Skocz do zawartości

Granie w nowym Bravo ;)


Maciaty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

bardzo fajnie słupki Ci wyszły

 

 

niebardzo nam wyszly, robione na oko byly i w rezultacie tweetery sa dosyc galancie w dol skierowane :P ale bedziem poprawiac :)

 

 

W10

 

 

jutro ogarne temat skrzynki i bedziem myslec co z nim dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słupki fakt, ale pod tweetery z zestawy HSK będą nowe. Możliwe, że przeniesiemy je w słupki, może z jakimś średniakiem... :-P

 

No i po rozmowach z maxtz jest ustalona wizja zabudowy wstępnie, trzeba ogarnąć czas i finanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może z jakimś średniakiem... :-P

 

 

to ogarnij pierw temat procka do swojej stacji Pioneera :wink: bo co do sredniaka to nawet wiem co bym mogl tam widziec wtedy :wink: cos co i mnei chodzi po glowie tylko ze pasywnie wiec na dalszy plan oddalam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziś zawitaliśmy z FUBU do kolegi maxtz, aby wykonał mi on kompletną zabudowę bagażnika zachowując jego funkcjonalność.

Właśnie na gadu dostrzegłem opis i miałem pisać w tym temacie, co tam ciekawego zmajstrowaliście w tym Płocku :P ?

 

Prace widzę brną do przodu, nic tylko się szykować na odsłuchy na Pikniku :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace idą bardzo pięknie ;) Bagażnik perfekt :) Hmm niemasz gumy ozdobnej do W10?? :) Jak niemasz to może coś dla Ciebie znajde tylko nie wiem czy będzie pasować bo to z innego głośnika mam. Ciekaw jestem jak ta "mała alpinka" radzi sobie z HSK :D Pewnie będzie po uszkach dawać jak puscisz ją na wysokie... Szkoda że troche bliżej nie mieszkam, posłuchałoby się :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej zagra kenio pod przodem i alpinka pod subem :dontgetit:

 

jak bedziemy podlaczac to bedziemy badac, moze sie okazac ze na HSK zostanie Velocity ktory tez podpisuje sie moca 100rms na kanal :) wszystko to kwestia odsluchu :) pozatym z alpina tez moze byc w porzadku bo na centrali jest pioneer wiec klucha :) jest czas, sa pomysly, tlyko czekac na pogode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil niekoniecznie, miałem pod subem 3544, nienadaje się, nie wiem czy wiecie jaki DF ma alpina ale oznaczyli to sprynie na specyfikacji nie jako damping factor a jako selw factor i wynosi to 5... kenwood ma przynajmniej 100... wiec co lepiej będzie suba kontrolowac? :) To co że alpina ma 450W w mostku skoro te waty są cieniutkie :) Ken na pewno uspokoiłby góre w HSK. Ale sprawe dobrania sobie ampów pod zestaw gdzie co ma być pozostawmy twórcy tematu :) Wkońcu CA to mania i niekończąca się historia :D:rotfl:

 

P.S. Nie chce mówić ze alpina to zły klocek ale wg mnie i pewnie nie tylko nadaje sie do prowadzenia wooferków w zestawach oraz subików rzedu 100W4R lub 150W2R podłączonych od razu pod kanał a nie mostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie ma co na sucho dywagować. Jutro wkładam wzmaki i podłączam na gotowo, HSK wrzucę jak zrobi się cieplej bo nie chcę teraz drzwi rozbierać.

Przepiąć później głośnikowe kable to nie problem i zobaczyć co mi będzie bardziej odpowiadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie ma co na sucho dywagować. Jutro wkładam wzmaki i podłączam na gotowo,

Montuj montuj i foty dawaj jak to wyszło tongue.gif

 

 

HSK wrzucę jak zrobi się cieplej bo nie chcę teraz drzwi rozbierać.

 

A nie było ich zabrać ze sobą i zamontować u mnie splash.gif nie nudzili byście się i FUBU by nie mówił że u mnie zmarzł biggrin.gif

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

subidło fakt, już wybrane - po niedzieli powinno zagościć w Bravo :)

 

a żeby nie było, że się opieprzam: polutowałem dziś kable i konektorki do HSK,

tweetery tymczasowo wrzucone w te trójkąty co miałem - jutro podłączam :)

 

HSK zamontowane, podłączone - w końcu zagrały! Pod Velocity V250 na razie i jest ok, tweeter czasami się wydrze ale przy okazji zrobię -2dB na zwrotce i się zobaczy...

 

Teraz czekam na finalne subidło :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...