Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

 

 


Czy Wy kiedyś zrozumiecie że nie dla samych aut powinny być spoty...tegoroczny piknik to bardzo dobrze pokazał

 

Tu nie o to się rozchodzi, tylko że jak jest czas to trzeba dłubać a nie piknikować ;)

 

Chociaż jak miałoby u mnie grać jak w niektórych "ukończonych" autach to podziękuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Szukam osoby ze szczecina z Hertzami ESK 165.5 zamontowanymi. Planuję zakup ich, lecz chciałbym wcześniej usłyszeć jak one brzmią w aucie. Chyba, że ktoś ma coś podobnego jakościowo/cenowo i miałby chwilę, żeby zaprezentować swoje CA, proszę o kontakt :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Cześć, Szukam osoby ze szczecina z Hertzami ESK 165.5 zamontowanymi. Planuję zakup ich, lecz chciałbym wcześniej usłyszeć jak one brzmią w aucie. Chyba, że ktoś ma coś podobnego jakościowo/cenowo i miałby chwilę, żeby zaprezentować swoje CA, proszę o kontakt

Pozdrawiam.

 

Budżetowo pare osób u nas gra, ale raczej chyba nikt gotowych zestawów z tej półki nie ma założonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ;) 

Ja chyba jestem za stary lub za wygodny na namioty ;) 

Mam super miejscówkę pod Cedynią , jest zadaszony girll , jest bilard, jest ping pong, jest mase miejsca i co najważniejsze wygodne łóżka ;) Do jeziora jest parę minut ( jeziorko bardzo czyste i fajna plaża ) 

Jak spadnie deszcz będzie co robić i nie będziemy zamulać ;) , Cena jest śmieszna bo to 35 zł za os/dzień więc 70 zł na weekend na osobę ;) 

 

Adres miejsca to Piasek http://www.lesniczowka.zato.pl/ to je to ;) można nawet się pokusić o wyjazd z Dziewczynami bo wstydu tam nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury, propozycja bardzo zacna, ale czekamy na chętnych. Ja jestem chętny nawet na namiot, nie zależy mi na luksusach itp :) Więc biorę to co dajecie i się pakuje. 

Jeżeli chodzi o dziewczyny, stanowczo mówie NIE. Ja swojej nawet nie zabieram, pytałem czy jedzie i powiedziała nie, więc już tak zostaje i niema opcji że ją zabieram. Mam w dupie wysłuchiwanie marudzenia i gorzkich żalów oraz wypominków, jadę się napruć, pogadać, powydzierać i wrócić jak worek kartofli do domu, po czym iść w poniedziałek do pracy jak normalny człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...