Skocz do zawartości

Czy jest ktoś chętny na wrocławski spot ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Weź weź. Może skorzystamy. Albo chociaż się przejadą.

Ja będę pewnie trochę wcześniej bo zaraz luba muszę wieźć na uniwersytet.

 

Zgarnij mnie Albo dzwoń jeśli mnie miniesz gdzieś pod halą. Tam gdzieś się ustawie.

667 3456 2cztery

 

Pomarańczowe, widać.

Dzięki wszystkim, którzy się pojawili. Fajnie było odsłuchać wasze grajki.

Miło było poznać... chociaż pamięci do imion to ja nie mam :looka:

No i uśmiech mojej dziewczyny, który pojawił się po tym, jak wsiadła do meganki i usłyszała brzmienie i zajebistą scenę - bezcenny widok. Pierwsze dźwięki - zero reakcji, taki "poker face". Doszły kolejne, wokal... i banan na twarzy momentalnie.

 

Pośmialiśmy się też z mojej sceny usytuowanej zaraz koło drążka zmiany biegów. :wink:

Dzięki za ogólne naprowadzenie. Pierwsze idą słupki do roboty, później pomyślę - wzmak albo radio. Wszystkiego na raz mieć nie mogę.

 

Jedno pytanie mnie dzisiaj zadziwiło, a zaraz później rozbawiło:

"gdzie w Twoim radiu jest play?"

a no, czasem pokrętło głośności czyni cuda :rotfl:

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za przybycie, teraz do Wrocławia ze względu na studia lubej będzie mnie ciągnęło jeszcze bardziej... więc pewnie jeszcze kiedyś się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uśmiech mojej dziewczyny, który pojawił się po tym, jak wsiadła do meganki i usłyszała brzmienie i zajebistą scenę - bezcenny widok. Pierwsze dźwięki - zero reakcji, taki "poker face". Doszły kolejne, wokal... i banan na twarzy momentalnie.

 

Widzisz jak dobrze, że posadziłeś ją na miejscu kierowcy.... :wink:

 

 

 

Ojeje poprawię. Zrobić słupki to dzień czy dwa.

 

A z tą wysokością sceny u Ciebie to i tak nie było aż tak źle. Sama wysokość tweeterów powodowała, że i tak sporo się działo nad deską.

 

Wokale w kolanach to miałem w serii w megance przy oryginalnych głośnikach. W serii są współosiówki....

 

I tak jak norman pisze, zanim zrobisz nowe słupki, to przećwicz kilka ustawień i nie spiesz się.

Min. 2, 3 dni to trzeba pojeździć z jednym ustawieniem tweeterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami widzieliście, że moje TW są tak "przymocowane", że mogę je sobie ustawić pod innym kątem i przykleić na termogluta. Kabli też mi starcza, nawet jest ich tam za dużo - takie pozostałości po l-padzie, przez to czasem wypadnie któryś w trakcie jazdy - a to akurat od czasu wizyty u mechanika... nie wiem co z nimi robił.

Ale tak właśnie, chodziło mi o samo ich robienie - tym bardziej jeśli przychodzi na to strukturalna farba. Bez ustawiania i słuchania :wink:

 

Ktoś mi wyłączył HPF'a i się nie przyznał. Pewno ktoś mi pozazdrościł świetnego sprzętu i chciał żebym głośniki zajechał :hyhy: A tu zonk. Mam drugi komplet bl160 w domu.

Nie wiem jak tam chłopaki na początku bawili się radiem, ale ogólnie wtedy sub był wyłączony. Dopiero jak wróciłem z lubą to zostawiłem go włączonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak dam za głośno bez HPF'a to je mogę uwalić.
Uczę się dopiero. Także tematu nie było :)
Nie no spoko. Nie ma spiny. W trakcie jazdy bo dziewczynę i tak wszystko wróciło do moich ulubionych

"słuchałem" - to tak aż przesadnie brzmi :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...