Skocz do zawartości

Granie w nowym Bravo ;)


Maciaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak informacyjnie,to już nie pierwsza vega uwalona w ten sam sposób.Chłopaki z MediaCentrum już nie wysyłają głośników wkręconych w skrzynkę(na pewno nie tego producenta).Widziałem dwie takie sztuki (V-max czy coś).

Powiem od siebie że ja bym trochę paczkę stuningował jeśli nie jest uszkodzona bo mogą nie uznać reklamacji-tak dla pewności :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś fotki, ehh szkoda.

Masakra :cenzura::rozpacz:

Kosz jest kompletnie połamany i wygląda na to że to jakiś stop.

Wedłóg mnie paczka musiała spaść z dość wysoka a że na paczce nic nie widac to znaczy że paczka wylądował równo na którymś z boków :/

 

dobra, wszystko fajnie ale - nie żdążyła siostra dojść do drzwi a tego bałwana nie było a jakichkolwiek namiarów do niego brak..

A w ogóle ktoś pokwitował odbiór :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle ktoś pokwitował odbiór :?:

 

pewnie sam sobie pokwitował kurier ... znam takie przypadki ...

tak samo ostatnio za mnie podpisywała się sąsiadka, na szczęście wszystko było ok, powiedziałem jej na przyszłość, że od kuriera ma nic nie odbierać, co innego paczki pocztowe.

 

Co do transportu - tak samo nie lubią tego Helix-y z serii P/W ... tak samo rzucone raz niefortunnie, potem nowemu właścicielowi dostarczają mocnych wrażeń :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłając głośnik w skrzynce sami się prosiliście o zniszczenie. Wiadomo - nie zawsze tak jest, ale przypadki już takie były że głośniki wkręcone w dechę nie docierały w jednym kawałku.

A naklejki ostrożnie to sobie można wsadzić - to chamstwo jeszcze mocniej rzuca takimi paczkami po złości....

 

Nienawidzę wysyłać sprzętu kurierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko spróbuj reklamować towar (nawet bóg wie jak zabezpieczony) bez takiej naklejki, to zapomnij że uwzględnią Ci reklamację. Również miałem taki przypadek, że przesyłka dotarła do klienta bez wgnieceń/zadrapań itd na opakowaniu, a w środku wysyłka w częściach. Odpowiedź DPD ? Negatywna, bo nie było właśnie naklejki "Ostrożnie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawa rozwalonej Vegi zakończona z korzyścią dla mnie - oddają kasę, zgodnie z tym na ile paka była ubezpieczona. :))

 

Aktualnie w bagażniku siedzi Helix W10 w skrzyni closed i na razie zostanie.

 

W najbliższym czasie albo będzie próba ogarnięcia aktywki albo pasywka i poszukiwania wzmaka na tweetery :)

 

No i w majówkę ogarnę w końcu wszystko w bagażniku na cacy, więc zapodam jakieś fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...