Skocz do zawartości

Gazownik - zmagania z CA i nie tylko


gazownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bravo Ty , jak rozgryziesz ustawianie proca z pilota to poproszę o info jak , ja kurcze nie potrafię :)

 

W nowej to się poprzez monitor robiło , można tez bez pilota z samego radia , ale to zabawa dla wybitnie wytrwałych .

Komp załatwia sprawę ustawień w sposób absolutnie czytelny i daje wgląd we wszystkie funkcje .

 

 

I znowu rzeźba :kwasny:

Może być ze juz ta finalna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp załatwia sprawę ustawień w sposób absolutnie czytelny i daje wgląd we wszystkie funkcje

opanowałem jest ok , nie gorzej niż w  61 :)

 

 

Komp załatwia sprawę ustawień w sposób absolutnie czytelny i daje wgląd we wszystkie funkcje

Tak ale z kompem się trudno jeździ tak są dostępne wszystkie funkcje i daje rade nawet w czasie jazdy :)

Ale jak ktoś wie jak  pilota chętnie się dowiem :)

Sorki za ot , ale ciekaw jestem jak sobie z nią poradzisz mnie długo drażniła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale z kompem się trudno jeździ tak są dostępne wszystkie funkcje i daje rade nawet w czasie jazdy :)

 

Ale jak ktoś wie jak pilota chętnie się dowiem :)

 

Jak można bezpośrednio z guzików na panelu , to zapewne można to samo pilotem , chyba ze masz coś innego na myśli . Ale wolę sobie rzepem przykleić kompa do spodni :wink2: , niż obsługiwać to z panela :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak można bezpośrednio z guzików na panelu , to zapewne można to samo pilotem

Niestety , nawet jak wejdę w opcje proca to pilotem nic nie przełączę z pilota są jakieś inne menu , ale głośniej i ciszej robi właściwie i utwory zmienia , tyle ze to już mam w kierownicy już się przyzwyczaiłem , poczekam na Gazia jak odpali może do czegoś dowiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , nawet jak wejdę w opcje proca to pilotem nic nie przełączę z pilota są jakieś inne menu , ale głośniej i ciszej robi właściwie i utwory zmienia , tyle ze to już mam w kierownicy już się przyzwyczaiłem , poczekam na Gazia jak odpali może do czegoś dowiem .

Dalej nie kumam po co walczyć z pilotem skoro funkcja jest dostępna po przyciśnięciu guzika na panelu , ale działajcie  :wink2:.

 

Ustawiałem to tez kiedyś z monitora , ale zupełnie nie pamiętam abym miał w rekach pilota , zatem jest opcja , ze obsługiwałem to dotykowo z ekranu . Zapewne i tak się skończyło na zapięciu kompa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może trzeba będzie przeczytać instrukcję ;-))

Czytałem ino pilot ma w nosie to co instrukcja nakazuje :)

Wg instrukcji wejście do ustawień proca następuje po naciśnięciu odpowiednich przycisków tyle ze na pilocie inne się załącza menu , jak pomoże mogę wrzucić fotkę , mnie witki opadają dlatego nie naumiałem tego skopanego menu i poruszania po nim średnio intuicyjnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Walka od 5 dni i końca nie widać....

 

W telegraficznym skrócie z placu boju:

 

Jednostka zamontowana i uruchomiona. Jeszcze wpadnie druga jednostka nad F1 ale to za jakiś czas (do wizji z F1 szczególnie chodzi o podgląd menu przy starcie Płyt DVD-Audio , do głośnomówiącego , obsługi automapy , i obsługi Torque, gdzie automapa i głośnomówiący będzie korzystał z centralnego głośnika seryjnego w podszybiu ) post-5046-0-23502000-1470392435_thumb.jpg

 

Procek zamontowany i uruchomiony , nowe kable głośnikowe przeciągam, budka gotowa do uzbrajania. post-5046-0-97815000-1470392449_thumb.jpg

 

Miedziaki jednak wylądowały w takiej pozycji post-5046-0-83735600-1470392464_thumb.jpg

 

Przy okazji zdjętych boczków do przeciągania kabli, pokusiłem się o optymalizację koloru panela głośnikowego (był czarny a boczki są szaro czarne) post-5046-0-60056900-1470392478_thumb.jpg

 

To by było na chwilę obecną na tyle. Biorę się dalej...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że nie tylko ekran f1 pasuje do tego , musi być jakieś wyjście dobrze nie pamiętam ale znajdę jak będzie trzeba w UK tak chłopaki mają radio na w konsoli a gdzieś sobie ekranik wbudowany w deskę.

Złoto w tym bagażniku na bogato :P

Kibicuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem że nie tylko ekran f1 pasuje do tego , musi być jakieś wyjście dobrze nie pamiętam ale znajdę jak będzie trzeba w UK tak chłopaki mają radio na w konsoli a gdzieś sobie ekranik wbudowany w deskę.

 

Nie kłopotaj się..... Rozkminione wszystko.... jest wyjście video, i to nie jedno :wink:

 

A tak po za tym, celowo nie biorę po uwagę TMI-990 bo to "tylko" monitor.

 

 

Do do pikniku zdążysz ?

 

Mam nadzieję :hyhy:

 

Za dużo na raz rozgrzebałem , bo przy okazji rozebrania , a to to , a to tamto i to jeszcze to. I tak wychodzi że robię po 4 tematy na raz.

 

Duży problem miałem ze znalezieniem sensownego miejsca na zasilacz. ale udało się pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...