Skocz do zawartości

Blacha na drzwi


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę robił to też na wkręty. Ja też nie wierzę w samoodkręcanie się wkrętów. Jaki sposób zabezpieczenia otworów masz na myśli? Farbą? Pytam bez złośliwości, poprostu nie wiem za bardzo czego uzyć. Czyli prawdopodobieństwo jest bardzo małe, że coś tam się rdzawego zalęgnie? W zasadzie to wilgoci tam niewiele...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od paru lato używam Wurth`a lub Bernera do kwasówek, do "zwykłego" metalu wchodzą jak w masło.

W tytanie jeszcze nie wierciłem.

Spróbuj Hilti HSS Kob , nie ma kwasówki w którą nie wejdą jak w masło :)

 

A co do ich rozwiercania, to ogólnie stopy tytanu charakteryzują się sporym współczynnikiem tarcia, dużą twardością, więc dla klasycznego wiertła może to być nieosiągalne.

Zwykłe wiertła z Ciastoramy i tym podobnych to straszna popelina , nadaje się tylko raz do roku blaszkę przewiercić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Ehh.. Chyba nie powiesz, że kupiłeś sobie zestaw wierteł za 600 peelenów do zabawy w garażu z drzwiami?

EDIT: NETTO ?? NC..

Nie, dostałęm za free :) to nie jest sprzęt dla kogoś kto wierci 3 dziury w roku , tylko pracuje tym , ale fakt faktem są nie do wyrąbania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce zakładac nowego tematu, zastanawiam się jak w tym zakryć otwory technologiczne skoro z każdej dziury wychodzą kable i  mechanizm od otwierania drzwi.. ma ktoś jakieś pomysły?



80
http://imageshack.us/a/img819/172/p5100019d.jpg
 
Camera
u15D
Focal Length
6.17mm
Aperture
f/3.1
Exposure
1/100s
ISO
80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie przelotke zrobić na kazdy kabelek i cięgiełko. Z kablami jest mniejszy problem bo wystarczy nacięcia szersze zrobić na rancie blachy. Z ciegnami jest troszkę gorzej bo muszą być w określonym miejscu i iść pod określonym kątem. Ale tu możesz nawiercić otwór w blasze po czym wiertłem lub prętem rozginasz otwór w strone która ci potrzeba. Wtedy robi ci sie przelotke pod kontem. Ewentualnie naciać poprzecznie i wtedy jedna cześć wbić do środka a druga na zewnątrz tak jak ja mam zrobione u siebie

 

Post #69

http://www.strefacaraudio.pl/topic/28855-opel-signum-by-przemcio/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...