprawa będzie dla Was prosta ;)

 

 

 

Tak więc tak jak napisałem. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, bardzo proszę o kontakt mailowy maksDK@interia.pl lub gg 188762.

Edytowane przez MasterTM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytacie magazyn "GT", to sprawa będzie dla Was prosta ;)

 

ten magazyn w ostatnich latach się ześcier***, na samym początku mieli pomysły i itp. prawda o autach, z czasem zaczęły się babole, dodatkowo zamiast być gazetą motoryzacyjną, nagle zaczęła się upodabniać do CKM-a ... więc to porównanie nie jest zbyt trafne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w tym racji jest, jednak chodzi o styl pisania, gdzie wszystko jest ładnie, czytelnie, trochę o historii i przygodach właściciela ze swoim pojazdem itd. W końcu to ludzi najbardziej interesuje. Co ma w środku auto, jakie to są komponenty, jak się sprawdzają, rekordy ewentualne, niektórzy też chcą wiedzieć o inspiracjach etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma w środku auto, jakie to są komponenty, jak się sprawdzają, rekordy ewentualne, niektórzy też chcą wiedzieć o inspiracjach etc.

Czyli podobne artykuły jak np ostatnio PortalCarAudio.pl zrobił konkurs :)

 

Takie relacje najbardziej trafiają do odbiorców.

Zawsze można podpatrzeć coś ciekawego, co może i Nas zainspiruje do naszych pomysłów związanych z modernizacją audio.

 

Widzę sezon 2011 ostro się zapowiada!

 

Tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ostro, to czas pokaże. Na pewno chcemy w końcu rozkręcić portal, bo dotychczas większość newsów sam pisałem... Niedawno dołączył do nas kolejny redaktor, on mi będzie pomagał ogarniać temat tuningu pod względem sportu, jak również ulicy. Chcemy znaleźć redaktora, który będzie zajmował się opisem aut z ciekawymi zabudowaniami car-audio, nowościami technicznymi, relacjami z konkursów (w tym oczywiście dB Drag) i wszystkim na temat muzyki w aucie ;) Na portalu cały czas prowadzone są zmiany, więc cały czas dokładamy cegiełkę, aby portal bym bardziej czytelny, lepiej wyglądał oraz zachęcał czytelnika do częstego wpisywania w pasku adresu swojej przeglądarki: autotuner.pl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkość pióra.. Teraz ciekawe czy mam pisać dla ludzi,którzy mogą poruszać się lekko i zrozumiale, czy mam pisać wieśniackimbełkotem, 2+2=4 a i to przychodzi z problemem i trzeba wyjaśniać?

 

Osoby często odwiedzające znające forum zapewneprzypomni sobie przypadki ze 2cewki po 4ohmy to nie jest tylko 2x4=8. I dlanich nie do wyjaśnienia jest, co to znaczy połączenie szeregowe czyrównoległe.. O watach, wattach, wattsach, czy innych PMPO już nie wspomnę..

 

Osobiście jakbym miał cos tworzyć to by mnieserce bolało, że nawet "łopatologiczne" tłumaczenie jest często niezrozumiałe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, nie mów nic o prądzie i elektrostatyce... Dopiero co to zaliczałem... :D

 

Źle mnie chyba zrozumiałeś. Lekkość pióra, czyli nie to, jak kto pisze, czyli, czy łopatologia, czy poezja taka, że sam Mickiewicz mógłby się zawstydzić, tylko chodzi o to, aby redaktor mógł szybko bardzo ładnie coś wyskrobać, a nie tak, że 10 minut zajmuje mu sensowne ułożenie połowy akapitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...